X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Budapest Budget Hostel

Ipar u. 15-21, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd do Budapest Budget Hostel:

Współrzędne GPS:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
Ipar u. 15-21
Budapeszt
1095

Niezależnie od formy transportu publicznego w Budapeszcie używasz, nie zapomnij, aby kupić bilet z wyprzedzeniem (nie można go kupić na pokładzie) i uderzyć go w pojeździe.

Z lotniska:
Autobusem 200E aż do jego ostatecznego przeznaczenia, Kőbnya-Kispest. Weź niebieską linią metra aż Corvin negyed. Zmienić tramwaje 6, 4 lub 2 przystanki podróży i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż utca ulica Mester. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Włączyć do tej ulicy, a po stronie lewej ręki wkrótce będziesz zobaczyć znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku dużego brązowe drzwi naciśnij go i poczekaj, aż otworzy drzwi.

Z dworca Keleti:
Autobusem linii 5, 7, 173, 7E, 173E i wysiąść na Blaha Lujza tr. Stamtąd tramwajami 4 lub 6 i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż utca ulica Mester. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Włączyć do tej ulicy, a po stronie lewej ręki wkrótce będziesz zobaczyć znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku prasie to duże brązowe drzwi i czekać, aż otworzy drzwi :)

Z dworca Nyugati:
Weź tramwaje 4 lub 6 i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż utca ulica Mester. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Włączyć do tej ulicy, a po stronie lewej ręki wkrótce będziesz zobaczyć znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku prasie to duże brązowe drzwi i czekać, aż otworzy drzwi :)