X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Boomerang Hostel & Apartments

Bank utca 7, 1st floor, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres Hostel: Banku utca 7, 2 piętro, 1054, Budapeszt, Bell: 11


Jeśli musisz wziąć taksówkę z dworca kolejowego uważaj podejmowane na przejażdżkę. Będą cię tutaj, ale będzie znacznie nadpłata. Płać mniej niż 10euro!

Nie należy jeździć z transportu publicznego bez biletu, która musi być tłoczona przed jazdą.

Proszę uważać na sprzedawców biletów, którzy mogą próbować cię i krótkie zmiany.

Z dworca kolejowego Keleti:
Proszę wziąć metro (5 rano-11: 15pm) do stacji metra Arany Janos, który jest jeden przystanek na północ, gdzie krzyżują się linie metra - więc przełączyć się na niebieskiej linii stamtąd czerwonym.

Jeździć na Arany Jnos utca (końcowy przystanek). Znajdź budynek z dużym znakiem STIEBEL-ELTRON, jesteśmy w budynku wchodzącego w Banku utca, pierwsze drzwi # 7, proszę dzwonić 11. Jesteśmy na 1. piętrze.


Jeśli zależy Ci, aby się tutaj na własną rękę co znajduje się przy przystanku metra Arany Janos, który jest jeden przystanek na południe od dworca Nyugati, lub jeden przystanek na północ od Deak ter na niebieskiej linii.

Dla tych gości, którzy przybyli z lotniska możemy zaoferować tani transfer.

Prosimy o kontakt poprzez e-mail po tygodniu przyjazdu w celu ustalenia pick-up.

Jeśli nie potrzebujesz tej usługi, prosimy o e-mail, a będziemy Ci właściwe, oraz szczegółowe wskazówki do naszego hostelu.

Dziękujemy!


Należy pamiętać, że trzeba wiedzieć, kiedy dojedziesz do zapewnienia ktoś jest tutaj, aby witają cię po przyjeździe dlatego prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub e-mailem w celu ustalenia szczegółów zameldowania!

Po raz kolejny, do studentów mówię, prosimy o poinformowanie nas, kiedy będzie przybywać, tylko szybki e-mail wystarczy. Z góry dzięki

Jeśli pochodzą z Wielkiej Brytanii lub Irlandii, bankomaty są wszędzie tutaj; nie ma potrzeby wymiany pieniędzy w bankach domu ze złymi cenach. Sprawdź www.xe.com zobaczyć ceny.

Do zobaczenia w Budapeszcie!Proszę dzwonić # 11