X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Chillout Hostel Zagreb

Tomiceva 5A, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli jesteś w podróży:

SAMOLOT - dojedziesz do Zagrzebia lotniska Pleso, które znajduje się 30 km od centrum Zagrzebia. możesz zadzwonić do nas, aby umówić się na transport, taksówką lub taniej Croatia Airlines autobus, który jedzie do dworca autobusowego w Zagrzebiu. Autobus odjeżdża o każdej pełnej godzinie przed terminalem na lotnisku, można kupić bilet na kierowcę autobusu. po przyjeździe na dworzec autobusowy w centrum miasta można dojechać taksówką lub tramwajem nr. 6 (w kierunku Trg bana Jelacica) i wyjściem na 5 stacji (Trg bana Jelacica - głównego placu). iść 100 metrów w dół ulicy (w kierunku zachodnim Ilica - kierunku tramwaju) i po prawej stronie jest tomiceva ulica (skręcić w prawo obok MANGO sklepie). Nasz hostel znajduje się na końcu ulicy, po lewej stronie. spacer po krótkim fragmencie tuż obok piwnicy winiarni i znajdziesz nasz piękny biały budynek po prawej stronie. Adres jest tomiceva ulica nr. 5a.

POCIĄG - dojedziesz na głównym dworcu kolejowym w Zagrzebiu. tramwajem nr. 6 lub nie. 13 (w kierunku Trg bana Jelacica) i zjazd na 2 stacji (Trg bana Jelacica - głównego placu). iść 100 metrów w dół ulicy (w kierunku zachodnim Ilica - kierunku tramwaju) i po prawej stronie jest tomiceva ulica (skręcić w prawo obok MANGO sklepie). Nasz hostel znajduje się na końcu ulicy, po lewej stronie. spacer po krótkim fragmencie tuż obok piwnicy winiarni i znajdziesz nasz piękny biały budynek po prawej stronie. Adres jest tomiceva ulica nr. 5a.

BUS - można dojść do dworca autobusowego w Zagrzebiu (Drziceva ulicy). tramwajem nr. 6 (w kierunku Trg bana Jelacica) i wyjściem na 5 stacji (Trg bana Jelacica - głównego placu). iść 100 metrów w dół ulicy (w kierunku zachodnim Ilica - kierunku tramwaju) i po prawej stronie jest tomiceva ulica (skręcić w prawo obok MANGO sklepie). Nasz hostel znajduje się na końcu ulicy, po lewej stronie. spacer po krótkim fragmencie tuż obok piwnicy winiarni i znajdziesz nasz piękny biały budynek po prawej stronie. Adres jest tomiceva ulica nr. 5a.

CAR - adres hostel jest TOMICEVA 5A. dotrzeć Chillout Hostel należy skręcić w prawo na ulicę z Gunduliceva Ilica ulicy (dozwolony tylko dla taksówek, najemców i gości hostelu). jeżeli kontroler ruchu lub Policjant zatrzymuje cię proszę wspomnieć jesteś gościem hostelu. po 50m na ​​Ilica ulicy po lewej stronie jest tomiceva ulica, przejść całą drogę w prawo i następnie przez ostatniego przejścia po lewej stronie i parku naprzeciwko hostelu.