X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Check In Hostel

Markgrafenstrasse 68, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 75%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najszybszy sposób, aby nas znaleźć:


Przyjazd HOSTEL znajduje się tuż przy stacji metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie z U6 linii. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się przystanek Charlottenstr. linii Bus M29.
W następstwie można znaleźć wskazówki z różnych miejsc do schroniska.

Z lotniska Tegel (TXL):

Trasa 1:

Weź autobus TXL w kierunku S + U Alexanderplatz poprzez Hauptbahnhof. Proszę wysiąść z autobusu, gdy dojdziesz do przystanku autobusowego Unter den Linden / Friedrichstr. Następnie pieszo do stacji metra U Franzoesische Str. i metrem w kierunku U Alt-Mariendorf. Po zaledwie dwóch przystanków będziesz na U Kochstr. / Checkpoint Charlie. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na Rudi-Dutschke ulicy-Str. i idź prosto aż zobaczysz ulicy podpisania Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


Trasa 2:

Weź autobus 109 w kierunku S + U Ogrodu Zoologicznego. Tu trzeba będzie wysiąść z autobusu na przystanku U Jakob-Kaiser-Platz. Następnie przejść do stacji metra U Jakob-Kaiser-Platz (U7) i metrem w kierunku U Rudow. Po chwili dotrzesz U Mehringdamm zmień tutaj, aby linia U6 U Franzoesische w kierunku ul. Po przyjeździe na stację metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie proszę wysiąść z pociągu. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na Rudi-Dutschke ulicy-Str. i idź prosto aż zobaczysz ulicy podpisania Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


Z lotniska Schoenefeld (SXF):


Zapoznaj się z autobusem w kierunku X7 do U Rudow. Po przyjeździe na U Rudow wziąć U7 metra w kierunku S + U Rathaus Spandau (jest tylko jeden kierunek). Po przybyciu do stacji metra U Mehringdamm należy zmienić, aby w linii U6 U Franzoesische kierunku ul. Po przyjeździe na stację metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie proszę wysiąść z pociągu. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na Rudi-Dutschke ulicy-Str. i idź prosto aż zobaczysz ulicy podpisania Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


Od Hauptbahnhof (Dworzec Centralny):

Weź autobus M41 w kierunku Sonnenallee / Baumschulenstr. i wysiąść z autobusu na przystanku S Anhalter Bahnhof. Zmień tutaj na autobus linii M29 w kierunku U Hermannplatz. Następnie należy wysiąść na przystanku Charlottenstr. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na Rudi-Dutschke ulicy-Str. i idź prosto aż zobaczysz ulicy podpisania Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.


ZOB (Centralny dworzec autobusowy):

Weź autobus 139 w kierunku do Hakenfelde, Werderstr. Należy wysiąść na przystanku U Kaiserdamm. Zmień tu linii metra U2 i metrem w kierunku S + U Pankow. Po przybyciu do stacji metra U Stadtmitte prosimy przejść do U6 w kierunku linii U Alt-Mariendorf. Po przyjeździe na stację metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie proszę wysiąść z pociągu. Od tego momentu jest to dosyć proste. Wystarczy zatrzymać się na Rudi-Dutschke ulicy-Str. i idź prosto aż zobaczysz ulicy podpisania Markgrafenstr. Teraz po prostu trzeba skręcić w prawo i idź prosto przez około dwie minuty, aż do schroniska.