X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Casa Alto Vidigal

Rua Armando de Almeida Lima 2, Vidigal, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 58%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA KRÓTKOTERMINOWE Bookers:
Ważna informacja dla tych, którzy rezerwują i kończą ten sam lub następny dzień. Wypełnić czas przyjazdu w formularzu rezerwacji tak wiemy po przyjeździe i ktoś otworzy drzwi dla Ciebie! Lub po prostu napisz do nas maila!


Jak dojechać (PUBLIC TRANSPORT):
(*) Nie jest "prawdziwe" przystanek autobusowy, linia 'premium', niebieski / C autobus, który przechodzi przez lotnisko międzynarodowe (Antonio Carlos Jobim / Galeao) i Santos Dumont i Novo Rio Przedsiębiorstwo przewozowe.
Autobus kursuje co 15 - 20 minut.
Sprawdź swoje harmonogramy tutaj: http://tinyurl.com/lm4uq49

(*) Weź to autobus na 13 R $ i poprosić kierowcę do spadku można wyłączyć przy wejściu faveli Vidigal, który jest następny przystanek po hotelu Sheraton, na Avenida Niemeyer.

(*) Przy wejściu można już zobaczyć Moto-taksówki. Weź jeden dla 2,50 i poprosić o "Arvrao" (tłumaczone jako wielkiego starego drzewa) / Casa Alto Vidigal. Wszyscy tam wie nasz przystanek. Nie pytaj o cenę, bo podczas czytania to już wiesz, że to 2,50 R $. W taxistas zawsze staram się cię oskubać i poprosi o 5 R $, lub nawet więcej (słyszeliśmy opowieści jak ta).
Najlepiej jest mieć 2,50 R $ gotowy, więc nie trzeba czekać na wymianę lub dyskutować o tym.
=> Jeśli masz worek im 3,50 R $. Pamiętaj, że mówimy o 1 R $ lub 0,50 USD więcej więc nie penny-szczypanie. Chcesz, żeby grać na boku, nie na ciebie!

(*) Nie jesteś do jazdy na motocykl? Nie ma problemu, zachować spaceru na głównej drodze i po 30m widać już białe VW kombi mija, taksówek zaparkowanych przed Pizzeria "Pizza Lit". Sama cena, 2,50 R $ i upewnić się, że przynosi do Arvrao.
Arvrao jest ostatni przystanek, kierujemy się w stronę policji i podjąć tę drogę do końca, do punktu widokowego. Zejdź na dół po schodach i dom po lewej z graffitis jest!

Jak dojechać (Taxi):
Daj nam znać, jeśli chcesz nam zorganizować taksówkę!
Wyślij e-mail do domu do ceny i swojej szansy na bezpłatną przejażdżkę.