X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Brussels Hello Hostel

Rue de l'Armistice 1, Bruksela, Belgia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Należy pamiętać, że metro zatrzymuje się na 0010 (dziesięć po północy).

Od międzynarodowego lotniska w Brukseli (Zaventem):
Pociągiem do Brukseli idzie z dołu i wysiąść na Gare du Midi (Bruksela-Południe). Stamtąd Linia 2 w metrze w kierunku Simonis. Wysiąść na Simonis i zjazd na Avenue de Jette. Spójrz na wielkim, białym Godiva fabryce; jeśli stoisz przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de l'Armistice 1.

Od lotniska Charleroi:
Strzeż się! Lotnisko Charleroi nie jest w pobliżu Brukseli; jego godziny jazdy od hotelu.
Weź autobus z lotniska do Brussels Midi (Bruksela-Południe), dworca kolejowego. Podróż trwa około godziny i kosztuje 13. Stamtąd Linia 2 w metrze w kierunku Simonis. Wysiąść na Simonis i zjazd na Avenue de Jette. Spójrz na wielkim, białym Godiva fabryce; jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Od dworca Gare du Midi (Bruksela-Południe), dworca kolejowego:
Weź Linia 2 lub 6 w metrze w kierunku Simonis. Wysiąść na Simonis i zjazd na Avenue de Jette. Spójrz na wielkim, białym Godiva fabryce; jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Z Dworca Centralnego:
Metrem linii 1 w kierunku Gare de LOuest / Westbahnhof. Wysiąść na stacji Beekant. Stamtąd Linia 2 do Simonis. Zjazd na Avenue de Jette. Spójrz na wielkim, białym Godiva fabryce; jeśli jesteś stoi przed nim, naprzeciwko fabryki, hostel jest 20m w prawo w Rue de lArmistice 1.

Były tylko o 100 metrów od stacji Simonis.