X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Casa 69

69 Calle 25 bis, San Jose, Kostaryka

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska:

Jeśli daj nam znać informacje o locie umówimy, że kabina będzie czekał na lotnisku. Nasz taksówkarz pobiera 25,00 dolarów na samochód dla 3 osób lub 30 dolarów za van usługi dla 4 lub więcej. (Pobieramy 15 dolarów opłaty za zwrot). Oficjalny pomarańczowy taxi lotnisko w Casa 69 kosztuje 27 dolarów. Prosimy o kontakt w celu rezerwy.

Na oficjalnej pomarańczowym lotniska taksówek, kupić bilet przez prepaid samochodowych liczników wynajmu po opuszczeniu zwyczaje i przed wejściem tłum ludzi próbujących dostać się w ich taksówki. Masz wydrukowaną kopię kierunkach poniżej dla taksówkarza, chociaż większość kierowców powinien znać ambasadzie Nikaragui, który jest tuż za rogiem od nas tak, że powinno wystarczyć.
Napędowy

Zapoznaj się z autostradą do San Jose. W granicach miasta można śledzić SEKTORA CENTRAL 2 km. Będziesz się w lewo w Paseo Colon. Postępuj zgodnie z głównej drogi i przed szpital San Juan droga robi zakręt w prawo i natychmiast w lewo. Jesteś teraz na Avenida 2-szy. Idź zawsze prosto i widać Nacional Teatro lewo. Po kolejnych 3 bloków widać Museo Nacional. Wygląda na to, starej twierdzy. Po 400 metrach zobaczysz ciemny czerwony budynek z napisem INTACO. Skręć w lewo na INTACO, w prawo na następnych światłach i prawo natychmiast innym w małej uliczce. Na rogu tej ulicy jest Embajada de Nikaragua i Pizza Hut jest po drugiej stronie ulicy. Zejdź na dół tej ulicy, po prawej stronie, żółty dom, bramy niebieskie.
Wskazówki dla taksówkarzy

Taksówki Llegada DEL Aeropuerto CASA 69

Senores Taxistas: Para llegar al CASA 69 ustedes Tomen el Paseo Colon, Segunda Avenida y Pasan el Museo Nacional. Calculen 400 metros Despues el Museo y ustedes van ver INTACO su mano izquierda. En INTACO doblen la izquierda y en el semaforo Hagan una derecha e inmediatamente llegan la Embajada de Nikaragua. Entre la Embajada y Fuji Film (Enfrente de Pizza Hut) doblan la derecha en una calle Angosta. Nosotros estamos 80 metros sur de la esquina de la Embajada, muro amarillo con portones azules y el numero 69.