X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Casa Club Hostel Bar

Rua Mourato Coelho 973 - Vila Madalena - Sao Paulo, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Guarulhos, zalecamy poświęcenie miejskiego autobusu (tańsze niż wykonawczej autobusem) z obsługą autobusu lotniskowego (w lewo po wyjściu z lotniska głównego holu i zobaczyć taksówkarzy). Końcowy przystanek znajduje się stacja metra, z którego można przejść do Faria Lima stacji metra.

Od Faria Lima stacji metra (żółta linia):

1) Taxi o 10 BRL.

2) Autobus: podjąć wszelkie autobus (fair BRL 3) idzie w górę Rua Teodoro Sampaio i uzyskać z prawej "Pao de Acucar Supermarket". Zapytaj kolektor gotówki gdzie 'Supermercado Pão de Açucar "jest. To będzie tylko dwie stacje, z których masz w. Będziesz na przecięciu z naszej ulicy Mourato Coelho. Spacer trzy bloki do numeru 973 i bingo! Zapoznaj się z mapą.

3) Casa Hostel Bar Club znajduje się w pobliżu stacji metra Faria Lima (mniej niż 1 mile, ~ 15min). Jeżeli wolisz spacery Google Maps sprawdzić lub naszej stronie.

Inną opcją jest Vila Madalena metra / stacja metra.

1) Taxi ok. 10 BRL (~ 6USD).

2) Autobus: na zacisku Vila Madalena (stacja metra, a także terminal autobusowy) autobusem '701A-10 PQ. Edu Chavesa i wysiąść na Rua Fradique Coutinho i Rua Aspicuelta. Spacer blok i bingo!

3) Casa Hostel Bar Club znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Vila Subway / Bus Madalena Terminal (~ 1600m lub 1 mile).
Na naszej stronie można znaleźć szczegółowe wskazówki z lotnisk i innych terminalach autobusowych. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.