X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Cimarron House

3702 Cimarron Street, Los Angeles, USA

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Proszę zameldować się do naszego domu, biura w: 1929 Rochester Circle, Los Angeles, CA 90018.
Stamtąd będziemy eskortować go do domu i pokoju.

Należy pamiętać, że adres może pochodzić jako '1929 Zachodzie (W.), 37 miejsce lub Street '. Jednak ulica podpisania powie "Rochester grono. "To jest stara nazwa ulicy i zabierze cię do tego samego miejsca.

Od I-10:
Z I-10 West, zjazd na Arlington Avenue. Z Arlington Avenue, skręcić w prawo na 37., w lewo na ul Cimarron i podjąć pierwszą w prawo na Rochester Circle.

Z Los Angeles:
Dla gości, którzy będą podróżować do nas z Los Angeles: Skręć Sepulveda Blvd North/CA-1 N. Wjechać na S Sepulveda Blvd. Skręć łagodnie w lewo na S La Cienega Blvd. Skręć łagodnie w prawo na Stocker St Skręć w lewo w Crenshaw Blvd. Skręć w prawo w W. Martina Luthera Kinga Jr Blvd. Skręć w lewo na Arlington Ave. Skręć w prawo w W. 37th Pl. Skręć w lewo w Cimarron St Weź 1st prawo na Rochester Cir.