X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Canape Connection

12 A William Gladstone Street, Sofia, Bułgaria

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Możesz łatwo dostać się tutaj z lotniska, głównego dworca autobusowego i kolejowego.

Z głównego dworca kolejowego i autobusowego Lozenets kierunku podjąć metra (Лозенец) i wysiąść na stacji NDK. Wyjście na Witosza Blvd. Spacer 4 bloki na północ od Witosza Blvd, aż dojdziesz do William Gladstone Str. (Уилиям Гладстон). Skręć w lewo, a po drugim bloku zobaczysz 12A i Canape Connection znak po lewej stronie strony

W przypadku korzystania z transportu na ziemi:
Sprzedam dwa bilety 1,00 BGN każdy (jeden dla Ciebie, jeden dla plecaka) z kierowcą lub kiosk, a gdy pojawi się w autobusie natychmiast uderzyć dwa bilety. Jeśli ich nie uderzyć, nie są ważne.

Jeśli są grupy 3 lub 4 osób, to jest o tej samej cenie, aby wziąć taksówkę. Proszę pamiętać, że cena za kilometr powinna być mniejsza niż 1 BGN (około 0.60-0.70 BGN). Można to łatwo zauważyć na naklejki na szyby samochodowe. Zalecamy sprawdzenie, że przed skokiem do taksówki, ponieważ istnieje wiele fałszywych taksówek wokół lotniska i stacji, które pobierają dużo więcej.

Z lotniska:
Złap autobus numer 84 (z Terminalu 1 i 2) i wysiąść na ostatnim przystanku, o nazwie BSFS (БСФС). Następnie przejechać przez przekrój drogi w kierunku Starbucks i chodzić 3 bloki do Patriarh Evtimii Plac (znany jako Popa) i złapać tramwaj nr 12 lub 18 do 3 przystanki, wysiąść na przystanku Plac Macedonii (Площад Македония). Następnie jeśli stoją Plac skręcić w lewo i iść w 4 bloki na bulwarze Hristo Botewa (бул. Христо Ботев), a następnie skręcić w lewo na 4. ulicy. To William Gladstone Street (ул. Уилям Гладстон). Idź 1 przecznicę dalej - zobaczysz numer 12A na prawej stronie.