X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Central Hotel - Bucharest

13 Brezoianu str, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Będąc blisko finansowej, kulturalnej i handlowej dzielnicy miasta, w odległości spaceru od głównych atrakcji turystycznych, takich jak Pałac Parlamentu i Ogrodów Cişmigiu, hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo. Hotel jest łatwo dotrzeć różnymi środkami transportu.
Z lotniska:
transfer do hotelu - transport na iz lotniska, - stawki od 25 euro / pax / jeden sposób, w zależności od liczby pasażerów; Serwis jest na życzenie i zależnie od dostępności, więc proszę zarezerwować go z góry.
napędowy
od Otopeni lotniska: DN1 - w kierunku Bukaresztu, zachować streight do Victoriei Square. W Victoriei Placu podjąć 3rd exit na Lascar Catargiu bvd, zachować steight bez tytułu Plac Romana, nadal Magheru Bvd i dotrzeć na plac Uniwersytecki. Tam pierwszy zjazd w prawo, należy streight i po 500 m można dotrzeć Park Cişmigiu. Znajdziesz tam Central Hotel po drugiej dworca autobusowego, w pobliżu McDonalds.
Z lotniska Baneasa: Weź DN1 - w kierunku Bukaresztu, zachować streight do Victoriei Square. W Victoriei Placu podjąć 3rd exit na Lascar Catargiu bvd, zachować steight bez tytułu Plac Romana, nadal Magheru Bvd i dotrzeć na plac Uniwersytecki. Tam pierwszy zjazd w prawo, należy streight i po 500 m można dotrzeć Park Cişmigiu. Znajdziesz tam Central Hotel, po drugiej stronie ulicy.
Autobusem - z lotniska autobusem 783 do Placu Uniwersyteckiego oraz zmianę w każdym autobusem w kierunku Park Cişmigiu, dworzec autobusowy znajduje się przed hotelem, w pobliżu Mc Donalds.
Od Railaway Dworca Północnego (Gara de Nord)
jazdy - podjąć Calea Grivitei str, nadal Dacia Boulevard następnie skręcić w prawo na ulicy Victoriei. Trzymaj prosto i po 2 km skręcić w prawo na ulicę Regina Elisabeta. Po 200 m można dotrzeć Central Hotel, na lewej stronie.
autobusem - autobusem linii 85 do przystanku autobusowego Cismigiu Garden, położony po drugiej stronie ulicy w pobliżu Mc Donalds.
"Henri Coanda" lotniska Bukareszt (OTP)
Odległość: 10 mil / 16 km
Czas taksówką: 45 minut
Czas autobusem: 1 h 15 min (autobus 783 do Placu Uniwersyteckiego, niż zmiany z każdym autobusem w kierunku Park Cişmigiu)


Dworzec kolejowy w Bukareszcie "Gara de Nord"
Odległość: 2,5 mil / 4 km na południowy wschód
Czas taksówką: 15 minut
Czas autobusem: 30 min (autobus 85 w kierunku Park Cişmigiu)


Informacje pod ziemią:
Uniwersytet stacji
Nazwa stacji: stacja metra Politechnika
Tube Station Odległość 500 m
Pieszo: 10 min
Czas autobusem: 5 min (każdy autobus w kierunku Park Cişmigiu)