X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Central Square Hostel

5 Rynok Square, Lviv, Ukraina

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę, upewnij się, aby przynieść wydruk z mapy mowa tutaj. Biorąc pod uwagę, że znajdują się w samym sercu miasta, tuż przy Lvivs centralnym placu, wszyscy, nawet turystycznej, będzie w stanie powiedzieć, gdzie noclegi są.

Od dworca kolejowego, wziąć tramwaj numer 1 do Plosha Rynok sq Jesteśmy numer 5 budynku, tuż przy słynnym, włoskim placu. Kiedy w budynku, po prostu przejść jeden bieg po schodach i kierować się drogowskazami. Jest to bardzo proste.
Uwaga: tramwaje kosztować 1,50 ukraińskiej hrywny. Bilety tramwajowe ("kvitki") zostały zakupione na pokładzie od kierowcy i muszą zostać potwierdzone!

Z głównego dworca autobusowego, podjąć "Marshootka" (Mały Autobus do 2,00 UAH) numer 3a do centrum. Wystarczy wydrukować naszą mapę i wskazać nasze położenie kierowcy lub poprosić o 'Pomnik Szewczenki ", która znajduje się na głównej alei zwanej" Prospect Svobody. Nie widać strażnicy z flagą - to jest cechą Plosha Rynok, Lvivs centralnym placu, gdzie nasz hostel znajduje. Iść prostopadle do Prospektu Swobody w kierunku wieży. Kilka minut Hallmark brukowanych uliczek i udało ci się. Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, włoskim placu. Kiedy w budynku, po prostu przejść jeden bieg po schodach i kierować się drogowskazami. Jest to bardzo proste.

Z lotniska trolejbusem nr 9 do Iwano Franko University. Wokół budynku z lewej strony, dojść do końca Sichovyh Striltsiv ul., Zrobić prawo. Będziesz chodzić do Lvivs głównej alei, Prospekt Swobody z Pomnik Tarasa Szewczenki. Nie widać strażnicy z flagą - to jest cechą Plosha Rynok, Lvivs centralnym placu, gdzie nasz hostel znajduje. Iść prostopadle do Prospektu Swobody w kierunku wieży. Kilka minut Hallmark brukowanych uliczek i udało ci się. Budujemy numer 5, tuż przy słynnym, włoskim placu. Kiedy w budynku, po prostu przejść jeden bieg po schodach i kierować się drogowskazami. Jest to bardzo proste.

Taxi z dworca kolejowego wynosi około 30 UAH, od dworca autobusowego 40 UAH, a od lotniska wahają się od 40 do 50 hrywien. Negocjacji ceny przed wyjazdem.