X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do CabanaCopa Hostel

Travessa Guimarães Natal, 12, Copacabana, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google CabanaCopa Hostel jest bardzo łatwe do znalezienia - to tylko jedną przecznicę od stacji metra Arcoverde. Duży dom w stylu kolonialnym położony w samym sercu plaży Copacabana, najsłynniejszej dzielnicy Rio de Janeiro.

Taksówką do Arcoverde stacji metra:
Z lotniska:
W zależności od czasu, żółta taksówka powinna kosztować między 30-40 reale. Specjalna taksówka (biały, niebieski lub czerwony) powinien kosztować między 80-100 Reais. Wystarczy pokazać lub powiedzieć kierowcy, aby przejść do stacji metra Arcoverde, wraz z adresem ulicy będą wiedzieć, gdzie się udać. Możemy również zorganizować transfer z lotniska, jeśli wolisz!

Z dworca autobusowego:
Weź specjalną taksówkę z tuż obok dworca autobusowego. Płacisz stałą opłatę w kasie. Będzie kosztować około 20 reali dostać się do Copacabana. Wystarczy pokazać lub powiedzieć kierowcy, aby przejść do stacji metra Arcoverde, wraz z adresem ulicy będą wiedzieć, gdzie się udać.


Arcoverde autobusem do stacji metra:
Z lotniska:
Tańszy jest "prawdziwy" autobus. Wyjść z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i patrzeć na przystanku autobusu lotniskowego. To kosztuje około 6 reali, a kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż głównej plaży Copacabana - "Avenida Atlantica". Zapytaj się zatrzymać w hotelu Copacabana Palace Hotel. Potem idziesz ulicą "Rodolfo Dantas 'do stacji metra Cardeal Arco Verde.

Z dworca autobusowego:
Zapoznaj się z "prawdziwym" Bus z naprzeciwko dworca autobusowego. Real kosztuje 4 i kierowca mówi po angielsku. Przejść obok postoju taksówek tuż przy stacji i czekać na autobus na stronie drogi przeciwnej. Kursują one co 15 minut i zatrzymuje się na głównej plaży (Avenida Atlantica). Zapytaj się zatrzymać w hotelu Copacabana Palace Hotel. Potem idziesz ulicą "Rodolfo Dantas 'do stacji metra Cardeal Arco Verde.

Od stacji metra Arcoverde do CabanaCopa Hostel:
Idź za stacją i skręcić w prawo obok stacji benzynowej - widać z ulicy 'Rua Guimaraes Natal ". Pieszo aż zobaczysz Chacrinha Park. Jesteśmy pod numerem domu 12 w górę parku ulicy. Duży zielony i żółty dom z bambusa ogrodzenia. To proste, aby zobaczyć!