X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do CabanaCopa Hostel

Travessa Guimarães Natal, 12, Copacabana, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google CabanaCopa Hostel jest bardzo łatwe do znalezienia - to tylko jedną przecznicę od stacji metra Arcoverde. Duży dom w stylu kolonialnym położony w samym sercu plaży Copacabana, najsłynniejszej dzielnicy Rio de Janeiro.

Taksówką do Arcoverde stacji metra:
Z lotniska:
W zależności od czasu, żółta taksówka powinna kosztować od 30-40 realach. Specjalna taksówka (biały, niebieski lub czerwony) powinien kosztować między 80-100 realach. Wystarczy pokazać lub powiedzieć kierowcy, aby przejść do stacji metra Arcoverde, wraz z adresem ulicy będą wiedzieć, gdzie się udać. Możemy również zorganizować transfer zi na lotnisko, jeśli wolisz!

Z dworca autobusowego:
Weź specjalną taksówkę z tuż obok przystanku autobusowego. Płacisz stałą opłatę w kasie. To będzie kosztować około 20 reali, aby dostać się do Copacabana. Wystarczy pokazać lub powiedzieć kierowcy, aby przejść do stacji metra Arcoverde, wraz z adresem ulicy będą wiedzieć, gdzie się udać.


Autobusem do Arcoverde stacji metra:
Z lotniska:
Tańsza opcja to "prawdziwy" autobus. Wyjdź z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i zwrócić uwagę na przystanku autobusowego na lotnisko. To kosztuje około 6 reali i kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż głównej plaży Copacabana - "Avenida Atlantica". Poproś, aby zatrzymać w Copacabana Palace Hotel. Potem idziesz ulicą w górę "Rodolfo Dantas" do stacji metra Cardeal Arco Verde.

Z dworca autobusowego:
Zapoznaj się z "prawdziwą" Bus z naprzeciwko dworca autobusowego. To kosztuje 4 reali i kierowca mówi po angielsku. Przejść obok postoju taksówek tuż obok dworca i czekać na autobus na stronie drogi przeciwnej. Rzucają się co 15 minut i zatrzymuje się na głównej plaży (Avenida Atlantica). Poproś, aby zatrzymać w Copacabana Palace Hotel. Potem idziesz ulicą w górę "Rodolfo Dantas" do stacji metra Cardeal Arco Verde.

Od stacji metra Arcoverde do CabanaCopa Hostel:
Idź za stacją i skręcić w prawo przy stacji benzynowej - widać z ulicy "Rua Guimaraes Natal". Spacer aż zobaczysz Chacrinha Park. Jesteśmy pod numerem domu 12 w górę parku ulicy. Duży zielony i żółty dom z bambusa ogrodzenia. To proste, aby zobaczyć!