X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Caspian Hostel

Asef zeynalli 29 / 9, Baku, Azerbejdżan

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 69%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 56%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel znajduje się obok hotelu Meridian w Starym Mieście. Jeśli jesteś w przed hotelem wziąć małe przejście na lewo od Meridian - nasz hostel znajduje się zaledwie 30 metrów po lewej, drugie drzwi po prawej stronie, na pierwszym piętrze.

z lotniska:

Najprostszym sposobem jest wziąć taksówkę. powinno to kosztować 20 nowy manat lub około 24 USD (czasami może być wywołana 10 Shirvan lub 10000 stary manat). lepiej jest negocjować przed wejściem do taksówki.

uzyskać taksówkarz podjąć do starego miasta (Icheri Sheher) i spadku można się przed Hotel Meridian. następnie
1. Jak zmierzyć Meridian Hotel wziąć alei bezpośrednio po lewej stronie.

2. Spacer na 25 metrów i podejmuje trzeci drzwi widoczny po lewej - to jest niebieski kolor i ostatnie drzwi w alejce.

3. Na parterze bezpośrednio przed wejściem tego drzwi jest otoczony różowe ściany.

4. To jest hostel. Jest trochę zdjęć camel na drzwiach.

z dworca autobusowego:

będzie najprawdopodobniej odpadły w głównej avtovag, stosunkowo blisko 20 stacji metra Janvar. w zależności od pory dnia i wielkości torbie, można albo taksówką (około 6 manat, patrz wyżej kierunkach) lub metrem przez wyjście z dworca autobusowego, odwracając się w stronę kompleksu Velotrek, a chodzenie do po drugiej stronie kompleksu znaleźć wejście metra (patrz poniżej instrukcji pochodzących metrem).

Metrem:

metro jest niezwykle tani sposób poruszania się po mieście, ale może być trudne do wynegocjowania dla kogoś, kto nie mówi po rosyjsku lub turecki / azeri nowego do Baku.

do korzystania z metra, kupić kartę za 2 manat i umieścić trochę pieniędzy na to (nie przesadzaj każdy wyjazd jest tylko 5 qepik, więc masz 20 wyjazdy do manat). następnie metrem do Baki soveti. w sprawie niektórych części linii, pociągi zastępców w okolicy, więc albo upewnić się, masz Baki pociąg soveti, lub zmienić na 28 stacji maja.

gdy się z Baki soveti, skręcamy w prawo i jeszcze raz w prawo, aby zmierzyć się z murów miejskich. przejść przez bramę, a następnie skręcić w prawo i kierować się w ścianę aż do starego hammam zatopiony w ziemi. skręcić w lewo przed łaźnią turecką i chodzić utrzymanie brytyjskiego budynku komunalnego w lewo. Trzymaj się prosto do przodu i dotrzemy placyku. Tutaj po lewej stronie widać stosunkowo większy budynek Hotel Meridian. Następnie

1. Jak zmierzyć Meridian Hotel wziąć alei bezpośrednio po lewej stronie.

2. Spacer na 25 metrów i podejmuje trzeci drzwi widoczny po lewej - to jest niebieski kolor i ostatnie drzwi w alejce.

3. Na parterze bezpośrednio przed wejściem tego drzwi jest otoczony różowe ściany.

4. To jest hostel. Jest trochę zdjęć camel na drzwiach.


z promu:

na swój sposób do starego miasta wzdłuż neftchiler - głównej ulicy w sąsiedztwie bulwaru. Najprostszym sposobem, aby znaleźć odpowiednie wejście jest iść do azneft kwadratu (patrz mapy poniżej), a następnie podjąć pierwsze wejście do starego miasta, które będzie można umieścić w przedniej części hotelu południka. podążaj od lotniska "instrukcji.