X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Capital View

301 i street NW, Washington Dc, USA

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google PODATKI z 14,5% ZOSTANĄ DODANE PO rezerwacji
Pieszo od dworca autobusowego i centrum Chinatown metra:
Około ośmiu minut spacerem.
Chodzić jeden blok na literę "I" ul. Następnie w prawo na I ulicy będzie na wschód i iść na trzy bloki. Będzie można znaleźć w naszym czerwonej cegły zabytkowej rezydencji kamienicy na lewo!
Ważne! Nie należy mylić - "i" ulica nadal po przystąpieniu Massachusetts Ave i 5th Street! Wystarczy lekko przesuwa się w lewo - po prostu przejść się karnet rowerów.

Od międzynarodowego lotniska Dulles
Na Curb 2E, wziąć autobus 5A w kierunku Plaza Metro L'Enfant. W L'Enfant Plaza, weź zielony / żółty linii metra do stacji metra Chinatown w kierunku Greenbelt / Fort Totten. Jak wyjść z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia jak wyżej.

Od Reagan National Airport:
Około 25 minut metrem.
Zapoznaj się z żółtej linii metra metra w kierunku Fort Totten do stacji metra Chinatown. Jak wyjść z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia jak wyżej.

Z Amtrak / Union Square / BoltBus / Megabus
Spacer Aabout 5-10 minut.
Spacer na Massachusetts Avenue w kierunku centrum (zachód) i skręcić w prawo na 3rd Street NW. Znajdziesz nas zobaczyć na skrzyżowaniu "i" ulicy i 3rd Street NW. Jeśli zauważysz 3rd Street, skręcić w prawo na 4rd ulicy.

Z dworca Greyhound:
Około 15-20 minut spacerem.
Chodzić na południe w kierunku Union Station na 1 NE dla dwóch lub trzech bloków wejścia do metra Union Station. Następnie postępuj zgodnie spaceru od Union Square kierunki jak wyżej.

Z Baltimore / Washington International Airport:
Około 1 godziny drogi.
Weź autobus B30 w kierunku stacji Greenbelt, a następnie podjąć zielonej linii metra do stacji Chinatown w kierunku Brand Avenue. Jak zakończyć, postępuj zgodnie ze wskazówkami chodzenia jak wyżej.