X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Central Hotel - Bucharest

13 Brezoianu str, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Będąc blisko finansowej, kulturalnej i handlowej dzielnicy miasta, w odległości krótkiego spaceru od głównych atrakcji turystycznych, takich jak Pałac Parlamentu i Ogrodów Cişmigiu, hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo. Hotel jest łatwo dostępny różnymi środkami transportu.
Z lotniska:
Hotel transport - transport na iz lotniska - stawki od 25 EUR / os / w jedną stronę, w zależności od liczby os; Usługa jest na życzenie i w zależności od dostępności, więc prosimy o rezerwację z wyprzedzeniem.
napędowy
od Otopeni lotniska: DN1 - w kierunku Bukaresztu, utrzymania placu Zwycięstwa do streight. Na Placu Zwycięstwa podjąć 3rd exit na Lascăr Catargiu Bvd zachować steight bez tytułu Plac Romana, nadal Magheru Bvd i dotrzeć Plac Uniwersytecki. Nie pierwszy zjazd w prawo, a po utrzymać streight 500 m można dotrzeć Park Cişmigiu. Znajdziesz tam Central Hotel naprzeciwko dworca autobusowego, w pobliżu McDonalds.
Z lotniska Baneasa: Weź DN1 - w kierunku Bukaresztu, utrzymania placu Zwycięstwa do streight. Na Placu Zwycięstwa podjąć 3rd exit na Lascăr Catargiu Bvd zachować steight bez tytułu Plac Romana, nadal Magheru Bvd i dotrzeć Plac Uniwersytecki. Nie pierwszy zjazd w prawo, a po utrzymać streight 500 m można dotrzeć Park Cişmigiu. Znajdziesz tam hotel w centrum, po drugiej stronie ulicy.
autobusem - z lotniska autobusem 783 do Placu Uniwersyteckiego i zmianę w każdym autobusem w kierunku Park Cişmigiu, dworzec autobusowy znajduje się w przedniej części hotelu, w pobliżu Mc Donalds.
Od Railaway Dworca Północnego (Gara de Nord)
jazdy - podejmuje Calea Grivitei str, nadal Dacia Boulevard następnie skręcić w prawo w ulicę Zwycięstwa. Trzymaj prosto i po 2 km skręcić w prawo w ulicę Regina Elisabeta. Po 200 m można dotrzeć Central Hotel, na lewej stronie.
autobusem - autobusem linii 85 do przystanku autobusowego Cismigiu ogrodem, usytuowany po drugiej stronie ulicy w pobliżu Mc Donalds.
Lotnisko Bukareszt '' Otopeni (OTP)
Odległość: 10 MI / 16 KM
Czas taksówką: 45 minut
Czas autobusem: 1 h 15 min (autobus 783 do Placu Uniwersyteckiego, niż z jakimkolwiek autobusem zmiany kierunku Park Cişmigiu)


Dworzec kolejowy w Bukareszcie Gara de Nord ''
Odległość: 2,5 MI / 4 km na południowy wschód
Czas taksówką: 15 minut
Czas autobusem: 30 min (autobus 85 w kierunku Park Cişmigiu)


Informacje Underground:
Stacja Uniwersytet
Nazwa stacji: Stacja metra Politechnika
Stacja Metra Odległość 500 m
Zwiedzanie: 10 min
Czas autobusem: 5 min (dowolny autobus w kierunku Park Cişmigiu)