X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Castle Tam Hostel

Avenida 4,100 metros oeste Escuela de la Roosevelt, San Pedro, San Jose, Kostaryka

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Juan Santamaria Jesteśmy 30 minut taksówką. Możemy zorganizować transport do ciebie na lotnisku za 30 dolarów. Wyślij maila do hostelu w castletamhostel@gmail.com zorganizować transport. Jeśli chcesz wziąć taksówkę z lotniska dać mu następujące kierunki:

1. "En San Pedro ..."
2. "Cien metros al oeste de la Escuela Roosevelt.
3. "La Casa Blanca esquinera.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i może mówić trochę po hiszpańsku można wziąć centrum autobus. To kosztuje mniej niż 1 dolar jedną stronę, ale należy korzystać z Costa Rica pieniądze (Dolary) zapłacić. Przystanek autobusowy znajduje się po drugiej stronie garażu po wyjściu z lotniska zaraz po odprawy celnej.

Z lotniska autobusem DOWNTOWN STOP: W tym miejscu zalecamy taksówkę za pomocą powyższych wskazówek, ale jeśli czujesz się wystarczająco wygodne poruszanie się po ulicach San Jose na piechotę użyć następujących kierunkach. Przystanek autobusowy znajduje się przy Avenida 2. Szef północ jeden blok na ulicy tylko spaceru ulicy znany jako Avenida Central. Skręć w prawo (wschód) i przejść całą drogę do końca, dopóki ruch rozpoczyna się od nowa. Powinieneś zobaczyć linię autobusów tuż przed tobą. Weź jeden z nich przez około 210 Dolary. Po około 7-10 jazdy autobusem minut być na wypatrywać dużym rondzie. Trzeba wysiąść na następnym przystanku. Jest przed San Pedro Outlet Mall, trzy opowieści crimson budynek. Wyjście z autobusu i skręcić w prawo. Spacer na 50 metrów w kierunku Banco Nacional. Skręć w lewo (południe) chodzenia pomiędzy centrum handlowym a Bankiem. Spacer dwa bloki. Nie będzie boisko do piłki nożnej (boisko do piłki nożnej), po lewej stronie. Po dotarciu do Escuela skręcić w prawo Roosevelta (Zachód). Hostel Tam Castle znajduje się na końcu bloku, na rogu.

Z COCA COLA PKS (JACO, Santa Teresa, Montezuma, TAMARINDO): Wyjście z dworca i iść South dwa bloki. South znajduje się naprzeciwko, skąd autobusy są zaparkowane. Po dotarciu na ruchliwej ulicy skręcić w lewo w kierunku ruchu. Zobaczysz, wszystkie samochody Obrót w prawo, ale trzeba iść dalej prosto. Kiedy dotrzesz do pieszych tylko street walking przybyciu na Avenida Central. Wstąpić aż do końca tego (około 15 bloków), aż ruch rozpoczyna się ponownie. Powinieneś zobaczyć linię autobusów tuż przed tobą. Weź jeden z nich przez około 210 Dolary. Po około 7-10 jazdy autobusem minut być na wypatrywać dużym rondzie. Trzeba wysiąść na następnym przystanku. Jest przed San Pedro Outlet Mall, trzy opowieści crimson budynek. Wyjście z autobusu i skręcić w prawo. Spacer na 50 metrów w kierunku Banco Nacional. Skręć w lewo (południe) chodzenia pomiędzy centrum handlowym a Bankiem. Spacer dwa bloki. Nie będzie boisko do piłki nożnej (boisko do piłki nożnej), po lewej stronie. Po dotarciu do Escuela skręcić w prawo Roosevelta (Zachód). Hostel Tam Castle znajduje się na końcu bloku, na rogu.