X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Blue Monkey Beach Cottages

Wasini, Wasini Island, Kenia

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Coastal Highway (14) łączącą Dar-es-Salaam, Tanga, Ukunda i Mombasa przechodzi w pobliżu.

Samochodem: z południa ok.. 10 km od przejścia granicznego, lub pochodzących z północy wkrótce po mieście Ramisi, podjąć D543 do Shimoni. Po 15 km dotrzemy miasteczko Shimoni na końcu Półwyspu Shimoni. Skręć w prawo na skrzyżowaniu, a znajdziesz na molo w tym strzeżonym parkingu przy swojej lewej stronie. Nie, twój gospodarz powita cię i będzie przejść na Wasini Island (10 min).

Autobusem: dowolny autobus lądowa podróżujących autostradą 14 w obu kierunkach spadnie ci na skrzyżowaniu Shimoni na życzenie. Stamtąd matatus lub Pikipikis (małe taksówki motocykl) są regularnie tam iz powrotem na D543 do Shimoni, mała osada na koniec Shimoni Półwyspie (ok. 15 km). Nie, Twój komputer będzie ciebie statkiem do przejść na Wasini Island (10 min).

By matatu od Mombasy: Ferry karne Mombasa za Likoni pieszo dotrzeć do stacji matatu Likoni. Nie, po prostu poprosić o matatu do Shimoni. To tylko koszt ok.. KSH 250, a czas podróży to ok.. 3 godziny. Od Diani Beach lub Ukunda, złapać Matatu Shimoni na przystanku matatu pobliżu Ukunda Post Office (ok. KSH 200 i 2 h czas podróży). W Shimoni, zostanie odebrany przez hosta do przekroczenia do Wasini Island.

Odległość do pobliskich miast (w km): Mombasa (74), Ukunda / Diani Beach (43), Shimoni (2), Lunga Lunga - granica Tanzania (10), Tanga - Tanzania (55)


Prosimy o poinformowanie nas o planowanej godzinie przyjazdu w Shimoni tak, że możemy zorganizować dla Ciebie łódź z góry. Kontakt telefoniczny dzień przyjazdu byłoby bardzo mile widziane, aby ułatwić ten 10-minutowy rejs statkiem.