X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Captain Youth Hostel (Fuzhou Road. The Bund)

No. 37 Fuzhou Road, Shanghai, Chiny

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 65%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 64%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pudong Airport: 1). Weź pociąg Maglev od międzynarodowego lotniska Pudong do Longyang drogi i linii metra transferu 2 w dół na East Nanjing Road, i 10 minut. 2). Metrem linii 2 od lotniska Hongqiao terminalu 2 do East Nanjing Road, a następnie pieszo 10 minut

HONG QIAO lotniska: 1) Metrem line.2 do wschodniego nan'' jing rd, wysiąść z wyjściem 3, chodzić około dziesięciu minut do naszego hostelu 0,2) kosztuje około 70rmb wziąć taksówkę z lotniska Hong Qiao do naszych. hostel.

Shanghai Railway Station: 1). autobusem No.64 do Hankou rd przez środkową Jiang xi rd, wysiąść i iść około pięciu minut do naszego hostelu 2). Metrem line.1 do ludzi SQUARE, interchange metra line.2 do wschodniego nan'' jing rd, wysiąść z wyjściem 3, w odległości około 10 minut do naszego hostelu. 3). to kosztować około 30 RMB, aby dostać się do naszego hostelu z dworca kolejowego w Szanghaju do naszego hostelu
na południe od Szanghaju, 1). metrem line.1 do ludzi SQUARE, wymiana linii 2 do East Nanjing Road, wysiąść z wyjścia 3, a następnie pieszo do naszego hostelu o 10 minut. 2). podjąć taxt do naszego hostelu (kosztować 60rmb)

Istnieje wiele autobus do naszego hostelu, jak NO.910, No.65, NO42,. Można pojechać autobusem do zapory, a następnie pieszo kilka minut do naszego hostelu.

地址: 上海市 福州 路 37 号