X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Budapest Budget Hostel

Ipar u. 15-21, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki do Budapest Budget Hostel:

Współrzędne GPS:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
Ipar u. 15-21
Budapeszt
1095

Niezależnie od formy transportu publicznego używanego w Budapeszcie, nie zapomnij kupić bilet z wyprzedzeniem (nie można kupić na pokładzie) i uderzyć go w pojeździe.

Z lotniska:
Wsiąść do autobusu 200E aż do jego ostatecznego przeznaczenia, Kőbánya-Kispest. Weź niebieską linią metra aż Corvin Negyed. Zmień tramwaje 4 i 6, 2 przystanki podróży i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż ulicy Mester utca. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Skręć w tej ulicy, a na lewej stronie szybko zobaczysz znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku wielkiego brązowe drzwi naciśnij go i poczekaj, aż otworzy drzwi.

Z dworca Keleti:
Autobusem 5, 7, 173, 7E, 173E i wysiąść na Blaha Lujza. Stamtąd tramwajami 4 lub 6 i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż ulicy Mester utca. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Skręć w tej ulicy, a na lewej stronie szybko zobaczysz znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku wielkiej brązowej drzwi prasy to i czekać, aż otworzy drzwi :)

Z dworca Nyugati:
Weź tramwaje 4 i 6 i wysiąść na Mester utca. Idź wzdłuż ulicy Mester utca. Po 5 minut spacerem na prawej stronie będziesz wpadać Ipar utca. Skręć w tej ulicy, a na lewej stronie szybko zobaczysz znak Budapest Budget Hostel. Mamy oddzielny dzwonek w środku wielkiej brązowej drzwi prasy to i czekać, aż otworzy drzwi :)