X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Canape Connection

12 A William Gladstone Street, Sofia, Bułgaria

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Można łatwo dojechać z lotniska, bus i dworce kolejowe.

Z głównego dworca kolejowego i autobusowego podjąć Lozenets kierunku metra (Лозенец) i wysiąść na stacji NDK. Wyjdź na Witosza Blvd. Spacer 4 bloki na północ od Witosza Blvd, aż dojdziesz do William Gladstone ul. (Уилиям Гладстон). Skręć w lewo i po drugim bloku zobaczysz znak 12a i Canape Connection na lewej stronie

W przypadku korzystania z transportu na ziemi:
Kup dwa bilety 1,00 BGN każdy (jeden dla Ciebie, jeden dla plecaku) w sterowniku lub kiosk i kiedy się w autobusie od razu uderzyć dwa bilety. Jeśli nie bić ich, że nie są ważne.

Jeśli jesteś grupy 3 lub 4 osób, to jest o tej samej cenie, aby wziąć taksówkę. Proszę pamiętać, że cena za kilometr powinna być mniejsza niż 1 BGN (około 0.60-0.70 BGN). Można to łatwo zauważyć na naklejki na szyby samochodowe. Zalecamy sprawdzenie, przed skokiem do taksówki, ponieważ istnieje wiele fałszywych taksówek wokół lotniska i dworce, które pobierają dużo więcej.

Z lotniska:
Złap autobus numer 84 (z Terminalu 1 i 2) i wysiąść na ostatnim przystanku, o nazwie BSFS (БСФС). Następnie przejść przez krzyż droga do Starbucks i chodzić 3 bloki do Patriarh Evtimii Square (znany jako Popa) i złapać tramwajem nr 12 lub 18 do 3 przystanki, wysiąść na przystanku Plac Macedonii (Площад Македония). Następnie, jeśli stoją na placu skręt w lewo i iść 4 bloki na bulwarze Hristo Botev (бул. Христо Ботев), a następnie skręcić w lewo na 4. ulicy. To jest William Gladstone Ulica (ул. Уилям Гладстон). Idź 1 przecznicę dalej - pojawi się numer 12A po stronie prawej.