X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Casa Alto Vidigal

Rua Armando de Almeida Lima 2, Vidigal, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


63%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 50%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 50%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA KRÓTKOTERMINOWE Bookers:
Ważna informacja dla tych, którzy rezerwują i przyjechać sam lub następny dzień. Wypełnij godzinie przyjazdu w formularzu rezerwacji, więc wiemy, po przyjeździe i ktoś otworzy drzwi dla Ciebie !!! Lub po prostu napisz do nas maila !!


JAK DOJECHAĆ (TRANSPORT PUBLICZNY):
(*) Nie ma "prawdziwe", dworzec autobusowy linii "Premium", niebieski / C autobus, który przechodzi przez międzynarodowego lotniska (Antonio Carlos Jobim / Galeao) i Santos Dumont i Novo Rio Przedsiębiorstwo przewozowe.
Autobus odjeżdża co 15 - 20 minut.
Sprawdź swoje harmonogramy tutaj: http://tinyurl.com/lm4uq49

(*) Weź to autobus dla 13 R $ i poprosić kierowcę do spadku można wyłączyć przy wejściu do faveli Vidigal, który jest najbliższy przystanek autobusowy po hotelu Sheraton, przy Avenida Niemeyer.

(*) Przy wejściu można już zobaczyć moto-taksówki. Weź jeden na 2,50 i poprosić o "Arvrao" (tłumaczone jako wielkiego starego drzewa) / Casa Alto Vidigal. Wszyscy nie zna nasz przystanek. Nie pytaj o cenę, bo kiedy czyta to już wiesz, że to 2,50 R $. W taxistas zawsze staram się cię oskubać i poprosi o 5 R $, lub nawet więcej (słyszeliśmy historie, jak ta).
Najlepiej jest mieć 2,50 R $ gotowy, więc nie musisz czekać na giełdzie lub podyskutować o tym.
=> Jeśli masz worek im 3,50 R $. Pamiętaj, że mówimy o 1 R $ lub 0,50 USD więcej więc nie penny-szczypanie. Chcesz, żeby grać na swojej stronie, a nie przeciwko tobie!

(*) Nie jesteś do jazdy na motocyklu? Nie ma problemu, chodzenia na głównej drodze i po 30m widać już białe VW taxi kombi przepustki, zaparkowane przed pizzerii "Pizza Lit". Sama cena, 2,50 R $ i upewnić się, że przynosi do Arvrao.
Arvrao jest również ostatni przystanek, kierujemy się w stronę policji i podjąć tę drogę do końca, do punktu widokowego. Chodzić po schodach i dom po lewej z graffiti jest!