Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Charles Bridge Economic Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.0
 • Bezpieczeństwo 9.1
 • Lokalizacja 9.6
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 8.3
 • Czystość 8.5
 • Udogodnienia 8.0

Lokalizacja

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Tramwaj: stop Malostranské náměstí (tramwaj 12,20,22) - 1 minut spacerem (w kierunku Mostu Karola)
Metro: stacja Malostranská (Metro) - 5 minut pieszo

Od stacji metra Malostranská:
Można tu dojechać tramwajem lub pieszo.
Tramwaj: Jest przystanek tramwajowy od stacji metra; nie można złapać tramwaj nr. 12, 20, 22 (na tej samej stronie drogi, gdzie jest wyjście ze stacji metra) i wysiąść na pierwszym przystanku, Malostranské namesti. Zapoznaj się z ulicy po lewej prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecká; będziesz przechodzić przez McDonalda). Znajdziesz nas w przedostatnią domu po lewej stronie przed Tower Bridge. Witamy!

Pieszo: Po ostatnim schodów ruchomych, weź zjazd w lewo od stacji metra, a następnie pieszo w prawo. Będzie przechodzić przez kawiarni; na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną trzymaj się prosto. Postępuj zgodnie z ulicy (U Luzickeho seminare) przez około trzy minuty, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Misenska). Ta ulica doprowadzi cię do wieży Mostu Karola; znajdziesz nas tuż za wieżą.

Z lotniska:
Wsiąść do autobusu nr. 119 z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku, "Nadrazi Veleslavin". Nie można złapać linii metra A (zielona linia) zmierza w kierunku "Depo Hostivar" i wysiąść na stacji "Malostranská". Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranská jak wyżej.

Z głównego dworca kolejowego (Praha - hl.n.):
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje i wysiąść po jednym przystanku, w Muzeum. Zmiana linii metra nie do A (zielona linia) zmierza w kierunku Nadrazi Veleslavin; przejść przez trzy przystanki i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranská jak wyżej.

Z dworca kolejowego Holesovice (Praha - Holesovice):
Tramwajem 12; aby dostać się do przystanku tramwajowego, musisz przejść przez stację metra na drugą zjazdu lub po prostu poprosić kogoś, gdzie tramwaj 12 liści z. Tramwajem w kierunku sídliště Barrandov lub na sześć Smichovske Nadrazi przystanków i wysiąść co Malostranské namesti. Po wyjściu z tramwaju, podejmują ulicę po lewej prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecká, można przejść obok McDonalda). Znajdziesz nas w przedostatnią domu po lewej stronie przed Tower Bridge. Bilet na 24CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra.

Od Praha - dworca autobusowego Florenc:
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje, a po trzy przystanki, wysiąść na stacji Muzeum. Zmiana linii metra nie do A (zielona linia) zmierza w kierunku Nadrazi Veleslavin; wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / tramwaju / metra. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranská jak wyżej.


Zapewniamy transfer na lotnisko w obniżonych cenach dla naszych gości. Prosimy sprawdzić e-mail potwierdzenie rezerwacji na swoje ceny i dalsze informacje.
 • Dobry towar za tę cenę 9.0
 • Bezpieczeństwo 9.1
 • Lokalizacja 9.6
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 8.3
 • Czystość 8.5
 • Udogodnienia 8.0
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×