X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Chillax Hostel

2-y Kolobovskiy pereulok, 9/2, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: 2-r Kolobovskiy pereulok, 9-2
Budynek z czerwonej cegły (koniec 19 wieku), biały windy na zewnątrz budynku. Zobaczysz nasz znak na budynku też. Kod drzwi 10K7793
Stacje metra / Subway / Underground:
Trubnaya jasnozielona linia 4 minut spacerem
Tsvetnoy Boulevard szary wiersz 6 minut spacerem
Tverskaya / Czechowskaja / Pushkinskaya ciemnozielone / szary / fioletowy linii 8 minut spacerem

Taxi Pickup

Możemy zorganizować na lotnisko i dworzec kolejowy pick-upy, ale musisz dać nam znać wcześniej. Koszt za odbiór z lotniska jest R2500. Koszt za Dworzec pick-up jest R1200.

Typowy czas podróży do wszystkich portów lotniczych to jedna godzina. W godzinach szczytu należy odczekać co najmniej 1 - 2 godziny. Jego około 30 minut z każdej stacji kolejowej.

Lotniska

Istnieją trzy główne lotniska w Moskwie Sheremetovo, Domodiedowo, Wnukowo. Wszystkie trzy znajdują się o godzinę drogi od miasta, w różnych miejscach.

Nie ma bezpośredniego związku metra do każdego z portów lotniczych, ale jest pociąg ekspresowy, który idzie z portów lotniczych bezpośrednio do stacji metra.

Sheremetovo Airport (SVO)

Sheremetovo położony jest w północnej części miasta i stanowi centrum dla wszystkich lotów Aeroflot. Liczba międzynarodowych linii lotniczych latać stąd.

Szczegóły lotu i transfer rozkład jazdy pociągów można znaleźć na ich stronie internetowej www.sheremetyevo-airport.ru

Pociąg ekspresowy Jest pociąg ekspresowy (Aeroexpress), który jedzie do dworca kolejowego Belorusskaya. To trwa około 40 minut i kosztuje 350 rubli. Pozostawia co 30 minut, a znajduje się około 200 metrów od Terminala 2. Z dworca Belorusskaya dworca:
Belorusskaya Brown (pierścień) linii na linię Brown do Novoslobodskaya (następny przystanek), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.
Belorusskaya Zielona linia wziąć zieloną linię do Tverskaya (2. stop), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.

Autobus / Metro - Autobusy dowożące mogą być brane do stacji metra (Fioletowy Planernaya linii) lub Vokzal Metro Rechnoi (linia zielona).


Lotnisko Domodiedowo (DME)

Domodiedowo znajduje się w południowej części miasta.
Szczegóły lotu i transfer rozkład jazdy pociągów można znaleźć na ich stronie internetowej www.domodedovo.ru/en/

Express Train - Jest pociąg ekspresowy (Aeroexpress), który jedzie do dworca kolejowego Paveletskaya. . To trwa około 40 minut i kosztuje 350 rubli. Pozostawia co 30 minut. Od stacji Paveletskaya dworca:
Paveletskaya Brown (pierścień) linii na linię Brown Kurskaja (2. do zatrzymania), przenieść na światło zielonej linii, a 2nd przystanek Trubnaya
Paveletskaya Zielona linia wziąć zieloną linię do Tverskaya (3. stop), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.


Lotnisko Wnukowo (VKO)

Domodiedowo znajduje się w południowo-zachodniej części miasta.
Szczegóły lotu i transfer rozkład jazdy pociągów można znaleźć na ich stronie internetowej www.vnukovo.ru / pl

Express Train - Jest pociąg ekspresowy (Aeroexpress), który jedzie do dworca Kijewskaja. To trwa około 40 minut i kosztuje 350 rubli. Pozostawia co 30 minut. Z dworca Kijowski dworca:
Kijowski Brown (pierścień) linii na linię Brown do Novoslobodskaya (3. stop), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.
Kijowski Dark Blue Line wziąć ciemnoniebieska linia do Arbatskaya (2. stop), przenieść do szarej linii, a 2nd przystanek Tsvetnoy Boulevard.
Kijowski Light Blue Line wziąć błękitną linię Alexandrovskii Sad (3 przystanku i koniec linii), przenieść do szarej linii, a 2nd przystanek Tsvetnoy Boulevard.

Pieszo od metra / Subway / Underground
Mapa metra / kolejki / metra można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Od Trubnaya:
Po wyjściu z dworca Trubnaya znajdziesz się na bulwarze. Jeśli spojrzeć na północ zobaczysz Spire przed sobą. Idź na południe, tak aby po lewej ciebie masz szklisty kompleks biurowy / mieszkanie, przed Tobą droga (prostopadle do siebie), a po prawej stronie niektórych starszych budynków. Skręcić w prawo i przejechać przez ulicę. Na tym rogu będzie księgarnia, idź w prawo tak, że ruch samochodowy będzie do siebie (ale nie podejmują pieszy spacer sposób ;-)). Jesteś teraz będzie Północna szklisty budynek jest po prawej stronie. Zdasz LeFutur i aptekę. Skręć w lewo w pierwszą ulicę (1-i Kolobovskii pereulok). Trzymaj się prosto, krzywa ulica woli trochę w prawo, aż do pierwszego skrzyżowania (w lewo będą nowsze patrząc budynku, a do prawej starszy budynek z cegły wybudowany w 1960 roku). Skręć w prawo i idź prosto, mijamy małą warzyw / owoców, stoiska, a ulica kończy. Z prawej masz czerwoną stragan z owocami i szary 2-piętrowy budynek za nim, a na lewej stronie innej ulicy 2-i Kolobovskii pereulok. Skręć w lewo, a zobaczysz na 5-piętrowy czerwonej cegły, koniec 19 wieku budynek z białym windy wał przed sobą. Jesteś tutaj! Kod drzwi 10K7793

Od Tsvetnoy Boulevard:
Po wyjściu z dworca skręć Tsvetnoy Boulevard prawo i jechać prosto (idziesz Południowa). Mijamy centrum handlowe, Moscow Circus (tam jest pomnik faceta i samochodów), i kilka restauracji i sklepów. Miniesz dwa kwietniki, i na lewo będziesz miał budynek dwupiętrowy. Skręcić w prawo w pierwszą ulicę (1-i Kolobovskii Pereułok). Trzymaj się prosto, krzywa ulica woli trochę w prawo, aż do pierwszego skrzyżowania (w lewo będą nowsze patrząc budynku, a do prawej starszy budynek z cegły wybudowany w 1960 roku). Skręć w prawo i idź prosto, mijamy małą warzyw / owoców, stoiska, a ulica kończy. Z prawej masz czerwoną stragan z owocami i szary 2-piętrowy budynek za nim, a na lewej stronie innej ulicy 2-i Kolobovskii pereulok. Skręć w lewo, a zobaczysz na 5-piętrowy czerwonej cegły, koniec 19 wieku budynek z białym windy wał przed sobą. Jesteś tutaj! Kod drzwi 10K7793

Od Tverskaya / Pushkinskaya / Czechowskaja zjazd w kierunku Placu Pushkinskaya i teatru Rossija filmu. Idź Northeast, ku Strastnoy Boulevard. Weź bulwar prosto, aż dojdziesz do końca przed sobą (po drugiej stronie ulicy) będzie restauracja T-bone, w prawo ulicy z kościoła, nieco w lewo będzie posąg z człowiekiem i gitara (to jest pomnik do Visotsky słynny muzyk rosyjskiego). Idź w lewo, przejść przez ulicę i przejść przez ulicę, aby ruch porusza się z tobą i idziesz na północ. Jesteś na Petrovka i numery na budynku powinny być coraz mniejsze. Idź prosto aż do pierwszego ulicę, która przesuwa się w prawo. Jest tam mały park / skwer. Skręć w prawo i idź prosto. Nie będzie kościół z prawej i komisariat parkingu po lewej stronie. Nie będzie brama nie martw się, to jest tylko dla samochodów, tak dalej. Trzymaj się prosto, aż trafisz na skrzyżowanie. Pojawi się 5-piętrowy czerwonej cegły, koniec 19 wieku budynek z białym windy wał przed sobą. Jesteś tutaj! Kod drzwi 10K7793