X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Caspian Hostel

Asef zeynalli 29 / 9, Baku, Azerbejdżan

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel znajduje się obok Meridian Hotel w Starym Mieście. Jeśli jesteś w przed hotelem przyjąć małe przejście na lewo od Meridian - nasz hostel znajduje się zaledwie 30 metrów na lewo, drugie drzwi po prawej stronie, na pierwszym piętrze.

od lotniska:

Najprostszym sposobem jest wziąć taksówkę. to powinno kosztować 20 nowy manat lub około 24 USD (czasami może to być nazywane 10 Szachów lub 10000 stary manat). lepiej jest negocjować przed wejściem do taksówki.

uzyskać taksówkarz podjąć do starego miasta (Icheri Sheher) i spadku można przed Meridian Hotel. następnie
1. Jak zmierzyć Meridian Hotel podjąć alei bezpośrednio na lewo.

. 2 Spacer na 25 metrów i podejmuje trzeci drzwi widoczny po lewej - to jest jasnoniebieski kolor i ostatnie drzwi w alejce.

3. Na parterze bezpośrednio przed tym wejściu jest otoczony przez drzwi różowe ściany.

4. To jest schronisko. Jest trochę zdjęć wielbłąd na drzwiach.

od dworca autobusowego:

najprawdopodobniej odpadły w głównej avtovag, stosunkowo blisko 20 stacji metra Janvar. w zależności od pory dnia i od wielkości torby, można wziąć taksówkę (ok. 6 Manat, patrz wyżej kierunkach) lub metrem, wychodząc z dworca autobusowego, odwracając się w stronę kompleksu Velotrek, a chodzenie do z drugiej strony kompleksu znajduje się wejście do metra (patrz poniżej instrukcji pochodzących metrem).

metrem:

Metro jest niezwykle tani sposób poruszania się po mieście, ale mogą być trudne do wynegocjowania dla kogoś nowego do Baku, który nie mówi po rosyjsku lub łaźnia turecka / Azeri.

do korzystania z metra, kupić kartę na 2 Manat i umieścić trochę pieniędzy na to (nie przesadzaj każdy wyjazd jest tylko 5 qepik, więc masz 20 wyjazdy do Manat). następnie metrem do Baki soveti. w sprawie niektórych części linii, pociągi zastępcę w celu, więc albo upewnij się dostać pociągiem Baki soveti lub zmianę na stacji 28 maja.

gdy się z Baki soveti, skręcić w prawo i jeszcze raz w prawo, aby zmierzyć się z murów. przejść przez bramę, a następnie skręcić w prawo i kierować się do ściany, aż dotrzesz starą łaźnię turecką zatopiony w ziemi. skręcić w lewo przed łaźnią turecką i chodzić trzymając brytyjskiego budynku Rady w lewo. Trzymaj się prosto do przodu i można dotrzeć mały kwadrat. Tutaj po lewej stronie widać stosunkowo większy budynek hotelu Meridian. Następnie

1. Jak zmierzyć Meridian Hotel podjąć alei bezpośrednio na lewo.

. 2 Spacer na 25 metrów i podejmuje trzeci drzwi widoczny po lewej - to jest jasnoniebieski kolor i ostatnie drzwi w alejce.

3. Na parterze bezpośrednio przed tym wejściu jest otoczony przez drzwi różowe ściany.

4. To jest schronisko. Jest trochę zdjęć wielbłąd na drzwiach.


z promu:

na swój sposób do starego miasta wzdłuż neftchiler - głównej ulicy w sąsiedztwie bulwaru. Najprostszym sposobem, aby znaleźć odpowiednie wejście jest, aby przejść do azneft kwadratu (patrz mapy poniżej), a następnie podjąć pierwsze wejście do starego miasta, które będzie można umieścić w przedniej części Meridian Hotel. następnie postępuj zgodnie z drogi od lotniska "instrukcji.