X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Budget Hostel

Josefská 7, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Josefska 5, Praha 1, 118 00
Tramwaj: przystanek Malostranske Namesti (tramwaj 12,20,22) - 1 minuta pieszo (w kierunku Mostu Karola)
Metro: Stacja Malostranská (Metro) - 5 minut pieszo


Od stacji metra Malostranska:
Można tu dostać tramwajem lub na piechotę.
Tramwaj: Jest przystanek tramwajowy tuż przy stacji metra; nie można złapać tramwaj nr. 12, 20, 22 (na tej samej stronie drogi, gdzie jest wyjście ze stacji metra) i wysiąść na pierwszym przystanku, Malostranske Namesti. Weź ulicę w lewo prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecka Weź pierwszą ulicę w lewo:. Josefska.
Pieszo: Po ostatnim ruchomych schodach, skręcić w lewo wyjście ze stacji metra, a następnie iść na prawo. Zdasz przez Gloria Jeans kawiarni; na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną trzymaj się prosto. Postępuj zgodnie z ulicy (U Luzickeho Seminare) do ok. trzech minutach, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Mesenska). Następnie ulicę Mostecka (Most Karola jest za tobą). Weź pierwszą w prawo ulicę (Josefska).

Z lotniska:
Autobusem nr. 119 z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku, Dejvicka. Nie można złapać metro linii A (zielona linia) idzie w kierunku Depo Hostivar i wysiąść na drugim przystanku, Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak wyżej.

Z głównego dworca kolejowego (Praha - hl.n.):
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje i wysiąść po jednym przystanku, na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra A (zielona linia) idzie w kierunku Dejvicka; przejść przez trzy przystanki i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak wyżej.


Od dworca autobusowego Florenc Praha:
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje, a po trzy przystanki, wysiąść na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra A (zielona linia) idzie w kierunku Dejvicka; po trzech przystanków wysiąść na trzy przystanki (kierunek: DEJVICKA) i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak wyżej.
Jeśli masz jakieś problemy zadzwoń 00420 775 476 075