X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Budapest Budget Hostel

Ipar u. 15-21, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 75%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd do Budapest Budget Hostel:

Współrzędne GPS:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
Ipar u. 15-21
Budapeszt
1095

Niezależnie od formy transportu publicznego w Budapeszcie używasz, nie zapomnij, aby kupić bilet z wyprzedzeniem (nie można go kupić na pokładzie) i uderzyć go w pojeździe.

Z lotniska:
Autobusem 200E aż do jego ostatecznego przeznaczenia, Kőbnya-Kispest. Weź niebieską linią metra aż Corvin negyed. Zmienić tramwaje 6, 4 lub 2 przystanki podróży i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż utca ulica Mester. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Włączyć do tej ulicy, a po stronie lewej ręki wkrótce będziesz zobaczyć znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku dużego brązowe drzwi naciśnij go i poczekaj, aż otworzy drzwi.

Z dworca Keleti:
Autobusem linii 5, 7, 173, 7E, 173E i wysiąść na Blaha Lujza tr. Stamtąd tramwajami 4 lub 6 i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż utca ulica Mester. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Włączyć do tej ulicy, a po stronie lewej ręki wkrótce będziesz zobaczyć znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku prasie to duże brązowe drzwi i czekać, aż otworzy drzwi :)

Z dworca Nyugati:
Weź tramwaje 4 lub 6 i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż utca ulica Mester. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Włączyć do tej ulicy, a po stronie lewej ręki wkrótce będziesz zobaczyć znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku prasie to duże brązowe drzwi i czekać, aż otworzy drzwi :)