X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Check In Hostel

Markgrafenstrasse 68, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najszybciej nas znaleźć:


CHECK Hostel znajduje się tuż przy stacji metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie na linii U6. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje Charlottenstr przystanek. linii Autobus M29.
W dalszej części można znaleźć wskazówki z różnych miejsc do hostelu.

Z lotniska Tegel (TXL):

Trasa 1:

Weź autobus TXL w kierunku S + U Alexanderplatz przez Hauptbahnhof. Proszę wysiąść z autobusu, kiedy dojdziesz do przystanku autobusowego Unter den Linden / Friedrichstr. Następnie pieszo do stacji metra U Franzoesische ul. i metrem w kierunku U Alt-Mariendorf. Po zaledwie dwóch przystanków będzie w U Kochstr. / Checkpoint Charlie. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na ulicy Rudi-Dutschke-Str. i idź prosto aż zobaczysz znak ulicy Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


Trasa 2:

Wsiąść do autobusu 109 w kierunku S + U Ogrodu Zoologicznego. Tutaj trzeba będzie wysiąść z autobusu na przystanku U Jakob-Kaiser-Platz. Następnie przejść do stacji metra U Jakob-Kaiser-Platz (U7) i metrem w kierunku U Rudow. Po chwili dotrzesz U Mehringdamm zmień tutaj na linii U6 w kierunku U Franzoesische ul. Po przyjeździe na stację metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie proszę wysiąść z pociągu. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na ulicy Rudi-Dutschke-Str. i idź prosto aż zobaczysz znak ulicy Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


Z lotniska Schönefeld (SXF):


Weź X7 autobus w kierunku U Rudow. Po przyjeździe na U Rudow wziąć U7 metra w kierunku S + U Rathaus Spandau (jest tylko jeden kierunek). Po przybyciu do stacji metra U Mehringdamm proszę zmienić na linii U6 w kierunku U Franzoesische ul. Po przyjeździe na stację metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie proszę wysiąść z pociągu. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na ulicy Rudi-Dutschke-Str. i idź prosto aż zobaczysz znak ulicy Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


Od Hauptbahnhof (Dworzec Centralny):

Jechać autobusem M41 w kierunku Sonnenallee / Baumschulenstr. i wysiąść z autobusu na przystanku S Anhalter Bahnhof. Zmienić tutaj na autobus linii M29 w kierunku U Hermannplatz. Następnie wysiąść na przystanku Charlottenstr. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na ulicy Rudi-Dutschke-Str. i idź prosto aż zobaczysz znak ulicy Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


ZOB (dworzec autobusowy Centralny):

Wsiąść do autobusu 139 w kierunku do Hakenfelde, Werderstr. Wysiąść na przystanku U Kaiserdamm. Zmień tu do metra linii U2 i metrem w kierunku S + U Pankow. Po przybyciu do stacji metra U Stadtmitte proszę zmienić na linii U6 w kierunku U Alt-Mariendorf. Po przyjeździe na stację metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie proszę wysiąść z pociągu. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na ulicy Rudi-Dutschke-Str. i idź prosto aż zobaczysz znak ulicy Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.