X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Cabarete Hostel

Calle Bahia 11, Pro Cab, Cabarete, Puerto Plata, Cabarete, Dominikana

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 70%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Lotniska Cabarete jest międzynarodowe lotnisko Puerto Plata (POP). To około 30 minut jazdy od lotniska w Cabarete.
Możemy zapewnić Państwu niezawodnego transportu / pick-up z lotniska do Cabarete Hostel dla USA 35 dolarów (w jedną stronę).

Możesz również latać do Santiago Airport (około 1,5 godziny jazdy do Cabarete) lub do lotniska w Santo Domingo (około 3,5 godziny jazdy do Cabarete).
Możemy wysłać taksówką do ciebie z obu lotniska za:

Santiago - US 80 dolarów (w jedną stronę), Santo Domingo - US 180 dolarów (w jedną stronę)

Jeśli lot do Santo Domingo, można albo wynająć samochód lub autobusem Cabarete:

Wynajem samochodu

Można wynająć samochód na lotnisko w Santo Domingo i dysku Cabarete - prowadzenie samochodu na całą podróż, jeśli chcesz zrobić kilka zwiedzania, można też umówić się upuścić go na ich wynajem lokalizacji w Puerto Plata Airport. Jeśli planujesz upuść pojazdu na lotnisku, trzeba będzie wziąć taksówkę z lotniska do Cabarete (lub można zorganizować dla nas pick-cię na USA 35 dolarów w jedną stronę).

W Cabarete to znajdują się w Pro Cab. Po przejechaniu bramy bezpieczeństwa prosto, skręcić w prawo i po 100 m ponownie skręcić w prawo. Zapytaj o miejscu Alego jeśli się zgubisz lub zadzwoń do nas