X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Brussels 2GO4 Quality Hostel

Emile Jacqmainlaan 99, Bruksela, Belgia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Bruksela Centralna Stacja kolejowa:
Metrem: (linia 1A, kierunek "Koning Boudewijn"): jeden STOP: od Dworca Centralnego do Brouckere placu (miejsce Brouckère), następnie zjazd metra "Avenue Anspach" (zaznaczone na zielono), na wyjściu: spacerem do w prawo i przejechać przez plac Brouckère (nie bardzo już kwadratowy) i iść prosto do wielkiej alei 'Boulevard Emile Jacqmain "(= lewy aleja z 2 dużych" v'-aleje, które kończą się na placu Brouckère), przechodzą 2 lampy , hostel znajduje się pod numerem 99, po prawej stronie!

Dworzec Gare du Nord:
łatwo na piechotę:
Weź głównego wyjścia przedniego pieszo zawsze prosto przez długość od dworca kolejowego, w dół po schodach do Avenue Albert II (gdzie wysokie budynki biurowe), a następnie 400 metrów to duży drogę w lewo (wzdłuż zielonego parku trasy), dalej prosto, aż dojdziesz do dużego ronda na dużym Botanique alei, przejechać na światłach, i iść prosto, do 'Emile Jacqmain bulwaru ", hostel jest w nr. 99 (po lewej stronie, + - 200 metr w Boulevard Emile Jacqmain)

Bruksela Południowa stacja kolejowa (Midi):
Tramwajem: przejdź do metrostation (nie metrem, ale tramwaj!), Każdą kierunku tramwaj Nord (północ), zjazd tramwaju na przystanku "kwadrat Brouckère" (miejsce Brouckère), zamknąć metrostation na znak "Jacqmain aleja "- nie bierz długą poziomą automatyczne metro Walker (= kierunek) -, chodzić do alei Jacqmain (alei po lewej stronie wielkich Coca Coli neony, oraz z białymi ulicznych w nocy), wzdłuż prawej z boku, przechodzą 2 lampy, aż dotarł do schroniska, nr 99.

Samochodem:
Z pierścienia autostrady arround Brukseli, należy zawsze "centrum miasta", hostel jest w samym sercu Brukseli, wzdłuż głównych bulwarów: z 'La Bourse' (na avenue Anspach) - Miejsce "Brouckère" i do "Boulevard Emile Jacqmain ", gdzie hostel jest (na lewym boku wielkich Coca-Coli neony), przechodzą 2 lampy, hostel (niebieski neon) jest po prawej stronie, nr. 99.


Z lotniska Charleroi Brussels South-(dla pasażerów Ryanair, Wizzair):
45 minut bezpośrednim autobusem transport między lotniskiem i Brussels South ('Midi') Dworzec (najlepsza opcja!). UWAGA: po powrocie do lotniska: upewnij się, aby wziąć autobus co najmniej 2 godziny przed czasem lotu!

Z krajowego lotniska ("Brussels Airport"):
Pociągiem na lotnisko do jazdy 10 minut pociągiem do stacji Bruksela Północnej.

Od firmy autobusowej Eurolines:
Ticketoffice + odloty / przyloty: pod schodach przed wejściem do dworca kolejowego Bruksela Północnej

Od dzielnicy europejskiej (15 min od hostelu z metrem):
Metrem na placu Brouckère (patrz opis Bruksela dworca Centralnego), Linia 1, kierunek Hermann Debroux, 5 przystanki do stacji metra Schuman.