X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Catania City Center

Via naumachia 103, Catania, Sicily, Włochy

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:

- Samochodem:
Po wyjściu z lotniska trzeba się w kierunku 'Catania Porto ", gdy pojawi się port Katanii na prawą znajdziesz okrągły punkt z Mc Donald Fast food. Można kręcić i wziąć małą wspinaczkę około 20 metrów, na końcu podjazdu trzeba iść w prawo, a następnie skręcić w pierwszą ulicę po lewej stronie o nazwie "Via del Plebiscito". Jedź wzdłuż tej ulicy aż znajdziesz w prawym stacją ESSO benzyny, nie musisz mieć ulicę w prawo, a następnie ponownie w prawo w Via Naumachia. Jesteśmy żółty budynek z wiatrakami na numer 103!

- Autobusem:
tylko na zewnątrz budynku znajduje się dworzec autobusowy, nie należy czekać na autobus numer 457 (należy pamiętać, aby kupić bilet z wyprzedzeniem w sklepie Tabacchi na terenie lotniska, kosztuje 1 euro) i wysiąść na "Piazza San Placido '. Skręć w lewo w Via Vittorio Emanuele i dotrzeć Piazza Duomo.
Po lewej stronie placu znajduje się fontanna, a stamtąd zaczyna Via Garibaldi. Weź tę ulicę i jechać prosto, aż dotrzesz numer 187. Skręć w lewo w Via Abate Ferrara, a następnie w prawo w Via Naumachia. Spójrz na lewej stronie ulicy: pod numerem 103 znajduje się nasz żółty budynek, z wiatrakami na balkonach!


Jeśli planują Państwo przyjazd pociągiem, po wyjściu z dworca znajduje się przystanek autobusowy. Musisz wsiąść do autobusu nr 431Nero i trzeba wysiąść na Via Plebiscito na przystanku przed "Panifico Carrasi", tuż przed małym placu, na ulicy numer 290. Tu się na ulicę, na rogu z PANIFICIO, Via Abate Ferrara i trzeba skręcić w pierwszą ulicę w lewo w Via Naumachia. Jesteśmy żółty budynek pod numerem 103.


Jeśli chcesz wziąć taxi może kosztować około 20,00 euro.