X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Chase The Wild Goose Hostel

Great Glen Way, Lochiel Crescent, Banavie, Fort William, Szkocja

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 70%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przy Tren Wziąć ten tren wobec BANALNY najliczniejszy pociągi z Glasgow wobec Fort Strach kontynuować u przez Banalny. Jesteśmy 300m z właściciel sklepu papierniczego. Z właściciel sklepu papierniczego , przekreślać ten główny droga wtedy przekreślać ten kanał. Uruchomić na wskroś pewien brama w ten duży publiczny wóz park. Chód po przekątnej przez do samochodu wejście od daleki strona. Równie ty chód przez , powinieneś zawiadomienie pewien duży budynek rezygnować flagi na samej górze od ono to jest ten Akademik. PODOBAĆ SIĘ Skrypt dłużny SPRAWDZANIE - W OTWORZYĆ 5pm 11pm (17.00 23.00), i przy uporządkowanie zewnątrz tych godziny. Przy Stopa Z Fort Strach , obaj następować po ten wóz przepisy poniżej albo używać ten WIELKI DOLINA GÓRSKA DROGA który wzdryga się następny Morrisons samoobsługowy sklep spożywczy i gospodarstwa domowego Fort William.

Przy Wóz Podróżować północ z Fort Strach od A82, podpisany Inverness. Za 1½ mile , uruchomić zostawiać od A830 pod kątem KACZKA KRZYŻÓWKA 'The Droga do Wyspy. Za 1 mila , przekreślać ten kanał i wziąć pewien w prawo zwrot w BANALNY Około 100m na lewo , uruchomić w ten droga drogowskaz 'Banavie Kamieniołom. Oczekiwać wobec zobaczyć pewien duży budynek rezygnować flagi od dach ; to jest ten akademik. Przy Autobus Tu są regularny autobusy z Fort Strach. Ten świadczenie jest Liczba 45 wobec Kapral , i biegi każdy 20 minuty z Środek Ulica w Fort Strach. Zapytać zostać puścił od w Banalny. Z przystanek , przekreślać ten główny droga i zbesztać ten wieś od BANALNY od B8004. Około 100m na lewo , uruchomić w ten droga drogowskaz 'Banavie Kamieniołom. Oczekiwać wobec zobaczyć pewien duży budynek rezygnować flagi od dach to jest ten akademik.

Łodzią Bagno na szczycie Neptunes Staircase , przy BANALNY Szczyt. Chód w dół prawica dłoń strona od Neptun Schody i uruchomić prawy bezpośredni za Ten Cumy Hotel. Skoro przy ten droga , przekreślać przez i następować po znaki pod kątem 'Banavie Kamieniołom. Ten akademik ma flagi na dodatek. PODOBAĆ SIĘ Skrypt dłużny SPRAWDZANIE - W OTWORZYĆ 5pm 11pm (17.00 23.00), i przy uporządkowanie zewnątrz tych godziny.