X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bon Moustache Hostel

Girona 33, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Istnieją trzy stacje metra, Urquinaona (L1-L4), Girona (L4) i Tetuan (L2), w ciągu pięciu minut spacerem od hostelu.

Z głównego lotniska Barcelona-El Prat

) transfer z lotniska odebrać: z i na lotnisko w Barcelonie. Ceny za osobę, w tym jednej walizki i jedną sztukę bagażu podręcznego, są następujące:

* Pick up @ lotniska: 24 € (1 os), 12,5 € (2 osoby), 9 € (3 i więcej osób)
Do kolekcji @ lotniska proszę wysłać na adres e-mail w potwierdzeniu rezerwacji z nazwa, numer lotu, datę i czas przybycia.

* Z hostelu na lotnisko wynosi 9 € / osoba

b) Weź Aerobus lub pociągiem do Plaça Catalunya. Stamtąd można dojść do schroniska chodzenia Passeig de Gracia, a następnie skręcając w prawo do Caspe st. (1st Street); chodzić 4 bloki, aż dojdziesz Girona Ulica a następnie szukać numeru 33. ... tam jesteśmy!

c) Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę z lotniska w Barcelonie do hostelu będzie to kosztować około 30 € łącznie.

Z lotniska Girona:
Jeśli lecisz z Ryanair na lotnisko w Gironie trzeba będzie wziąć autobus stamtąd do Estació del Nord w Barcelonie. Że zajmie Ci 1 godziny i 15 minut. Od Estació del Nord można dojść do schroniska i zajmie Ci 20 min. Spacer do ulicy Napoles do ulicy Caspe a następnie skręcić w lewo i iść 4 bloki, aż dojdziesz ulicę Girona. Następnie spójrz na numer 33.

Od Sants Estació (dworzec główny)
Weź linii 3 (zielony) i jechać prosto do Paseo de Gracia. Stamtąd szukać Consell de Cent ulicy, chodzić cztery bloki aż do ulicy Girona, a następnie spacer w dół do numeru 33.