Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Charlestons NotSo Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 8.1
 • Bezpieczeństwo 8.9
 • Lokalizacja 8.7
 • Personel 8.9
 • Atmosfera 8.4
 • Czystość 8.5
 • Udogodnienia 7.9

Lokalizacja

156 Spring St.

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Jeśli przyjeżdżają autobusem:
Lokalny system transportu publicznego jest nazywana Carta. Ich numer telefonu 843 724-7420 i zobaczyć wszystkie harmonogramy, przejdź do www.ridecarta.com. Przejazd autobusem jest $ 1,75 i jest potrzebna dokładna zmiana. Jeśli masz $ 2, wezmą go, a nie być w stanie podać żadnych zmian z powrotem. Autobusem trwa około godzinę z North Charleston (gdzie Amtrak, Greyhound i lotniska są) do centrum miasta. Autobus nie działa w nocy i ogólnie ma ograniczoną obsługę, około raz na godzinę. Prosimy zaplanować podróż z wyprzedzeniem.

Jest przystanek autobusowy Carta bezpośrednio na zewnątrz stacji Greyhound. Weź autobus numer # 11. Jeśli spojrzeć na magistrali mapie # 11, twój przystanek zlokalizowany będzie pomiędzy # 1 i # 2 przystanki i będzie pozycja w kierunku południowym. Autobus zabierze Cię do centrum do Visitors Center w Zgromadzeniu i Marii, gdzie można przejść do swobodnego trolly (fioletowa linia), który będzie podwieźć w Cannon i prezydenta Street. Stamtąd schodzić prezes jednego bloku do Spring Street, skręcić w prawo na to kilka domów dalej, przy 156 Spring. Możesz też wysiąść na Zgromadzeniu i wiosną i schodzić sześć bloków do schroniska. Taksówki powinny być 12 dolarów centrum. Możesz zadzwonić Yellow Cab 843 577 6565 lub bezpieczeństwa Cab na 843 722 4066 z góry do ciebie, jeśli nie wyjdzie z autobusem. Jeśli próbujesz się tam dostać taksówkę, ale ogólnie za płaską stawkę w dowolnym miejscu między 20 dolarów i 30 dolarów.

Jeśli przyjeżdżają pociągiem:
Od stacji Amtrak, chodzić po ulicy 1/4 mili Gaynor do Rivers Avenue i przejść przez ulicę. Weź 10 na zaplecze i Spring Street, a następnie schodzić Wiosna sześć bloków do 156 Spring. Możesz także wziąć nr 10 autobus kilka więcej bloków w dół do centrum dla odwiedzających w Zgromadzeniu i Maryi, aby przełączyć się do swobodnego trolly (fioletowa linia), który będzie podwieźć w Cannon i prezydenta Street. Stamtąd schodzić prezes jednego bloku do Spring Street, skręcić w prawo na to kilka domów dalej, przy 156 Spring. Jeśli przybywających na Amtrak po zmroku, nie radzę iść w dół Gaynor do przystanku autobusowego. Taksówki powinny być 12 dolarów centrum. Możesz zadzwonić Yellow Cab 843 577 6565 lub bezpieczeństwa Cab na 843 722 4066 z góry do ciebie. Jeśli próbujesz się tam dostać taksówkę, ale ogólnie za płaską stawkę w dowolnym miejscu między 20 dolarów i 30 dolarów.

Jeśli podróżują samolotem:
Od międzynarodowego lotniska w Charleston, wsiąść do autobusu nr 11. Jest to pierwszy przystanek na tej trasie i będzie pozycja w kierunku południowym. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok roszczenia bagażu, w prawo. To zabierze Cię do centrum do centrum dla zwiedzających w Zgromadzeniu i Maryi, aby przełączyć się do swobodnego trolly (fioletowa linia), który będzie podwieźć w Cannon i prezydenta Street. Stamtąd schodzić prezes jednego bloku do Spring Street, skręcić w prawo na to kilka domów dalej, przy 156 Spring. Możesz też wysiąść na Zgromadzeniu i wiosną i schodzić sześć bloków do schroniska. Taksówki z lotniska koszt od 20 dolarów i 30 do centrum. Jest transfer poza zastrzeżenia bagażu, który odjeżdża co 15 minut po płaskich terenach. Koszt to $ 15 / osoba. Chodzić na zewnątrz i zobaczysz kiosku, poproś, aby dostać się do 156 Spring Street.

Jeśli przyjeżdżają samochodem:
Z I-26, zjazd King Street (być w prawym pasem, gdy międzypaństwowych końce) skręcić w prawo w ul Cztery bloki Króla skręcić w prawo w dół na Spring St, zobaczysz prawo sklepu Bi-Lo przed wiosną. Schronisko jest w 156 Spring Street, obniżyć żwirem podjazd i parking jest z tyłu.

Od 17 South, po przejściu przez most zwodzony, zjazd Cannon Street (pobyt prosto, gdy droga dzieli się w lewo). Skręć w lewo na drugich światłach, na Ashley Avenue, i pierwszą w lewo na Spring Street. Jesteśmy blok do prawej at156 wiosny.

Od 17 północy, po przekroczeniu duży most wiszący na półwyspie, zjazd King Street (centrum). Skręć w prawo na King Street, cztery bloki w dół skręcić w prawo na Spring Street, zobaczysz sklep spożywczy Bi-Lo tuż przed wiosną. Schronisko jest w 156 Spring Street, obniżyć żwirem podjazd i parking jest z tyłu.
 • Dobry towar za tę cenę 8.1
 • Bezpieczeństwo 8.9
 • Lokalizacja 8.7
 • Personel 8.9
 • Atmosfera 8.4
 • Czystość 8.5
 • Udogodnienia 7.9
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.