X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Carpe Noctem

Szobi utca 5, 3/8a, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: 1067 Budapeszt (6th district) Szobi utca 5, 3/8a

Niestety nie mamy oczywisty znak na zewnątrz hostelu, więc upewnij się, że znasz adres.

Z dworca Nyugati:

Wyjdź i skręć w lewo wzdłuż Terez Korut. Przejść nad Podmaniczky utca. Gdy dojdziesz do następnego rogu skręć w lewo na SZOBI (nie Szondi) numer 5 (naprzeciwko budynku "Parazs Presszo" ze znakiem pomarańczowy ognia) na najwyższym piętrze. Pierścień dzwonek 13. Należy pamiętać, że my jesteśmy w budynku chronionego dziedzictwa, nie ma znaku na drzwiach.

Z lotniska:
Pobierz 2 bilety z informacji i wziąć autobus 200 na czele Kobanya Kispest. Pobierz niebieską linię metra do Nyugati. Zjedź na metro oznaczone Terez körút i patrz wyżej kierunkach.

Z dworca kolejowego Keleti:
Wyjście z dworca przez główne wejście do budynku, a następnie w lewo w lewo okrągły do ​​przystanków autobusowych. Dostać się na 73 i wysiąść na Podmaniczky. Jest tuż przed boczne drogi w prawo, idź tam i schronisko będzie przed tobą na końcu drogi. Można także wziąć czerwonej metra jeden przystanek (w kierunku Deli) lub pieszo do Blaha Lujza Ter, a następnie tramwajem 4 lub 6 do Nyugati. Wtedy patrz wyżej kierunkach.

Od dworca autobusowego Nepliget:
Pobierz niebieską linię metra do Nyugati, patrz wyżej.

Zawsze upewnij się, że potwierdzić metro / autobus / tramwaj w maszynach, gdy na pokład!

Jeśli przyjeżdżasz późno w nocy, są autobusy nocne, a także taksówki. Ale używać tylko oficjalne stanowisko taksówek znajdujący się poza lotniskiem, a nawet wtedy nie może to najtańsza opcja. Nie podnoś nieoznakowanych taksówek z ulicy!