X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Boomerang Hostel & Apartments

Bank utca 7, 1st floor, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres nieruchomości: Banku utca 7, 2. piętro, 1054 Budapeszt, Bell: 11


Jeśli musisz wziąć taksówkę z dworca kolejowego UWAGA być zabrany na przejażdżkę. Będą cię tutaj, ale będzie znacznie nadpłata. Płać mniej niż 10 euro !!!

Nie jeździć z transportu publicznego bez biletu, która musi być perforowane przed jazdą.

Proszę uważać na sprzedawców biletów, którzy mogą próbować cię i krótkie zmiany.

Z dworca Keleti:
Proszę wziąć metro (5 am-11:15pm) do stacji metra Arany Janos, który jest jeden przystanek na północ od linii metra, gdzie przecinają się - tak przełączyć się na niebieskiej linii z nie czerwony.

Jedź do Arany Jnos utca (przystanek końcowy). Znajdź budynek z dużym znakiem STIEBEL-ELTRON, jesteśmy w tym budynku wchodzącego z utca Banku, pierwsze drzwi # 7, proszę dzwonić nr 11. Jesteśmy na 1. piętrze.


Jeśli zależy Ci, aby się tu na własną rękę, co znajduje się przy przystanku metra Arany Janos, który jest jeden przystanek na południe od dworca Nyugati, lub jeden przystanek na północ od Deak ter na niebieskiej linii.

Dla tych gości, którzy przybyli z lotniska możemy zaoferować tani transfer.

Proszę o kontakt przez e-mail w tygodniu przyjazdem w celu ustalenia pick-up.

Jeśli nie potrzebujesz tej usługi, prosimy o kontakt mailowy, a otrzymasz odpowiednie, oraz szczegółowe wskazówki do naszej nieruchomości.

Dziękuję!


Należy pamiętać, że trzeba wiedzieć, kiedy przyjedzie do zapewnienia ktoś jest tutaj, aby witają cię po przyjeździe w związku z tym prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów zameldowania!

Po raz kolejny studenci mówię, prosimy o poinformowanie nas o czasie przyjazdu, po prostu szybki e-mail wystarczy. Z góry dzięki

Jeśli pochodzą z Wielkiej Brytanii lub Irlandii, są bankomaty wszędzie tutaj; nie ma potrzeby wymiany pieniędzy w bankach domu złych stóp. Sprawdzić www.xe.com zobaczyć ceny.

Do zobaczenia w Budapeszcie!Proszę dzwonić nr 11