X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Chillout Cengo

Hüseyinağa Mah. Atıf Yılmaz cad., Halas sok. No:3 Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Ataturk:
Autobus Havas przeniesie Cię do Taksim dla 10TYL. Jest to ostatni przystanek na trasie. Autobus odjeżdża co pół godziny, począwszy od 04:00 rano. Ostatni odlot jest o 1:00 rano. Podróż powinna zająć około 40 minut w zależności od natężenia ruchu. Od Taksim, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Od Sabiha Gökçen:
Autobus Havas przeniesie Cię do Taksim dla 13TL. Jest to ostatni przystanek na trasie. Autobus odjeżdża co pół godziny, począwszy od 04:00 rano. Ostatni odlot jest o północy. Podróż powinna około jednej godziny w zależności od natężenia ruchu. Od Taksim, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Z dworca kolejowego:
Nie ma linii tramwajowej na wprost dworca kolejowego. Kup token (2TL) w jednym z kiosków spożywczych lub w pobliżu przystanku tramwajowego i wsiąść w tramwaj porusza się w prawo w kierunku Kabatas. Jazdy go do końca linii. Po wysiąść na Kabatas kierujemy się po drugiej stronie ulicy stacji kolejki i zejść do podziemia. Żeton (kupić inną) i jeździć 2TL kolejki linowej na placu Taksim, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Od placu Taksim: (MAMY mapy zasadniczej wśród naszych zdjęć na TEJ STRONIE obsługująca OPIS!)
1) Bezpośrednio przed schodami opuszczającego Kolejka linowa widać małą trawiastą park z pomnikiem w centrum. Przejść przez ulicę w kierunku pomnika, a następnie postępować zgodnie z linii tramwajowych na lewo w kierunku Burger King, który znajduje się na ulicy Istiklal (Istiklal jest duża i ruchliwa ulica handlowa, która jest zwykle mnóstwo pieszych w prawie każdej porze dnia i nocy.)
2) Spacer w dół ulicy Istiklal przez około 7 minut, aż zobaczysz Mosque (muzułmański dom modlitwy z wieżą jak roket) po prawej stronie.
3) skręcić w prawo na Atif Yilmaz nie i idź około 1 minutę, aż widłach dróg.
4) Na rozstaju dróg skręcić w 90 'w lewo w Hałas. Zobaczysz nasz znak wiszący nad głową w number3. Dzwonić i wejdź!