X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Catania City Center

Via naumachia 103, Catania, Włochy

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:

- Samochodem:
Po wyjściu z lotniska trzeba śledzić kierunek 'Catania PORTO ", gdy pojawi się port Katanii na prawej znajdziesz okrągły punkt z Mc Donald Fast food. Będziesz kręcić i wziąć małą wspinaczkę około 20 metrów, na końcu podjazdu trzeba iść w prawo, a następnie skręcić w pierwszą ulicę po lewej stronie o nazwie "Via del Plebiscito". Po tej ulicy, aż znajdziesz na prawej stronie stacji benzynowej ESSO, nie musisz mieć ulicę w prawo, a następnie ponownie skręcić w prawo w Via Naumachia. Jesteśmy żółty budynek z wiatrakami na numer 103!

- Autobusem:
tylko na zewnątrz budynku znajduje się dworzec autobusowy, nie należy czekać na autobus numer 457 (pamiętaj, aby kupić bilet z wyprzedzeniem w sklepie Tabacchi wewnątrz lotniska, kosztuje 1 euro) i wysiąść na "Piazza San Placido '. Skręć w lewo w Via Vittorio Emanuele i dotrzeć do Piazza Duomo.
Po lewej stronie placu znajduje się fontanna, a stamtąd zaczyna Via Garibaldi. Weź tę ulicę i idź prosto, aż dojdziesz do numeru 187. Skręć w lewo w Via Abate Ferrarze, a następnie w prawo w Via Naumachia. Spójrz na lewej stronie ulicy: pod numerem 103 znajduje się nasz żółty budynek, z wiatraków na balkonach!


Jeśli dojedziesz pociągiem, po wyjściu z dworca znajduje się przystanek autobusowy. Trzeba wziąć autobus n431Nero i trzeba wysiąść na Via Plebiscito na przystanku przed Panifico Carrasi, tuż przed małym placu, na ulicy numer 290. Tu masz trochę na rogu ulicy z Panificio, Via Abate Ferrara i trzeba skręcić w pierwszą ulicę w lewo w Via Naumachia. Jesteśmy żółty budynek pod numerem 103.


Jeśli chcesz wziąć taksówki kosztować około 20,00 euro.