X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Cheers Lighthouse

küçük ayasofya mahallesi, Çayıroğlu sokak no 16 Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do hostelu okrzyki

Z lotniska Ataturk:

1) najlepszy i najtańszy sposób na hostel jest metrem z lotniska. Metrem do 'Aksaray "(ostatnia stacja). Następnie należy uzyskać na tramwaj z "Yusufpasha" lub "Aksaray" przystanku tramwajowego do przystanku tramwajowego Sultanahmet. Na przystanku tramwajowego, drogi krzyżowej i przejść przez hipodromie i iść w dół do przodu wody. Skręć w prawo na Küçükayasofya ulicy i skręcić w lewo na Cayiroglu ulicy. To znajdują się w dolnej części ulicy.

2) Take 'Havas autobus "na" Aksaray ", a następnie tramwajem do Sultanahmet i postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

3) Możesz wziąć taksówkę do hostelu. To trwa około 20 minut, aby dostać się tutaj.

4) Oferujemy również usługi transportowe od 30 euro (dla 1-4 osób). Po prostu napisz lub zadzwoń do nas swoje dane lotu i zorganizujemy dla Ciebie, aby być spełnione na lotnisku.

Od lotniska Sabiha Gokcen:

1) Take 'Havas autobus "do placu Taksim. Od Taksim się kolejką do 'Kabatas' oraz 'Kabatas' tramwajem do Sultanahmet. Na przystanku tramwajowego, drogi krzyżowej i przejść przez hipodromie i iść w dół do przodu wody. Skręć w prawo na Küçükayasofya ulicy i skręcić w lewo na Cayiroglu ulicy. To znajdują się w dolnej części ulicy.

2) Weź "autobus Havas" Placu Kadikoy następnie dostać się na prom do 'Eminönü' i tramwajem do Sultanahmet. Na przystanku tramwajowego, drogi krzyżowej i przejść przez hipodromie i iść w dół do przodu wody. Skręć w prawo na Küçükayasofya ulicy i skręcić w lewo na Cayiroglu ulicy. To znajdują się w dolnej części ulicy.

3) Oferujemy również usługi transportowe od 60 euro (dla 1-4 osób). Po prostu napisz lub zadzwoń do nas swoje dane lotu i zorganizujemy dla Ciebie, aby być spełnione na lotnisku.

Od dworca autobusowego Harem
Weź prom do 'Eminönü ", a następnie tramwajem do Sultanahmet.