X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Books Hostel

Rua Francisco Muratori, 10, Santa Teresa, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego (Novo Rio)
Jeśli przyjedziecie w ciągu dnia, można złapać autobus. Wystarczy przekroczyć Francisco Bicalho Avenue, i wziąć 497 w kierunku Cosme Velho. Wysiąść z autobusu w Riachuelo ulicy przed wielkim klubie zwanym Lapa 40. Następnie iść prosto i skręcić w prawo na Rua Francisco Muratori. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapytać ludzi wokół. Brazylijski ludzie naprawdę lubią pomagać, nawet jeśli nie znają języka! Jednak w nocy, to lepiej, żeby złapać taksówkę na ulicy naprzeciwko dworca. Taxi naprzeciwko dworca pobieramy stałą cenę, która jest zwykle droższe. W nocy jest wskazane, aby korzystać z taksówki tuż obok dworca, ponieważ nie jest najbezpieczniejszym obszarem.
BARDZO WAŻNE: Powiedz kierowcy, który ma być spadały na skrzyżowaniu Rua Riachuelo i Avenida Gomes Freire w Lapa. Stąd wszystko, co musisz zrobić, to iść pod górę 1 minuty. Jeśli powiesz im nasz dokładny adres, że narzuca na więcej, ponieważ adres jest oficjalnie w Santa Teresa, który jest droższy.

Od lotniska Santos Dummont (krajowego)
W ciągu dnia można dojechać autobusem. Wystarczy iść do Avenida General Justo, przejechać przez ulicę przez most i wziąć 238 autobus (GUA SANTA). Trzeba zostawić na pierwszej stacji po wielkim Lapa Arches (można nie zobaczyć). Wtedy będziesz w Avenida Mem de S. Po wyjściu z autobusu, nie poddawać się w kierunku samochodów i skręcić w pierwszą w lewo na Avenida Gomes Freire. Jest to już ulica hostelu. Spacer jeden blok i ulica zmienia nazwę na Francisco Muratori, to jesteśmy w 4 budynku po prawej (Poszukaj numer 10 nad drzwiami). Możesz również wziąć taksówkę. Ponownie, jeśli nie chcesz, aby zaakceptować stałą cenę, można dojść do końca ulicy przez i złapać taksówkę z ulicy. Jeśli masz trudności, nie powstrzymują się od wywoływania hostel, a my postaramy się pomóc. Kabina powinna kosztować około R 10 dolarów -15. Ale lepiej wziąć taksówkę na lotnisko. To będzie kosztować 17 BRL stałą cenę do Lapa. W okolicy lotniska jest kilka dużych ulic, gdzie nie jest tak łatwo znaleźć taksówkę.
W ciągu dnia można również chodzić. Wystarczy iść w kierunku łuków w Lapa, a następnie lewy ulicy (Rua Riachuelo) po łukach. Rua Muratori to druga ulica w lewo.

Z koncertu Airport (International)
Stamtąd można wziąć taksówkę, ponownie uważając na cenach stałych, które powinny kosztować w przybliżeniu R 50,00 dolarów.
Tańszy jest złapać autobus z lotniska do lotniska krajowego (Santos Dummont). Stamtąd można wziąć taksówkę za około R $ 15 lub do 238 magistrali, jak powiedzieliśmy przed (Sprawdź, jak dotrzeć z Santos Dummont).

PS: Po przyjeździe spojrzeć na liczby 10 nad drzwiami, nie mamy żadnej zewnętrznej reklamy.