X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Cat and Moose Backpackers Lodge

305 Long Street, 8001, Kapsztad, Republika Południowej Afryki

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy Przystanek autobusowy Baz, łatwe przyjazdu lub wyjazdu.

Dojazd pociągiem lub autobusem: Dworzec kolejowy i długodystansowych terminalu autobusowego jest w tym samym kompleksie w centrum miasta, 15 min spacerem lub o R 20 taksówką czeka na zewnątrz punktu przyjazdu.

Samolotem: sposób najtańszy do nas z lotniska jest za pomocą MyCiti transfer autobusem z lotniska do centrum miasta, około R 57, płacąc gotówką, a nie podejmowały odmierzonej taksówkę / o R 20 /, czekając na zewnątrz MyCiti terminalu, lub kupić w stylu karty MyCiti kart kredytowych / koszty o R 25 / i dalej za pomocą MyCiti bus-F1 linia zatrzymać się tuż przed nami na Long Street / bus fare o R 5, musi być wstępnie załadowane na MyCiti karty ! /.
Jeśli wolisz jazdy taksówką z lotniska - koszt około R 200, proszę o kontakt przed przyjazdem, lub skontaktuj się z Sea View Taxi 27 21 44 77 333 i kotów cytatem i szybkość Moose.
Istnieje wiele taksówek oczekujących na zewnątrz przylotów lotniska, jak również, ich ładunek jest do negocjacji począwszy od R 200, ale niektóre z nich są naprawdę podejrzanie. Taksówki zarezerwowane w kioskach informacyjnych wewnątrz hali przylotów będą droższe, od R 250, powinny być wiarygodne.

Cat & Moose Backpackers znajduje się w 18. wieku budynku, na samym końcu ulicy Długiej. Znajdziesz nas na lewej stronie, tuż przed historycznym łaźnią turecką i kompleksem basenów, naprzeciwko ogromny kościół ewangelicki, a wpatrując się w McDonalds Golden Arches przez Orange Street.


Dojazd samochodem:
Jeśli przyjeżdżają zarówno z autostrad N1 i N2 idziesz prosto do ulicy Buitengracht. Skręć w lewo / pochodzących od N1 / lub skręcić w prawo / pochodzących z N2 / w Strand Street i thent ponownie na ulicy Długiej / w kierunku Table Mountain / i jechać aż zobaczysz Cat & łoś na lewej stronie, pomarańczowy piętro budynku nr 305 Long Street.
Parking gdziekolwiek w centrum jest płatne za godzinę w godzinach pracy, po godzinach wolnych. Bezpieczny parking - obok nas w garażu Shell, na godzinę lub zapłacić za dzień-noc-pełne 24 godziny, poproś o informacji w razie potrzeby.
Zadzwoń do nas 27 21 423 7638 lub 27 21 423 9933, jeśli potrzebujesz informacji lub pomocy, 24 godz.