X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Chillout Lya Hostel Bar

Toprak Lule sokak No:1, Beyoglu Istanbul, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 60%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Ataturk:
Havas autobus zabierze Cię do Taksim dla 13TYL. Jest to ostatni przystanek na trasie. Autobus odjeżdża co pół godziny począwszy od 4:00 rano. Ostatni wylot jest o 1:00 rano. Podróż powinna zająć około 40 minut w zależności od natężenia ruchu. Od Taksim, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Z dworca kolejowego:
Istnieje linia tramwajowa na wprost dworca kolejowego. Kupić żeton (1.50TYL) w jednym z kiosków spożywczych i wsiąść w tramwaj porusza się w prawo w kierunku Kabatas. Jazdy ją do końca linii. Po wysiąść na Kabatas następujące objawy po drugiej stronie ulicy stacji kolejki i zejść do podziemia. Kupić inny znak (1.50TYL) i jeździć kolejką do placu Taksim, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Od placu Taksim:
1) Bezpośrednio przed schodami opuszczającego kolejki linowej widać małą trawiastą park z pomnikiem w centrum. Przejść przez ulicę w kierunku pomnika, a następnie postępować zgodnie z linii tramwajowych w lewo w kierunku Burger King, który znajduje się na ulicy Istiklal. (Istiklal jest duży i ruchliwej ulicy handlowej, która jest zazwyczaj pakowane z pieszych w prawie każdej porze dnia i nocy.)
2) Spacer w dół Istiklal przez około 5 minut, aż dotarł na terenie budowy w Virgin Megastore w Atif Yilmaz. (Będzie można go łatwo rozpoznać ogromny obraz z kobieta, wskazując na ciebie. Aga Camii meczet znajduje się na prawej stronie, a zobaczysz Swatch sklep zegarek na lewej stronie.)
3) skręcić w prawo na Atif Yilmaz i iść około 1 minutę, aż zobaczysz Taxim Park Bufe na Küçük Bayram.
4) skręcić w lewo w Küçük Bayram. (Jest to pierwsza ulica można wziąć w lewo)
5) skręcić w prawo na Toprak LLE a zobaczysz Chillout Lya natychmiast po lewej stronie pod numerem 1.

Zameldowanie odbywa się w barze na dole *

* Jeśli przyjeżdżacie późno, a bar jest zamknięty, możesz sprawdzić w naszym siostrzanym hotelu, Chillout Cengo, tuż za rogiem (10 metrów). Dalej Toprak LLE na pierwszym zakręcie i skręcić w prawo na Hałas. Schronisko jest drugie drzwi po prawej stronie pod numerem 3. znak wisi nad głową na drzwi.