X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Charlestons NotSo Hostel

156 Spring St., Charleston, USA

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli przyjeżdżają autobusem:
Lokalny system transportu publicznego jest nazywana Carta. Ich numer telefonu 843 724-7420 i zobaczyć wszystkie harmonogramy, przejdź do www.ridecarta.com. Przejazd autobusem jest $ 1,75 i jest potrzebna dokładna zmiana. Jeśli masz $ 2, wezmą go, a nie być w stanie podać żadnych zmian z powrotem. Autobusem trwa około godzinę z North Charleston (gdzie Amtrak, Greyhound i lotniska są) do centrum miasta. Autobus nie działa w nocy i ogólnie ma ograniczoną obsługę, około raz na godzinę. Prosimy zaplanować podróż z wyprzedzeniem.

Jest przystanek autobusowy Carta bezpośrednio na zewnątrz stacji Greyhound. Weź autobus numer # 11. Jeśli spojrzeć na magistrali mapie # 11, twój przystanek zlokalizowany będzie pomiędzy # 1 i # 2 przystanki i będzie pozycja w kierunku południowym. Autobus zabierze Cię do centrum do Visitors Center w Zgromadzeniu i Marii, gdzie można przejść do swobodnego trolly (fioletowa linia), który będzie podwieźć w Cannon i prezydenta Street. Stamtąd schodzić prezes jednego bloku do Spring Street, skręcić w prawo na to kilka domów dalej, przy 156 Spring. Możesz też wysiąść na Zgromadzeniu i wiosną i schodzić sześć bloków do schroniska. Taksówki powinny być 12 dolarów centrum. Możesz zadzwonić Yellow Cab 843 577 6565 lub bezpieczeństwa Cab na 843 722 4066 z góry do ciebie, jeśli nie wyjdzie z autobusem. Jeśli próbujesz się tam dostać taksówkę, ale ogólnie za płaską stawkę w dowolnym miejscu między 20 dolarów i 30 dolarów.

Jeśli przyjeżdżają pociągiem:
Od stacji Amtrak, chodzić po ulicy 1/4 mili Gaynor do Rivers Avenue i przejść przez ulicę. Weź 10 na zaplecze i Spring Street, a następnie schodzić Wiosna sześć bloków do 156 Spring. Możesz także wziąć nr 10 autobus kilka więcej bloków w dół do centrum dla odwiedzających w Zgromadzeniu i Maryi, aby przełączyć się do swobodnego trolly (fioletowa linia), który będzie podwieźć w Cannon i prezydenta Street. Stamtąd schodzić prezes jednego bloku do Spring Street, skręcić w prawo na to kilka domów dalej, przy 156 Spring. Jeśli przybywających na Amtrak po zmroku, nie radzę iść w dół Gaynor do przystanku autobusowego. Taksówki powinny być 12 dolarów centrum. Możesz zadzwonić Yellow Cab 843 577 6565 lub bezpieczeństwa Cab na 843 722 4066 z góry do ciebie. Jeśli próbujesz się tam dostać taksówkę, ale ogólnie za płaską stawkę w dowolnym miejscu między 20 dolarów i 30 dolarów.

Jeśli podróżują samolotem:
Od międzynarodowego lotniska w Charleston, wsiąść do autobusu nr 11. Jest to pierwszy przystanek na tej trasie i będzie pozycja w kierunku południowym. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok roszczenia bagażu, w prawo. To zabierze Cię do centrum do centrum dla zwiedzających w Zgromadzeniu i Maryi, aby przełączyć się do swobodnego trolly (fioletowa linia), który będzie podwieźć w Cannon i prezydenta Street. Stamtąd schodzić prezes jednego bloku do Spring Street, skręcić w prawo na to kilka domów dalej, przy 156 Spring. Możesz też wysiąść na Zgromadzeniu i wiosną i schodzić sześć bloków do schroniska. Taksówki z lotniska koszt od 20 dolarów i 30 do centrum. Jest transfer poza zastrzeżenia bagażu, który odjeżdża co 15 minut po płaskich terenach. Koszt to $ 15 / osoba. Chodzić na zewnątrz i zobaczysz kiosku, poproś, aby dostać się do 156 Spring Street.

Jeśli przyjeżdżają samochodem:
Z I-26, zjazd King Street (być w prawym pasem, gdy międzypaństwowych końce) skręcić w prawo w ul Cztery bloki Króla skręcić w prawo w dół na Spring St, zobaczysz prawo sklepu Bi-Lo przed wiosną. Schronisko jest w 156 Spring Street, obniżyć żwirem podjazd i parking jest z tyłu.

Od 17 South, po przejściu przez most zwodzony, zjazd Cannon Street (pobyt prosto, gdy droga dzieli się w lewo). Skręć w lewo na drugich światłach, na Ashley Avenue, i pierwszą w lewo na Spring Street. Jesteśmy blok do prawej at156 wiosny.

Od 17 północy, po przekroczeniu duży most wiszący na półwyspie, zjazd King Street (centrum). Skręć w prawo na King Street, cztery bloki w dół skręcić w prawo na Spring Street, zobaczysz sklep spożywczy Bi-Lo tuż przed wiosną. Schronisko jest w 156 Spring Street, obniżyć żwirem podjazd i parking jest z tyłu.