X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Central Square Hostel

5 Rynok Square, Lviv, Ukraina

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę, upewnij się, aby przynieść wydruk z mapy zawartych tutaj. Biorąc pod uwagę, że znajdują się w samym sercu miasta, tuż przy głównym placu Lwowa, każdy, nawet turysta, będzie w stanie powiedzieć, gdzie zakwaterowanie jest.

Od dworca kolejowego, wziąć numer 1 tramwaj do Plosha Rynok sq Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, placu włoski. Kiedy w budynku, po prostu przejść się uruchomić po schodach i kieruj się znakami. Jest to bardzo proste.
Proszę zwrócić uwagę: tramwaje kosztować 1,50 ukraińskiej hrywny. Bilety na tramwaj ("kvitki") zostały zakupione na pokładzie od kierowcy i muszą być potwierdzone!

Z głównego dworca autobusowego, podjąć "Marshootka" (Mały Autobus do 2,00 UAH) 3a numer do centrum. Wystarczy wydrukować naszą mapę i wskazać nasze położenie kierowcy lub poprosić o 'Pomnik Szewczenki ", która znajduje się na głównej alei zwanej" Prospect Svobody. Nie pojawi się wieża strażnicza z flagą - to jest cechą Plosha Rynok, centralny plac Lwowa, gdzie nasz hostel znajduje. Spacer prostopadle do Prospect Svobody w kierunku wieży. Minuty Para na brukowanych uliczek znamię i udało ci się. Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, placu włoski. Kiedy w budynku, po prostu przejść się uruchomić po schodach i kieruj się znakami. Jest to bardzo proste.

Z lotniska trolejbusem numer 9 do Iwano Franko University. Wokół budynku z lewej strony, dojść do końca ul Striltsiv Sichovyh. Wykonać prawo. Będziesz chodzić do głównej alei Lwowa, Prospekt Swobody z Pomnik Tarasa Szewczenki. Nie pojawi się wieża strażnicza z flagą - to jest cechą Plosha Rynok, centralny plac Lwowa, gdzie nasz hostel znajduje. Spacer prostopadle do Prospect Svobody w kierunku wieży. Minuty Para na brukowanych uliczek znamię i udało ci się. Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, placu włoski. Kiedy w budynku, po prostu przejść się uruchomić po schodach i kieruj się znakami. Jest to bardzo proste.

Taxi z dworca kolejowego wynosi około 30 UAH, z dworca autobusowego, 40 UAH, a od lotniska wahają się od 40 do 50 UAH. Negocjuj cenę przed wyjazdem.