X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Canape Connection

12 A William Gladstone Street, Sofia, Bułgaria

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Można łatwo dojechać z lotniska, bus i dworce kolejowe.

Z głównego dworca kolejowego i autobusowego podjąć Lozenets kierunku metra (Лозенец) i wysiąść na stacji NDK. Wyjdź na Witosza Blvd. Spacer 4 bloki na północ od Witosza Blvd, aż dojdziesz do William Gladstone ul. (Уилиям Гладстон). Skręć w lewo i po drugim bloku zobaczysz znak 12a i Canape Connection na lewej stronie

W przypadku korzystania z transportu na ziemi:
Kup dwa bilety 1,00 BGN każdy (jeden dla Ciebie, jeden dla plecaku) w sterowniku lub kiosk i kiedy się w autobusie od razu uderzyć dwa bilety. Jeśli nie bić ich, że nie są ważne.

Jeśli jesteś grupy 3 lub 4 osób, to jest o tej samej cenie, aby wziąć taksówkę. Proszę pamiętać, że cena za kilometr powinna być mniejsza niż 1 BGN (około 0.60-0.70 BGN). Można to łatwo zauważyć na naklejki na szyby samochodowe. Zalecamy sprawdzenie, przed skokiem do taksówki, ponieważ istnieje wiele fałszywych taksówek wokół lotniska i dworce, które pobierają dużo więcej.

Z lotniska:
Złap autobus numer 84 (z Terminalu 1 i 2) i wysiąść na ostatnim przystanku, o nazwie BSFS (БСФС). Następnie przejść przez krzyż droga do Starbucks i chodzić 3 bloki do Patriarh Evtimii Square (znany jako Popa) i złapać tramwajem nr 12 lub 18 do 3 przystanki, wysiąść na przystanku Plac Macedonii (Площад Македония). Następnie, jeśli stoją na placu skręt w lewo i iść 4 bloki na bulwarze Hristo Botev (бул. Христо Ботев), a następnie skręcić w lewo na 4. ulicy. To jest William Gladstone Ulica (ул. Уилям Гладстон). Idź 1 przecznicę dalej - pojawi się numer 12A po stronie prawej.