X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Central Square Hostel

5 Rynok Square, Lviv, Ukraina

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę, upewnij się, aby przynieść wydruk z mapy mowa tutaj. Biorąc pod uwagę, że znajdują się w samym sercu miasta, tuż przy Lvivs centralnym placu, wszyscy, nawet turystycznej, będzie w stanie powiedzieć, gdzie noclegi są.

Od dworca kolejowego, wziąć tramwaj numer 1 do Plosha Rynok sq Jesteśmy numer 5 budynku, tuż przy słynnym, włoskim placu. Kiedy w budynku, po prostu przejść jeden bieg po schodach i kierować się drogowskazami. Jest to bardzo proste.
Uwaga: tramwaje kosztować 1,50 ukraińskiej hrywny. Bilety tramwajowe ("kvitki") zostały zakupione na pokładzie od kierowcy i muszą zostać potwierdzone!

Z głównego dworca autobusowego, podjąć "Marshootka" (Mały Autobus do 2,00 UAH) numer 3a do centrum. Wystarczy wydrukować naszą mapę i wskazać nasze położenie kierowcy lub poprosić o 'Pomnik Szewczenki ", która znajduje się na głównej alei zwanej" Prospect Svobody. Nie widać strażnicy z flagą - to jest cechą Plosha Rynok, Lvivs centralnym placu, gdzie nasz hostel znajduje. Iść prostopadle do Prospektu Swobody w kierunku wieży. Kilka minut Hallmark brukowanych uliczek i udało ci się. Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, włoskim placu. Kiedy w budynku, po prostu przejść jeden bieg po schodach i kierować się drogowskazami. Jest to bardzo proste.

Z lotniska trolejbusem nr 9 do Iwano Franko University. Wokół budynku z lewej strony, dojść do końca Sichovyh Striltsiv ul., Zrobić prawo. Będziesz chodzić do Lvivs głównej alei, Prospekt Swobody z Pomnik Tarasa Szewczenki. Nie widać strażnicy z flagą - to jest cechą Plosha Rynok, Lvivs centralnym placu, gdzie nasz hostel znajduje. Iść prostopadle do Prospektu Swobody w kierunku wieży. Kilka minut Hallmark brukowanych uliczek i udało ci się. Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, włoskim placu. Kiedy w budynku, po prostu przejść jeden bieg po schodach i kierować się drogowskazami. Jest to bardzo proste.

Taxi z dworca kolejowego wynosi około 30 UAH, od dworca autobusowego 40 UAH, a od lotniska wahają się od 40 do 50 hrywien. Negocjacji ceny przed wyjazdem.