X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bradbury Jockey Club Youth Hostel

66, Tai Mei Tuk Road, Tai Po, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


63%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 40%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Międzynarodowe lotnisko w Hongkongu
Autobusem E41 i wysiąść na Most Po Heung Tai Po. Zmień na 75K autobusowego (275R o Sun & święto państwowe i wysiąść na Lung Mei) lub zielony minibus 20C do Tai Mei Tuk dworca autobusowego. Spacer wzdłuż Tai Mei Tuk Droga przez około 10 minut do schroniska.

Sprawdź www.kmb.hk/en na trasie autobusowej i opłaty, i www.td.gov.hk dla zielonych szczegółów mikrobusem.

Szyna
Z Lo Wu i Lok Ma Chau wziąć linię East Rail do Tai Po Market i zjazd na A3. Weź 75K autobusowego (275R na Sun & święto państwowe i wysiąść na Lung Mei) lub zielony minibus 20C do Tai Mei Tuk dworca autobusowego. Spacer wzdłuż Tai Mei Tuk Droga przez około 10 minut do schroniska.

Sprawdź www.mtr.com.hk szczegóły kolejowych, www.kmb.hk/en na trasie autobusowej i opłaty, i www.td.gov.hk dla zielonych szczegółów mikrobusem.

Metro
Weź MTR stacji Tai Po Market i zjazd na A3. Weź 75K autobusowego (275R na Sun & święto państwowe i wysiąść na Lung Mei) lub zielony minibus 20C do Tai Mei Tuk dworca autobusowego. Spacer wzdłuż Tai Mei Tuk Droga przez około 10 minut do schroniska.

Sprawdź www.mtr.com.hk dla metra szczegółów, www.kmb.hk/en na trasie autobusowej i opłaty, i www.td.gov.hk dla zielonych szczegółów mikrobusem.

Autobus
Weź 75K autobusowego (275R na Sun & święto państwowe i wysiąść na Lung Mei) lub zielony minibus 20C do Tai Mei Tuk dworca autobusowego. Spacer wzdłuż Tai Mei Tuk Droga przez około 10 minut do schroniska.

Sprawdź www.kmb.hk/en dla harmonogramu autobusowego i informacji oraz www.td.gov.hk dla zielonych szczegółów mikrobusem.

Parking
Parking metr w pobliżu schroniska.