X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Chill Hostel

Ladeira Ary Barroso, 35, Leme, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z LOTNISKA.
Jadąc z lotniska będzie można zobaczyć wiele taksówek, które może przynieść Ci prawo do domu na ~ 50 rs! lub można wziąć autobus (który czeka na Ciebie w przed lotniskiem oraz) do południowej strefy (zona sul) i kosztuje ~ 6 rs. Musisz powiedzieć kierowcy autobusu, który chcesz wysiąść przed Meridien Hotel w Leme. Stamtąd po prostu po drodze 'Gustavo Sampaio', aż dojdziesz do skrzyżowania "Anchieta" (2nd Street). Idź w lewo do końca, a następnie skręcić w prawo i kierować się na ulicę, aż pojawi się "mototaxi" motocykle mogą przynieść Ci się na wzgórze w Casa 35 do 1,50 rs i tu jesteś!

Z Rodoviária (stacja wielkim autobusem)
Każda z taksówką, który czeka na zewnątrz stacji i będzie kosztować ~ 30 rs i doprowadza cię do domu! Albo z autobusem, który czeka na ciebie po drugiej stronie ulicy, wychodzi z dworca, trzeba chodzić wokół ogrodzenia, aby dostać się do autobusu z nr 2011 do Leme. Wysiąść z autobusu na ostatnim przystanku. Stamtąd idziesz 'Avenida Atlantica "ku copacapana aż dojdziesz do skrzyżowania na" Anchieta'. Skręć w prawo i idź do końca, a następnie skręcić w prawo i jechać aż zobaczysz motocykli (mototaxi), który zaprowadzi Cię na wzgórze w Casa 35 do 1,50 rs, a tu jesteś!