X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Budget Hostel

Josefská 7, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


65%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 58%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 69%Personel
  • 47%Atmosfera
  • 56%Czystość
  • 56%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Josefska 5, Praha 1, 118 00
Tramwaj: przystanek Malostranske Namesti (tramwaj 12,20,22) - 1 minuta pieszo (w kierunku Mostu Karola)
Metro: Stacja Malostranská (Metro) - 5 minut pieszo


Od stacji metra Malostranska:
Można tu dostać tramwajem lub na piechotę.
Tramwaj: Jest przystanek tramwajowy tuż przy stacji metra; nie można złapać tramwaj nr. 12, 20, 22 (na tej samej stronie drogi, gdzie jest wyjście ze stacji metra) i wysiąść na pierwszym przystanku, Malostranske Namesti. Weź ulicę w lewo prowadzącej w kierunku Mostu Karola (ulicy Mostecka Weź pierwszą ulicę w lewo:. Josefska.
Pieszo: Po ostatnim ruchomych schodach, skręcić w lewo wyjście ze stacji metra, a następnie iść na prawo. Zdasz przez Gloria Jeans kawiarni; na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną trzymaj się prosto. Postępuj zgodnie z ulicy (U Luzickeho Seminare) do ok. trzech minutach, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Mesenska). Następnie ulicę Mostecka (Most Karola jest za tobą). Weź pierwszą w prawo ulicę (Josefska).

Z lotniska:
Autobusem nr. 119 z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku, Dejvicka. Nie można złapać metro linii A (zielona linia) idzie w kierunku Depo Hostivar i wysiąść na drugim przystanku, Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak wyżej.

Z głównego dworca kolejowego (Praha - hl.n.):
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje i wysiąść po jednym przystanku, na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra A (zielona linia) idzie w kierunku Dejvicka; przejść przez trzy przystanki i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak wyżej.


Od dworca autobusowego Florenc Praha:
Metrem linia C (czerwona linia) w kierunku Haje, a po trzy przystanki, wysiąść na stacji Muzeum. Zmień tam linii metra A (zielona linia) idzie w kierunku Dejvicka; po trzech przystanków wysiąść na trzy przystanki (kierunek: DEJVICKA) i wysiąść na Malostranska. Bilet na 32CZK obejmie całą swoją podróż do hostelu. Bilety dostępne są w sklepach gazeta / tytoniowych lub maszyn. Nie zapomnij skasować bilet zaraz po wejściu do autobusu / metrem / tramwajem. Po wyjściu z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami od stacji metra Malostranska jak wyżej.
Jeśli masz jakieś problemy zadzwoń 00420 775 476 075