X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Capital View

301 i street NW, Washington DC, USA

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google PODATKI o 14,5% będzie dodane NA SKŁADANIE REZERWACJI
Pieszo od dworca autobusowego i Chinatown metra Centrum:
Około ośmiu minutowego spaceru.
Spacer jeden blok na ulicy litery "i". Następnie skręcić w prawo na I Street East dzieje i chodzić na trzy bloki. Zobaczysz nasz czerwonej cegły zabytkowej posiadłości-budynek po lewej stronie!
Ważne! Nie należy mylić - 'i' street nadal po przystąpieniu Massachusetts Ave i 5th Street! Wystarczy lekko przesuwa się w lewo - po prostu chodzić przejść się rower.

Od Dulles International Airport
W 2E krawężniku wziąć autobus 5A w kierunku L'Enfant Plaza Metro. W L'Enfant Plaza, trochę zielony / żółty linia metra do stacji metra Chinatown w kierunku Greenbelt / Fort Totten. Jak wyjść z metra, wykonaj chodzenia kierunki jak wyżej.

Od Reagan National Airport:
O 25 minut metrem.
Zapoznaj się z żółtej linii metra Metro w kierunku Fort Totten do Chinatown stacja metra. Jak wyjść z metra, wykonaj chodzenia kierunki jak wyżej.

Od Amtrak / Union Square / BoltBus / Megabus
Aabout 5-10 minut spacerem.
Spacer na Massachusetts Avenue w kierunku centrum miasta (na zachód) i skręcić w prawo na 3rd Street NW. Zobaczysz nas na skrzyżowaniu ulicy "I" i 3 Street NW. Jeśli zauważysz 3rd Street, skręcić w prawo na ulicę 4rd.

Od stacji Greyhound:
Około 15-20 minut spacerem.
Spacer na południe w kierunku Union Station na 1. NE dla dwóch lub trzech bloków na dworzec Union wejściem metra. Następnie postępuj zgodnie chodzenia dotyczących dojazdu od Union Square, jak powyżej.

Od Baltimore / Washington International Airport:
Około 1 godziny w podróży.
Weź B30 autobus do Greenbelt stacji, a następnie podjąć Zielona linia metra w Chinatown stacji w kierunku Brand Avenue. Jak wyjść, wykonaj chodzenia kierunki jak wyżej.