X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Brussels 2GO4 Quality Hostel

Emile Jacqmainlaan 99, Bruksela, Belgia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Bruksela Dworzec główny kolejowy:
Metrem: (Linia 1A, kierunek "Koning Boudewijn"): jeden przystanek: Dworzec Centralny, aby od placu Brouckère (Place Brouckère), a następnie metrem exit 'Avenue Anspach "(zaznaczone na zielono), na wyjściu: chodzić do w prawo i przejechać przez plac Brouckère (nie bardzo już kwadratowy) i idź prosto do wielkiej alei "Boulevard Emile Jacqmain '(= w lewo Alei 2 duże" V'- aleje, które kończą się na placu Brouckère), pass 2 lampy , hostel znajduje się pod numerem 99, po prawej stronie!

Dworzec Gare du Nord:
proste na piechotę:
Weź głównego wyjścia przedniego chodząc zawsze prosto przez długość dworca kolejowego, zejść po schodach do Alei Albert II (gdzie wysokie budynki biurowe są) i postępuj 400 metrów to duże avenue w lewo (po zielonej parc Trasa), dalej prosto, aż dojdziesz do dużego ronda na dużym Botanique alei, przejść na światłach i iść prosto, do 'Emile Jacqmain bulwar ", hostel jest w nr. 99 (po lewej stronie, + - 200 metrów pod Boulevard Emile Jacqmain)

Dworzec kolejowy Bruksela Południowa (Midi):
Tramwajem: przejdź do Priceline, każdą kierunek tramwaj Nord (północ), zjazd tramwaju na przystanku "kwadrat" (Brouckère miejsce Brouckère), zamknąć metrostation na znak "Jacqmain (nie metrem, ale tramwaj!) aleja "- nie ma długą poziomą automatyczne walker (= metra kierunek) -, chodzić do alei Jacqmain (alei po lewej stronie wielkich Coca-Coli neony i białymi ulicznych w nocy), spacer wzdłuż prawej boczne, przechodzą 2 lampy, aż dotarł do schroniska, nr 99.

Samochodem:
Z pierścienia autostrady arround Brukseli, wykonaj zawsze "centrum miasta", hostel znajduje się w samym sercu Brukseli, wzdłuż centralnych Bulwarów: z 'La Bourse "(w alei Anspach) - Place" Brouckère "i do" Boulevard Emile Jacqmain ", gdzie hostel jest (po lewej stronie wielkich Coca-Cola neony), pass 2 lampy, hostel (niebieski neon) jest po prawej stronie, nr. 99.


Z lotniska Charleroi Brussels South-(dla pasażerów Ryanair, WizzAir):
A 45 minut jazdy autobusem bezpośredni transport między lotniskiem i Brussels South ("Midi"), dworca kolejowego (najlepsza opcja!). UWAGA: po powrocie do lotniska: upewnij się, aby wziąć autobus co najmniej 2 godziny przed czasem lotu!

Od lotniska krajowego ("lotniska w Brukseli"):
Wsiądź do pociągu na lotnisku na 10 minutowe jazdy pociągiem do stacji Bruksela Północnej.

Od firmy autobusowej Eurolines:
Ticketoffice + Wyloty / Przyloty: pod schodach przed wejściem do dworca kolejowego w Brukseli Północnej

Od dzielnicy europejskiej (15 min od hostelu z metrem):
Metrem na placu Brouckère (patrz opis dworca kolejowego Bruksela Centralna), linii 1 w kierunku Hermann Debroux, 5 przystanków aż do stacji metra Schuman.