X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bridger Inn Hotel

301 S. Main St., Las Vegas, USA

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 67%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 301 S. Main St.
Las Vegas, Nevada 89101

Od międzynarodowego lotniska McCarran
Autobusem (RTC Transit) odjeżdża z hali odbioru bagażu Terminalu nr 1. Spójrz na znak nad drzwiami wyjścia, który mówi komunikacji miejskiej. Stamtąd autobusem nr 108 w kierunku centrum miasta. Wysiąść z autobusu na ul i 4 Bridger ul i chodzić West 3 bloki na Bridger do Main St. Jesteśmy na rogu. http://www.rtcsouthernnevada.com Koszt to 2,00 dolarów. Mieć odpowiednie zmiany, jak kierowca autobusu nie prowadzi zmianę. To zaledwie 3-4 minut spacerem od kiosku autobusowego.

Różnorodność usług transfer / Limuzyna dostępne są w McCarran, i znajdują się na zachodniej stronie odbioru bagażu. Bell transfer odjeżdża z wyjścia 9 i koszt to 8,00 dolarów. Robią przystanki na trasie przejazdu, ale zaprowadzi Cię bezpośrednio do naszych drzwi. Należy pamiętać, że istnieją zarówno transport grupy i rozciągliwe usługi "wynajmu" dla-limuzyna. Kiedy jesteś gotowy do wyjazdu, nasz recepcjonista jest w stanie zorganizować dla Bell Transfer do ciebie na The Bridger Inn na przejażdżkę z powrotem na lotnisko 24/7.

Taksówki dostępne są na wschodniej stronie odbioru bagażu, drzwi na zewnątrz wychodzi 1-4. Są dostępne na krawężniku taksówką do pomocy pasażerom pracownicy lotniska.

Amtrak Pociąg
Najbliższy że Amtrak dostaje się do Las Vegas jest Los Angeles. Jeśli wziąć Amtrak do LA pociąg zatrzymuje się na Union Station. Stamtąd masz kilka możliwości:

1. Greyhound Bus: Aby dostać się do dworca autobusowego trzeba będzie wziąć taksówkę lub jeśli rezerwacja na autobus przez przez USA agencji kolejowej Amtrak (www.amtrak.com) autobus odjeżdża bezpośrednio z Union Station. To Greyhound "Wygoda" autobusowy i harmonogramy muszą być sprawdzone. Jazda jest 5 ½ godziny. Po przyjeździe w Las Vegas, Bridger Inn jest po drugiej stronie ulicy i pół bloku z dala od dworca autobusowego.
2. Lux Bus Ameryka: Inna opcja Bus jest LuxBus który służy Los Angeles i Las Vegas. Po przyjeździe będzie tylko 3 ½ przecznice od Bridger Inn.
3. Wylot z lotniska McCarran zawsze szybkie proste rozwiązanie.

Miejski autobus (RTC Transit)
1) Duece
Deuce jest autobus, który podróżuje z Downtown - Fremont Street (1 przecznicę od Bridger) na południowym krańcu Gazy iz powrotem 24/7 na 7,00 dolarów / dzień lub 15,00 dolarów na trzy dniowy karnet. Przystanki na trasie w pobliżu większości głównych kasynach i na Town Square i Las Vegas Zniżka Mall.
2) Ace
ACE jest inny autobus, że usługi "The Strip" 24/7 na 7,00 dolarów / dzień. Ace ma mniej przystanków podejmowania uruchomić "Gazy" nieco szybciej, ale ogranicza przystanki dostępne dla jeźdźców.

3) Taksówki
Istnieje wiele taksówki w Las Vegas. W mieście, to jest nielegalne taksówki zatrzymać krawężniku odebrać pasażera. Więc jeśli rozwiązania nie są dla pickup taksówki może to potrwać taksówkarz zjechać na pobocze i daje się przejechać. W recepcji można poczynić przygotowania do odbioru gości.