X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Budget Hostel

Josefská 7, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


73%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 63%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 56%Czystość
  • 68%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Josefska 7, Praha 1, 118 00
Tramwaj: przystanek Malostranske Namesti (tramwaj 12,20,22) - 1 minuta spacerem (w kierunku Mostu Karola)
Metro: Stacja Malostranska (Metro) - 5 minut pieszo


Od stacji metra Malostranska:
Można tu dostać tramwajem lub pieszo.
Tramwaj: Jest przystanek tramwajowy tuż przy stacji metra, nie można złapać tramwaj nr. 12, 20, 22 (na tej samej stronie drogi, gdzie jest wyjście z metra) i wysiąść na pierwszym przystanku, Malostranske Namesti. Zapoznaj się z ulicy na lewo prowadzi w kierunku Mostu Karola (Mostecka ulica Weź pierwszą ulicę w lewo:. Josefska.
Pieszo: Po ostatnim schodach, skręcić w lewo zjazd od stacji metra, a następnie iść na prawo. Zdasz Gloria Jeans kawiarni, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną trzymaj się prosto. Postępuj zgodnie z ulicy (U Luzickeho seminare) na około trzech minutach, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Mesenska). Następnie podjąć ulicy Mostecka (Charles Bridge jest za tobą). Weź pierwszą ulicę w prawo (Josefska).

Z lotniska:
Autobusem nr. 119 z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku, Dejvicka. Nie można złapać linii metra A (zielona linia) iść w kierunku Depo Hostivar i wysiąść na drugim przystanku, Malostranska. Bilet na 32CZK pokryje całą podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metro / tramwaj. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak powyżej.

Z głównego dworca kolejowego (Praha - hl.n.):
Metrem linii C (czerwona linia) w kierunku Haje i wysiąść po jednym przystanku, na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra (zielona linia) idzie w kierunku Dejvická, pójść na trzy przystanki i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK pokryje całą podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metro / tramwaj. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak powyżej.


Z dworca autobusowego Florenc Praha:
Metrem linii C (czerwona linia) w kierunku Haje, a po trzy przystanki, wysiąść na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra (zielona linia) idzie w kierunku Dejvicka; po trzy przystanki wysiąść na trzy przystanki (kierunek: Dejvicka) i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK pokryje całą podróż do hostelu. Bilety są dostępne w gazecie / Sklepy tytoniowe lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metro / tramwaj. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak powyżej.