X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Carpe Noctem

Szobi utca 5, 3/8a, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 99%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: 1067 Budapest (6th district) Szobi utca 5, 3/8a

Z dworca Nyugati kolejowego:
Wyjdź z dworca i skręcić w lewo wzdłuż Terez Korut. Przejechać prosto Podmaniczky utca, a następnie, gdy pojawi się na następnym rogu, skręć w lewo na Szobi utca. Jesteśmy na Szobi (nie Szondi) nr utca 5 (budynku naprzeciwko 'Parazs Presszo "z pomarańczowym znakiem ognia) na piętrze (o 100 stopni, tak mówią nam, jeśli chcesz pomóc z bagażami!), Proszę dzwonek dzwonka Numer 13. Zwróć uwagę, jak jesteśmy w budynku, dziedzictwo narodowe, nie ma znaku na drzwiach.

Z lotniska:
Zdobądź bilety informacji i dostać autobusem skierował 200E Kobanya Kispest. Stąd można dostać niebieską linią metra do Nyugati Palyaudvar. Zjedź na metro oznaczone Szent Istvan (nie Vaci Ut) i patrz wyżej.

Z dworca Keleti
Wyjście z dworca i skręcić w prawo obok budowy na lewej stronie na Bethlen Gábor utca. Weź pierwszą w lewo i zobaczysz przystanek trolejbus. Pobierz na trolejbusem numer 73 i wysiąść na TEREZ Körut / Nyugati stacji. jest boczna droga w prawo, idź tam i hostel będzie przed tobą. Należy pamiętać, że większość pociągów międzynarodowych przyjść do tej stacji, więc sprawdź przed wyjazdem! to patrz wyżej

Z dworca Nepliget autobusowego
Pobierz niebieską linią metra do Nyugati, patrz wyżej

Jeśli przyjeżdżasz późno w nocy, prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, że ​​najlepszym sposobem dotarcia do nas. Możesz dostać stałej cenie taksówkę z lotniska z około 5500 HUFs lub są usługi nocy z wszystkich stacji do nas trafić. Jeżeli chcesz zadzwonić tańsze taksówkę, zadzwoń 003612000000 (taxi 2000) do około 4000 hufs i powinny być tam w ciągu 10 minut lub więcej). Nie zbierać taksówki z ulicy!