X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Cafe Hostel

Rua Agisse, 152, Vila Madalena, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google R. Agisse, 152 - Vila Madalena
Sao Paulo, 05439-010

Jak się tam dostać

od lotniska Guarulhos

Wariant 1 (droga gospodarcza): Weź autobus 257 (Aeroporto Metro Tatuapé), które odjeżdżają co 15 min (R 4,60 dolarów). To zabierze Cię bezpośrednio do Tatuapé stacji metra.
Stamtąd czerwonej linii (kierunek PalmeirasBarra Funda), wysiąść na SE i zmienić na niebieskiej linii (kierunek Jabaquara) aż do Paraiso.
Zapoznaj się z zielonej linii (kierunek Vila Madalena) i wysiąść na ostatniej stacji. Stamtąd jest w odległości krótkiego spaceru do schroniska (patrz opis poniżej)

Opcja 2 (mniej ekonomiczne, bardziej komfortowy): Weź autobus ekspresowy "Airport Bus Service" do Avenida Paulista (Route 316, Circuito dos Hotéis): pozostawić go na Avenida Paulista;
Stamtąd zielonej linii (kierunek Vila Madalena) i wysiąść na ostatniej stacji. Stamtąd jest w odległości krótkiego spaceru do schroniska. (Patrz opis poniżej)


Wariant 3 (drogie i przytulne): wziąć taksówkę bezpośrednio do hostelu (około R 100,00 dolarów)

od lotniska Congonhas

Opcja 1: Weź autobus (linia 675I) lub taksówką do stacji metra São Judasz (niebieska linia), a stamtąd na swój sposób do stacji Vila Madelena (R $ 3,00). Stamtąd jest w odległości krótkiego spaceru do schroniska. (Patrz opis poniżej)


Opcja 2: Weź taksówkę bezpośrednio do schroniska (R 30,00 dolarów - R 40,00 dolarów)

od terminalu autobusowego Tiete i Barra Funda z terminalu autobusowego. Wewnątrz stacji, metrem do stacji Vila Madalena (zielona linia). Stamtąd jest w odległości krótkiego spaceru do schroniska.

Od stacji metra Vila Madalena:
Opuścić stację metra Vila Madalena biorąc ruchomymi. Prowadzi prosto do końca dworca autobusowego, a następnie skręcić w prawo w Rua Marinho Falcao. Idź prosto aż do stacji pomarańczowy rower. Przejść dla pieszych. Idź ulicą do działania, hostel jest po prawej stronie (nr 152).