X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Casa Ortega

46, rue des Petites Maries, Marsylia, Francja

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Casa Ortega znajduje się w odległości trzech minut spacerem od dworca kolejowego i autobusowego Saint-Charles.

Są dwa sposoby, aby dostać się do naszego B & B:
Od końca wielkich słynnych kamiennych schodach:
Skręć w prawo i idź około 10 metrów, a następnie skręcić w prawo i jeszcze raz w górę ulicy około 50 metrów. Na lewej stronie zobaczysz plac, który znajduje się na tylnej stronie ulicy, to jest miejsce Bernard Dubois. Ulica rue des Petites Maries idzie w dół po lewej stronie sklepu tytoniowego na caf (Balto), który znajduje się w centrum tego placu. Znajdziesz Casa Ortega pięć metrów w dół, po lewej stronie w temperaturze 46 rue des Petites Maries.

Od stacji St Charles na końcu platformy:
Weź schody w dół o jeden poziom i iść do wyjścia na Boulevard Maurice Bourdet. W aptece i na poczcie, opuścić taksówkę na lewej stronie i skręcić w lewo na Boulevard Maurice Bourdet. Spacer na 50 metrów. Na prawej stronie zobaczysz plac Miejsce Bernard Dubois. Ulica rue des Petites Maries idzie w dół po lewej stronie sklepu tytoniowego (Balto), który znajduje się w centrum tego placu. Znajdziesz Casa Ortega pięć metrów w dół po lewej stronie na 46 rue des Petites Maries.

Samochodem:
Za pośrednictwem autostrady A7: zjazd stacji Saint-Charles; w górnej części bulwaru Karola Nédélec gdy stacja jest tuż przed tobą, zwrócić się do własnego prawa, aż dojdziesz do boulevard Maurice Bourdet i schodzić około 70 metrów. Na prawej stronie zobaczysz plac, miejsce Bernard Dubois. Nasza ulica, rue des Petites Maries, idzie w dół po lewej stronie sklepu tytoniowego (Balto), który znajduje się w centrum tego placu. Znajdziesz Casa Ortega pięć metrów w dół po lewej stronie na 46 rue des Petites Maries.

Za pośrednictwem autostrady A55: śledzić Centre kierunek Ville - Vieux Port i kolejowego Saint-Charles.

Pociągiem lub autobusem:
Casa Ortega znajduje się około 50 metrów od dworca kolejowego Saint-Charles i dworca autobusowego.

Navettes (shuttlebusses) odlatujących z lotniska: stacji końcowej z shuttlebusses jest stacja Saint-Charles.
Czas trwania podróży wynosi 25 minut. Autobus odjeżdża od 5:10 aż do 00:10 co 20 min, aż do ostatniego lotu.