X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do CasaBlues

Callejas 19, Arcos de la Frontera, Arcos de la Frontera, Hiszpania

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google SAMOCHODEM: Jeśli podróżujesz na A382 Jerez-Antequera drogi (albo z zachodu-Jerez-lub wschód-Antequera, zjazd z autostrady w Arcos Oeste i jechać prosto w dół Na drugim rondzie (po stacji benzynowej). skręcić w prawo w dół przechodząc supermarket Lidl na prawej dalej po kierunku ruchu w dół (nie skręcając w lewo do centrum miasta - "centro cuidad'-aby uniknąć jazdy przez bardzo wąskich uliczek).. Mając na tej drodze można przejechać dwa mosty na rzece Guadalete, a na przełomie skrzyżowania w lewo pod górę, a potem na mini rondzie skręcić w lewo ponownie w kierunku Matrera Arch. znajdują się miejsca parkingowe po obu stronach drogi. Casa Blues jest około 300m się poza łukiem, na prawy pas stronie (klifu) drugie drzwi, numer 19.

Jeśli podróżujesz z Ubrique / El Bosque i kierunek Grazalema (A-372): mijamy stację paliw Repsol na prawo i dalej w dół wzgórza, jeziora. Na rondzie skręcić w lewo (Arcos Urbinazacion), przejechać przez most i śledzić drogę do szczytu wzgórza, gdzie skręca w prawo. Bezpośrednio Infront i dalej na wzgórzu widać Arch Matrera gdzie można zaparkować i iść pozostałe 300 metrów, trzymając się prawego pasa, klifu. Casa Blues to drugie drzwi po prawej stronie.

Autobusem: Po przybyciu na stację Arcos autobusowego, są lokalne mini autobusy (Linea Centro), które opuszczają dworca autobusowego co pół godziny i przejść przed Casa Blues. Poprosić kierowcę autobusu na przystanku Callejas w razie wątpliwości.

PIESZO: Zwiedzanie trwa około 25 minut; głowy dla Plaza Espańol, odebrać mapy z kiosku informacji turystycznej i udać się do starego miasta. Następujące oznaczenia Salida Ciudad, nadal w dół, aż dojdziesz Blues Casa w C / Callejas 19, na ciebie lewej stronie.

Taksówką: taksówką z terminalu Arcos autobus kosztuje 6.