X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bostel Amsterdamse Bos

Kleine Noorddijk 1, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 70%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Są to pewne możliwości do nas dojechać z głównego dworca kolejowego w Amsterdamie:
Przez Metro / sneltram 51: Wysiąść na Spinnerij a stamtąd jest 15 minut spacerem. Proszę wydrukować mapę powyżej, jeśli chcesz to zrobić.

Lub metrem / sneltram 51, wysiąść na Brink i autobusem 199 w kierunku lotniska / Schiphol). Zatrzyma się przed kempingiem.

Autobusem 172 z Dworca Centralnego: Weź go w kierunku Kudelstaart i zmienić w autobusowego Amstelveen. Stamtąd autobusem 171 i wysiąść na Bovenkerk, Schinkeldijkje. Stamtąd jest zaledwie 10 minut spacerem. Proszę wydrukować mapę powyżej, jeśli chcesz to zrobić.

Należy pamiętać, że autobusy 171, 172 i 199 nie są wliczone w bilety GVB (tylko zawarte w dyspozycji OV karty chipowej).

Z lotniska (Schiphol):
Wystarczy wsiąść w autobus 199 w kierunku Amsterdam Zuid. To trwa około 20 minut. Przystanek autobusowy znajduje się naprzeciwko kempingu (nazwa przystanku: Camping Amsterdamse Bos)

Jadąc samochodem:
Na A9 zjazdu nr 6 (Aalsmeer). Na rondzie 1, w kierunku zgodnym z Amsterdamse Bos. Na następnym rondzie w prawo, a trzeci rondzie w lewo. Następnie drugich światłach w lewo.

Adres GPS (jeśli nasz własny adres nie jest rozpoznawany): miasto "Aalsmeer" i ulicy "Schinkeldijkje".