X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bong House

1st floor, 117-2, Myeungryun-3ga, Myeungryun-Dong, Jongro-Gu, Seul, Korea Południowa

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA: te kierunki są długie, ale szczegóły będzie Ci tutaj.


Od metra - Hyehwa Station linia 4, zjazd nr 4

1. Kliknij Exit Hyehwa metra nr. 4. Powinieneś zobaczyć Baskin Robbins.

2. Kiedy widzisz Baskin Robbins, należy skręcić w lewo. Weź to droga utwardzona pełnej sklepów. Idź prosto przez około 200 metrów (po drodze powinieneś zobaczyć: Starbucks, Tous Les jours (piekarnia), salon piękności ETUDE, kino, salon piękności Misha i tak dalej). Idź do końca, w którym pojawi się Cu (24/7 sklep spożywczy). Spójrz w prawo w poprzek większej ulicy w przejściu, tam Dunkin 'Donuts. Krzyż tej ulicy i nadal iść w górę tej ulicy między Dunkin 'Donuts i przechowywać telefon komórkowy!
3. Musisz chodzić (250 230 mln innego Steps) na drodze mijamy salon gier. Na 230 mln znaku pojawi się w bocznej ulicy z kawą Ediya Espresso z dużym niebieskim znakiem. Skręć w lewo tutaj, spacer w kierunku CU (24/7 sklep spożywczy). Gdy przed CU Mart nadal patrzeć prosto przed siebie (lekko w lewo) można zobaczyć nasz znak "Bong House 'to biały okrągły znak. Welcome to zrobiłeś, wejść przez główne drzwi i na górze głowy do urzędu.Od przystanku autobusu lotniskowego (6011, wysiąść Sungkyunkwan daehakgyo Bus Stop ipgu)

1. Na lotnisku: Idź do jedynej informacji turystycznej (w pobliżu zjazdu 12) w holu, odebrać mapy i inne informacje o Seulu i Korei. Obok biurka informacji jest kasa bus. Kup bilet na: Sungkyunkwan (University) Bus Stop. To będzie ok.. 10000 Won. (Jest to również drugi ostatni przystanek na tej trasie). Następnie przystanek autobusowy 5B lub 12A, szukać 6011. Załaduj swoje torby pod autobus i niech kierowca wiedzieć chcesz, aby przejść do Hyehwa - Sungkyunkwan (University). Podróż trwa 1hr do 1h 20 min. więc odpocząć i podziwiać widoki. Bus albo wyświetli położenie zatrzymuje się na ekranie lub czytać na głos w języku angielskim, dzięki czemu można zobaczyć, gdzie są na mapach.2. Podczas gdy w autobusie, przystanku trzeba wysiąść na znajduje się na głównej ulicy. Po prawej najpierw zobaczyć CU Mart (24/7 sklep spożywczy), a następnie od razu przejść światłach, a następnie autobus zatrzyma 30m w dół drogi przed tym sklepie: 7. Kawiarnia Haeven. Zbierz swoje torby i iść z powrotem 30m w kierunku, w którym przyszedł.


3. Stań przed CU Mart. Po drugiej stronie tej drogi bocznej, jest Dunkin 'Donuts i przechowywać telefon komórkowy. Krzyż z głównej drogi i dalej się mniejszą ulicę obok na Dunkin 'Donuts. Trzymaj się lewej strony mijamy salon gier, w dalszym ciągu, a następnie skręcić w lewo na: Kawa Espresso Ediya (Wielki niebieski znak shop). Podejdź do CU Mar, raz przed CU Mart nadal patrzeć prosto przed siebie (lekko w lewo) można zobaczyć nasz znak BONG Dom jest biały okrągły znak. Welcome to zrobiłeś, wejść przez główne drzwi i na górze głowy do urzędu.