X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Che Lagarto Hostel São Paulo

Rua Humberto I, 745, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki

Możesz wynająć transfer bezpośrednio z recepcji hostelu.

Guarulhos International Airport: Weź pokoi Autobus Lotnisko EMTU że idzie do Tatuape stacji metra. Stamtąd czerwona linia w kierunku Palmeiras - Barra Funda, wysiąść na stacji metra Se, pociągi zmiana połowu niebieską linię do Jabaquara i wysiąść na stacji metra Ana Rosa. Stamtąd na Rodrigues Conselheiro Alves Avenue i skręcić w lewo w Rua Humberto I.
Congonhas lotniska: autobusem 875A-10 Airport - Perdizes, wysiąść na stacji metra Sao Judasza, weź niebieską linię do Tucuruvi i wysiąść na stacji metra Ana Rosa. Stamtąd na Rodrigues Conselheiro Alves Avenue i skręcić w lewo w Rua Humberto I.

Bus Terminal Palmeiras - Barra Funda: w terminalu znajduje się wejście do metra, weź czerwoną linię do Corinthians - Itaquera, wysiąść na stacji metra, Se pociągów zmiana kierunku Jabaquara biorące niebieską linię i wysiąść na stacji metra Ana Rosa . Stamtąd na Rodrigues Conselheiro Alves Avenue i skręcić w lewo w Rua Humberto I.

Tiete Bus Terminal: w terminalu znajduje się wejście do metra, weź niebieską linię do Jabaquara i wysiąść na stacji metra Ana Rosa. Stamtąd na Rodrigues Conselheiro Alves Avenue i skręcić w lewo w Rua Humberto I.

Jabaquara Intercity Bus Terminal: w terminalu znajduje się wejście do metra, weź niebieską linię do Tucuruvi i wysiąść na stacji metra Ana Rosa. Stamtąd na Rodrigues Conselheiro Alves Avenue i skręcić w lewo w Rua Humberto I.