X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Chillout Cengo

Hüseyinağa Mah. Atıf Yılmaz cad., Halas sok. No:3 Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Ataturk:
Havas autobus zabierze Cię do Taksim dla 10TYL. Jest to ostatni przystanek na trasie. Autobus odjeżdża co pół godziny począwszy od 04:00 rano. Ostatni wylot jest o 1:00 rano. Podróż powinna zająć około 40 minut, w zależności od natężenia ruchu. Od Taksim, postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Od Sabiha Gökçen:
Havas autobus zabierze Cię do Taksim dla 13TL. Jest to ostatni przystanek na trasie. Autobus odjeżdża co pół godziny począwszy od 04:00 rano. Ostatni wylot jest o północy. Podróż powinna wziąć około godziny w zależności od natężenia ruchu. Od Taksim, postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Z dworca kolejowego:
Jest tramwaj linii naprzeciwko dworca kolejowego. Kup token (2TL) w jednym z kiosków spożywczych lub w pobliżu tramwaj i deska tramwaj idzie na prawo w kierunku Kabatas. Jeździć na końcu linii. Po wysiąść na Kabatas kierujemy się na drugą stronę ulicy do kolejki linowej i zejść do podziemia. Kup inny znak (2TL) i jeździć kolejką do placu Taksim, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Od placu Taksim: (MAMY mapy zasadniczej wśród naszych zdjęć na TEJ STRONIE, który obsługuje następujący opis!)
1) Bezpośrednio przed schodami opuszczającego kolejki linowej widać mały trawiasty park z pomnikiem w centrum. Przejść przez ulicę w stronę pomnika, a następnie linie tramwajowe w lewo w kierunku Burger King, który znajduje się na ulicy Istiklal (Istiklal jest duża i ruchliwa ulica handlowa, która jest zwykle mnóstwo pieszych w prawie każdej porze dnia i nocy.)
2) Spacer w dół ulicy Istiklal przez około 7 minut, aż pojawi się muzułmański meczet (dom modlitwy z wieżą jak roket) po prawej stronie.
3) Skręć w prawo tam na Atif Yilmaz i iść około 1 minutę, aż widłach dróg.
4) Na rozwidleniu dróg skręcić w 90 'w lewo w Halas. Widać nasz znak wiszący nad głową w Number3. Dzwonić i chodź się!