X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Central Hotel - Bucharest

13 Brezoianu str, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Będąc blisko finansowej, kulturalnej i handlowej dzielnicy miasta, w odległości spaceru od głównych atrakcji turystycznych, takich jak Pałac Parlamentu i Ogrodów Cişmigiu, hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo. Hotel jest łatwo dotrzeć różnymi środkami transportu.
Z lotniska:
transfer do hotelu - transport na iz lotniska, - stawki od 25 euro / pax / jeden sposób, w zależności od liczby pasażerów; Serwis jest na życzenie i zależnie od dostępności, więc proszę zarezerwować go z góry.
napędowy
od Otopeni lotniska: DN1 - w kierunku Bukaresztu, zachować streight do Victoriei Square. W Victoriei Placu podjąć 3rd exit na Lascar Catargiu bvd, zachować steight bez tytułu Plac Romana, nadal Magheru Bvd i dotrzeć na plac Uniwersytecki. Tam pierwszy zjazd w prawo, należy streight i po 500 m można dotrzeć Park Cişmigiu. Znajdziesz tam Central Hotel po drugiej dworca autobusowego, w pobliżu McDonalds.
Z lotniska Baneasa: Weź DN1 - w kierunku Bukaresztu, zachować streight do Victoriei Square. W Victoriei Placu podjąć 3rd exit na Lascar Catargiu bvd, zachować steight bez tytułu Plac Romana, nadal Magheru Bvd i dotrzeć na plac Uniwersytecki. Tam pierwszy zjazd w prawo, należy streight i po 500 m można dotrzeć Park Cişmigiu. Znajdziesz tam Central Hotel, po drugiej stronie ulicy.
Autobusem - z lotniska autobusem 783 do Placu Uniwersyteckiego oraz zmianę w każdym autobusem w kierunku Park Cişmigiu, dworzec autobusowy znajduje się przed hotelem, w pobliżu Mc Donalds.
Od Railaway Dworca Północnego (Gara de Nord)
jazdy - podjąć Calea Grivitei str, nadal Dacia Boulevard następnie skręcić w prawo na ulicy Victoriei. Trzymaj prosto i po 2 km skręcić w prawo na ulicę Regina Elisabeta. Po 200 m można dotrzeć Central Hotel, na lewej stronie.
autobusem - autobusem linii 85 do przystanku autobusowego Cismigiu Garden, położony po drugiej stronie ulicy w pobliżu Mc Donalds.
"Henri Coanda" lotniska Bukareszt (OTP)
Odległość: 10 mil / 16 km
Czas taksówką: 45 minut
Czas autobusem: 1 h 15 min (autobus 783 do Placu Uniwersyteckiego, niż zmiany z każdym autobusem w kierunku Park Cişmigiu)


Dworzec kolejowy w Bukareszcie "Gara de Nord"
Odległość: 2,5 mil / 4 km na południowy wschód
Czas taksówką: 15 minut
Czas autobusem: 30 min (autobus 85 w kierunku Park Cişmigiu)


Informacje pod ziemią:
Uniwersytet stacji
Nazwa stacji: stacja metra Politechnika
Tube Station Odległość 500 m
Pieszo: 10 min
Czas autobusem: 5 min (każdy autobus w kierunku Park Cişmigiu)