X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Charles Bridge Economic Hostel

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Tramwaj: przystanek Malostranské Náměstí (tramwaj 12,20,22) - 1 minuta pieszo (w kierunku Mostu Karola)
Metro: Stacja Malostranská (Metro) - 5 minut pieszo

Od stacji Malostranská metra:
Można tu dostać tramwajem lub na piechotę.
Tramwaj: Jest przystanek tramwajowy tuż przy stacji metra; nie można złapać tramwaj nr. 12, 20, 22 (na tej samej stronie drogi, gdzie jest wyjście ze stacji metra) i wysiąść na pierwszym przystanku, Malostranské namesti. Weź ulicę w lewo prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecká; będziesz przechodzić przez McDonalda). Znajdziesz nas w przedostatnią domu po lewej stronie przed Tower Bridge. Witamy!

Pieszo: Po ostatnim ruchomych schodach, skręcić w lewo wyjście ze stacji metra, a następnie iść na prawo. Zdasz przez kawiarni Gloria Jean; na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną trzymaj się prosto. Postępuj zgodnie z ulicy (U Luzickeho semináře) do ok. trzech minutach, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Míšeňská). Ta ulica doprowadzi cię do Wieży Mostu Karola; znajdziesz nas tuż za wieżą.

Z lotniska:
Autobusem nr. 119 z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku, Dejvická. Nie można złapać metro linii A (zielona linia) idzie w kierunku Depo Hostivar i wysiąść na drugim przystanku, Malostranská. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od dworca Malostranská metra, jak powyżej.

Z głównego dworca kolejowego (Praha - hl.n.):
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje i wysiąść po jednym przystanku, na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra A (zielona linia) idzie w kierunku Dejvicka; przejść przez trzy przystanki i wysiąść na Malostranská. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od dworca Malostranská metra, jak powyżej.

Z dworca kolejowego Holesovice (Praha - Holesovice):
Tramwajem 12; aby dostać się do przystanku tramwajowego, musisz przejść przez stacji metra do drugiej zjazdu lub po prostu poprosić kogoś, gdzie tramwaj 12 odchodzi od. Tramwajem w kierunku Sidliste Barrandov lub Smichovske Nadrazi do sześciu przystanków i wysiąść na Malostranské namesti. Po wyjściu z tramwaju, trochę po lewej stronie ulicy prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecka Zdasz przez McDonalds). Znajdziecie nas w przedostatnią domu po lewej stronie przed Tower Bridge. Bilet na 24CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem.

Z Praha - dworzec autobusowy Florenc:
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje, a po trzy przystanki, wysiąść na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra A (zielona linia) idzie w kierunku Dekvicka; po trzech przystanków wysiąść na trzy przystanki (kierunek: DEJVICKA) i wysiąść na Malostranská. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od dworca Malostranská metra, jak powyżej.


Oferujemy transfer zi na lotnisko w najlepszych cenach dla naszych gości. Prosimy sprawdzić e-mail z potwierdzeniem rezerwacji do ceny i dalsze informacje.