X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Brussels Hello Hostel

Rue de l'Armistice 1, Bruksela, Belgia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Należy pamiętać, że metro zatrzymuje się na 0010 (dziesięć po północy).

Od lotniska w Brukseli (Zaventem):
Pociągiem wyjazdem do Brukseli z dołu i wysiąść na dworcu Gare du Midi (Bruksela-Południe). Stamtąd Linia 2 w metrze w kierunku Simonis (Leopold II). Wysiąść na Simonis i zjazd na Avenue de Jette. Popatrz na wielki, fabryki białym Godiva, jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Z lotniska Charleroi:
Uważaj! Charleroi lotnisko nie jest w pobliżu Brukseli, jego godziny jazdy od hotelu.
Weź autobus z lotniska do Brukseli (Bruksela-Południe) dworca kolejowego Midi. Podróż trwa około godziny i kosztuje 13. Stamtąd Linia 2 w metrze w kierunku Simonis (Leopold II). Wysiąść na Simonis i zjazd na Avenue de Jette. Popatrz na wielki, fabryki białym Godiva, jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Z dworca Gare du Midi (Bruksela-Południe) stacja kolejowa:
Weź Linia 2 lub 6 w metrze w kierunku Simonis (Leopold II). Wysiąść na Simonis i zjazd na Avenue de Jette. Popatrz na wielki, fabryki białym Godiva, jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Z Dworca Centralnego:
Metrem linii 1 w kierunku dworca Gare de LOuest / Westbahnhof. Wysiąść na Beekant stacji. Stamtąd Linia 2 do Simonis (Leopold II). Zjedź na Avenue de Jette. Popatrz na wielki, fabryki białym Godiva, jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Były tylko o 100 metrów od stacji Simonis.