X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Chillax Hostel

2-y Kolobovskiy pereulok, 9/2, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 62%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: 2-r Kolobovskiy pereulok, 9-2
Budynek z czerwonej cegły (koniec 19 wieku), biały windy na zewnątrz budynku. Zobaczysz nasz znak na budynku też. Kod drzwi 10K7793
Stacje metra / Subway / Underground:
Trubnaya jasnozielona linia 4 minut spacerem
Tsvetnoy Boulevard szary wiersz 6 minut spacerem
Tverskaya / Czechowskaja / Pushkinskaya ciemnozielone / szary / fioletowy linii 8 minut spacerem

Taxi Pickup

Możemy zorganizować na lotnisko i dworzec kolejowy pick-upy, ale musisz dać nam znać wcześniej. Koszt za odbiór z lotniska jest R2500. Koszt za Dworzec pick-up jest R1200.

Typowy czas podróży do wszystkich portów lotniczych to jedna godzina. W godzinach szczytu należy odczekać co najmniej 1 - 2 godziny. Jego około 30 minut z każdej stacji kolejowej.

Lotniska

Istnieją trzy główne lotniska w Moskwie Sheremetovo, Domodiedowo, Wnukowo. Wszystkie trzy znajdują się o godzinę drogi od miasta, w różnych miejscach.

Nie ma bezpośredniego związku metra do każdego z portów lotniczych, ale jest pociąg ekspresowy, który idzie z portów lotniczych bezpośrednio do stacji metra.

Sheremetovo Airport (SVO)

Sheremetovo położony jest w północnej części miasta i stanowi centrum dla wszystkich lotów Aeroflot. Liczba międzynarodowych linii lotniczych latać stąd.

Szczegóły lotu i transfer rozkład jazdy pociągów można znaleźć na ich stronie internetowej www.sheremetyevo-airport.ru

Pociąg ekspresowy Jest pociąg ekspresowy (Aeroexpress), który jedzie do dworca kolejowego Belorusskaya. To trwa około 40 minut i kosztuje 350 rubli. Pozostawia co 30 minut, a znajduje się około 200 metrów od Terminala 2. Z dworca Belorusskaya dworca:
Belorusskaya Brown (pierścień) linii na linię Brown do Novoslobodskaya (następny przystanek), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.
Belorusskaya Zielona linia wziąć zieloną linię do Tverskaya (2. stop), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.

Autobus / Metro - Autobusy dowożące mogą być brane do stacji metra (Fioletowy Planernaya linii) lub Vokzal Metro Rechnoi (linia zielona).


Lotnisko Domodiedowo (DME)

Domodiedowo znajduje się w południowej części miasta.
Szczegóły lotu i transfer rozkład jazdy pociągów można znaleźć na ich stronie internetowej www.domodedovo.ru/en/

Express Train - Jest pociąg ekspresowy (Aeroexpress), który jedzie do dworca kolejowego Paveletskaya. . To trwa około 40 minut i kosztuje 350 rubli. Pozostawia co 30 minut. Od stacji Paveletskaya dworca:
Paveletskaya Brown (pierścień) linii na linię Brown Kurskaja (2. do zatrzymania), przenieść na światło zielonej linii, a 2nd przystanek Trubnaya
Paveletskaya Zielona linia wziąć zieloną linię do Tverskaya (3. stop), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.


Lotnisko Wnukowo (VKO)

Domodiedowo znajduje się w południowo-zachodniej części miasta.
Szczegóły lotu i transfer rozkład jazdy pociągów można znaleźć na ich stronie internetowej www.vnukovo.ru / pl

Express Train - Jest pociąg ekspresowy (Aeroexpress), który jedzie do dworca Kijewskaja. To trwa około 40 minut i kosztuje 350 rubli. Pozostawia co 30 minut. Z dworca Kijowski dworca:
Kijowski Brown (pierścień) linii na linię Brown do Novoslobodskaya (3. stop), przenieść do szarej linii, a następny przystanek to Tsvetnoy Boulevard.
Kijowski Dark Blue Line wziąć ciemnoniebieska linia do Arbatskaya (2. stop), przenieść do szarej linii, a 2nd przystanek Tsvetnoy Boulevard.
Kijowski Light Blue Line wziąć błękitną linię Alexandrovskii Sad (3 przystanku i koniec linii), przenieść do szarej linii, a 2nd przystanek Tsvetnoy Boulevard.

Pieszo od metra / Subway / Underground
Mapa metra / kolejki / metra można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Od Trubnaya:
Po wyjściu z dworca Trubnaya znajdziesz się na bulwarze. Jeśli spojrzeć na północ zobaczysz Spire przed sobą. Idź na południe, tak aby po lewej ciebie masz szklisty kompleks biurowy / mieszkanie, przed Tobą droga (prostopadle do siebie), a po prawej stronie niektórych starszych budynków. Skręcić w prawo i przejechać przez ulicę. Na tym rogu będzie księgarnia, idź w prawo tak, że ruch samochodowy będzie do siebie (ale nie podejmują pieszy spacer sposób ;-)). Jesteś teraz będzie Północna szklisty budynek jest po prawej stronie. Zdasz LeFutur i aptekę. Skręć w lewo w pierwszą ulicę (1-i Kolobovskii pereulok). Trzymaj się prosto, krzywa ulica woli trochę w prawo, aż do pierwszego skrzyżowania (w lewo będą nowsze patrząc budynku, a do prawej starszy budynek z cegły wybudowany w 1960 roku). Skręć w prawo i idź prosto, mijamy małą warzyw / owoców, stoiska, a ulica kończy. Z prawej masz czerwoną stragan z owocami i szary 2-piętrowy budynek za nim, a na lewej stronie innej ulicy 2-i Kolobovskii pereulok. Skręć w lewo, a zobaczysz na 5-piętrowy czerwonej cegły, koniec 19 wieku budynek z białym windy wał przed sobą. Jesteś tutaj! Kod drzwi 10K7793

Od Tsvetnoy Boulevard:
Po wyjściu z dworca skręć Tsvetnoy Boulevard prawo i jechać prosto (idziesz Południowa). Mijamy centrum handlowe, Moscow Circus (tam jest pomnik faceta i samochodów), i kilka restauracji i sklepów. Miniesz dwa kwietniki, i na lewo będziesz miał budynek dwupiętrowy. Skręcić w prawo w pierwszą ulicę (1-i Kolobovskii Pereułok). Trzymaj się prosto, krzywa ulica woli trochę w prawo, aż do pierwszego skrzyżowania (w lewo będą nowsze patrząc budynku, a do prawej starszy budynek z cegły wybudowany w 1960 roku). Skręć w prawo i idź prosto, mijamy małą warzyw / owoców, stoiska, a ulica kończy. Z prawej masz czerwoną stragan z owocami i szary 2-piętrowy budynek za nim, a na lewej stronie innej ulicy 2-i Kolobovskii pereulok. Skręć w lewo, a zobaczysz na 5-piętrowy czerwonej cegły, koniec 19 wieku budynek z białym windy wał przed sobą. Jesteś tutaj! Kod drzwi 10K7793

Od Tverskaya / Pushkinskaya / Czechowskaja zjazd w kierunku Placu Pushkinskaya i teatru Rossija filmu. Idź Northeast, ku Strastnoy Boulevard. Weź bulwar prosto, aż dojdziesz do końca przed sobą (po drugiej stronie ulicy) będzie restauracja T-bone, w prawo ulicy z kościoła, nieco w lewo będzie posąg z człowiekiem i gitara (to jest pomnik do Visotsky słynny muzyk rosyjskiego). Idź w lewo, przejść przez ulicę i przejść przez ulicę, aby ruch porusza się z tobą i idziesz na północ. Jesteś na Petrovka i numery na budynku powinny być coraz mniejsze. Idź prosto aż do pierwszego ulicę, która przesuwa się w prawo. Jest tam mały park / skwer. Skręć w prawo i idź prosto. Nie będzie kościół z prawej i komisariat parkingu po lewej stronie. Nie będzie brama nie martw się, to jest tylko dla samochodów, tak dalej. Trzymaj się prosto, aż trafisz na skrzyżowanie. Pojawi się 5-piętrowy czerwonej cegły, koniec 19 wieku budynek z białym windy wał przed sobą. Jesteś tutaj! Kod drzwi 10K7793