X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Chillout Lya Hostel Bar

Toprak Lule sokak No:1, Beyoglu Istanbul, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Ataturk:
Havas autobus zabierze Cię do Taksim dla 13TYL. Jest to ostatni przystanek na trasie. Autobus odjeżdża co pół godziny począwszy od 04:00 rano. Ostatni wylot jest o 1:00 rano. Podróż powinna zająć około 40 minut, w zależności od natężenia ruchu. Od Taksim, postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Z dworca kolejowego:
Jest tramwaj linii naprzeciwko dworca kolejowego. Kup token (1.50TYL) w jednym z kiosków spożywczych i deska tramwaj się z właściwym kierunku Kabatas. Jeździć na końcu linii. Po wysiąść na Kabatas kierujemy się na drugą stronę ulicy do kolejki linowej i zejść do podziemia. Kup inny znak (1.50TYL) i jeździć kolejką do placu Taksim, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Od placu Taksim:
1) Bezpośrednio przed schodami opuszczającego kolejki linowej widać mały trawiasty park z pomnikiem w centrum. Przejść przez ulicę w stronę pomnika, a następnie linie tramwajowe w lewo w kierunku Burger King, który znajduje się na ulicy Istiklal. (Istiklal jest duża i ruchliwa ulica handlowa, która jest zwykle mnóstwo pieszych w prawie każdej porze dnia i nocy.)
2) Spacer w dół Istiklal przez około 5 minut, aż dotarł na budowie w Virgin Megastore na Atif Yilmaz. (Można to łatwo rozpoznać ogromnym wizerunkiem kobiety, wskazując na siebie. Aga meczet Camii siedzi po prawej stronie, a zobaczysz, sklep zegarka Swatch po lewej stronie.)
3) skręcić w prawo na Atif Yilmaz i iść około 1 minuty, aż zobaczysz Taxim Park Bufe na Küçük Bayram.
4) skręcić w lewo Küçük Bayram. (Jest to pierwsza ulica można wziąć na lewo)
5) skręcić w prawo na Toprak lule a zobaczysz Chillout Lya natychmiast po lewej stronie pod numerem 1.

Zameldowanie odbywa się w barze na dole *

* Jeśli przyjeżdżają i bar jest zamknięty, można sprawdzić w naszym siostrzanym, Chillout Cengo, tuż za rogiem (10 metrów). Dalej Toprak lule na pierwszym zakręcie i skręcić w prawo na Halas. Schronisko jest drugie drzwi po prawej stronie pod numerem 3. Znak wisi nad głową na drzwi.