X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bridger Inn Hotel

301 S. Main St., Las Vegas, USA

Mapa i dojazd


66%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 301 S. Main St
Las Vegas, Nevada 89101

Od międzynarodowego lotniska McCarran
Autobus (RTC Transit) odjeżdża z hali odbioru bagażu Terminalu # 1. Spójrz na znak nad drzwiami wyjścia, który mówi Transport publiczny. Stamtąd autobusem nr 108 w kierunku centrum miasta. Wysiąść z autobusu na ul Bridger i 4th St i idź na zachód 3 bloki na Bridger do Main St Jesteśmy na rogu. Koszt http://www.rtcsouthernnevada.com jest 2,00 dolarów. Masz prawidłową zmianę jako kierowca autobusu nie prowadzi zmianę. To tylko 3-4 minut spacerem od kiosku autobusowego.

Różnorodność promu / limuzynę dostępne są w McCarran, a znajdują się na zachodniej stronie odbioru bagażu. Transfer Bell pozostawia od zjazdu 9 i koszt to 8,00 dolarów. Robią przystanki na trasie, ale zaprowadzi Cię bezpośrednio do naszych drzwi. Należy pamiętać, że istnieją zarówno transfer grupy i "na-WOLNY elastycznych usług limuzyną. Gdy jesteś gotowy do wyjazdu, nasz recepcjonista jest w stanie zorganizować Transfer Bell do ciebie w The Bridger Zajazd na przejażdżkę z powrotem do lotniska 24/7.

Taksówki dostępne są na stronie wschodniej odbioru bagażu, poza wyjść drzwi 1-4. Pracownicy lotniska są dostępne na krawężniku taksówki do pomocy pasażerom.

Amtrak Train
Najbliżej że Amtrak dostaje się do Las Vegas jest Los Angeles. Jeśli wziąć do LA Amtrak pociąg zatrzymuje się na Union Station. Stamtąd masz kilka możliwości:

1. Autobus Greyhound: Aby dostać się do dworca autobusowego trzeba będzie wziąć taksówkę lub jeśli książka z autobusu przez amerykaƒskiej kolei agencja Amtrak (www.amtrak.com) Autobus odjeżdża bezpośrednio od Union Station. To Greyhound "Convenience" autobus i rozkłady muszą być sprawdzone. Jazda jest 5 ½ godziny. Po przyjeździe w Las Vegas, Bridger Inn jest po drugiej stronie ulicy i ½ bloku z dala od dworca autobusowego.
2. Lux Bus America: Inna opcja Bus jest LuxBus który służy obszar w Los Angeles i Las Vegas. Po przyjeździe będzie tylko 3 i pół przecznic od Bridger Inn.
3. Latanie z lotniska McCarran jest zawsze szybkie proste rozwiązanie.

Publiczny autobus miejski (RTC Transit)
1) duece
Deuce to autobus miejski, który podróżuje od Downtown - Fremont Street area (1 blok od Bridger) na południowym krańcu Gazy iz powrotem 24/7 do $ 7.00/day lub 15,00 dolarów za trzy dniowy karnet. Przystanki na trasie w pobliżu większości głównych kasynach i na Town Square Mall Discount Mall i Las Vegas.
2) Ace
ACE jest inny autobus miejski, że usługi "Strip" 24/7 do $ 7.00/day. Ace ma mniej przestaje produkować "Strip" biegać nieco szybciej, ale limity zatrzymuje dostępne dla zawodników.

3) Taksówki
Istnieje wiele firm taksówkowych w Las Vegas. W mieście, jest to nielegalne na taksówkę, aby zatrzymać curbside odebrać pasażera. Więc jeśli warunki nie są dla pickup taksówki może to potrwać do taksówkarz zjechać na pobocze i daje się przejechać. W recepcji mogą zorganizować dla gości pickup.