X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Charles Bridge Economic Hostel

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Tramwaj: stop Malostranské náměstí (tramwaj 12,20,22) - 1 minut spacerem (w kierunku Mostu Karola)
Metro: stacja Malostranská (Metro) - 5 minut pieszo

Od stacji metra Malostranská:
Można tu dojechać tramwajem lub pieszo.
Tramwaj: Jest przystanek tramwajowy od stacji metra; nie można złapać tramwaj nr. 12, 20, 22 (na tej samej stronie drogi, gdzie jest wyjście ze stacji metra) i wysiąść na pierwszym przystanku, Malostranské namesti. Zapoznaj się z ulicy po lewej prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecká; będziesz przechodzić przez McDonalda). Znajdziesz nas w przedostatnią domu po lewej stronie przed Tower Bridge. Witamy!

Pieszo: Po ostatnim schodów ruchomych, weź zjazd w lewo od stacji metra, a następnie pieszo w prawo. Będzie przechodzić przez kawiarni; na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną trzymaj się prosto. Postępuj zgodnie z ulicy (U Luzickeho seminare) przez około trzy minuty, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Misenska). Ta ulica doprowadzi cię do wieży Mostu Karola; znajdziesz nas tuż za wieżą.

Z lotniska:
Wsiąść do autobusu nr. 119 z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku, "Nadrazi Veleslavin". Nie można złapać linii metra A (zielona linia) zmierza w kierunku "Depo Hostivar" i wysiąść na stacji "Malostranská". Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranská jak wyżej.

Z głównego dworca kolejowego (Praha - hl.n.):
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje i wysiąść po jednym przystanku, w Muzeum. Zmiana linii metra nie do A (zielona linia) zmierza w kierunku Nadrazi Veleslavin; przejść przez trzy przystanki i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranská jak wyżej.

Z dworca kolejowego Holesovice (Praha - Holesovice):
Tramwajem 12; aby dostać się do przystanku tramwajowego, musisz przejść przez stację metra na drugą zjazdu lub po prostu poprosić kogoś, gdzie tramwaj 12 liści z. Tramwajem w kierunku sídliště Barrandov lub na sześć Smichovske Nadrazi przystanków i wysiąść co Malostranské namesti. Po wyjściu z tramwaju, podejmują ulicę po lewej prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecká, można przejść obok McDonalda). Znajdziesz nas w przedostatnią domu po lewej stronie przed Tower Bridge. Bilet na 24CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra.

Od Praha - dworca autobusowego Florenc:
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje, a po trzy przystanki, wysiąść na stacji Muzeum. Zmiana linii metra nie do A (zielona linia) zmierza w kierunku Nadrazi Veleslavin; wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranská jak wyżej.


Zapewniamy transfer na lotnisko w obniżonych cenach dla naszych gości. Prosimy sprawdzić e-mail potwierdzenie rezerwacji na swoje ceny i dalsze informacje.