X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Captain Halpin's Hostel

Leitrim Lodge, Bachelors Walk, Wicklow Town Co Wicklow, Wicklow, Irlandia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy łatwo dostępne zarówno autobusem i koleją. Śledź mapę na naszej stronie internetowej i mieć 133 drogi autobusem od lotniska w Dublinie lub z centrum Dublina. Pociąg będzie również przejście od razu do Wicklow Dublin City Centre, Dun Laoghaire lub Rosslare Harbour.


Jeżeli przyjeżdżasz samochodem od lotniska w Dublinie, podejmują M50 Southbound. Nadal na N11 i zjazd do Wicklow Town, powinno to zająć nieco ponad godzinę w zależności od natężenia ruchu.

Jeśli jedziesz z Dun Laoghaire kierować się drogowskazami na N11 lub M50 Southbound i zjazd do Wicklow Town.

Jeśli jedziesz z Rosslare, podejmują N11 Northbound i zjazd do Wicklow Town.

Jeśli potrzebujesz pomocy, aby znaleźć się z nami, lub coraz torby od przystanku autobusowego / kolejowego możemy ci pomóc, zadzwoń do nas.Jesteśmy łatwo dostępne zarówno autobusem i koleją. Śledź mapę na naszej stronie internetowej i mieć 133 drogi autobusem od lotniska w Dublinie lub z centrum Dublina. Pociąg będzie również przejście od razu do Wicklow Dublin City Centre, Dun Laoghaire lub Rosslare Harbour. Jeżeli przyjeżdżasz samochodem od lotniska w Dublinie, podejmują M50 Southbound. Nadal na N11 i zjazd do Wicklow Town, powinno to zająć nieco ponad godzinę w zależności od natężenia ruchu. Jeśli jedziesz z Dun Laoghaire kierować się drogowskazami na N11 lub M50 Southbound i zjazd do Wicklow Town. Jeśli jedziesz z Rosslare, podejmują N11 Northbound i zjazd do Wicklow Town. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby znaleźć się z nami, lub coraz torby od przystanku autobusowego / kolejowego możemy ci pomóc, zadzwoń do nas.