X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Blarney Golf Resort

Tower, Blarney, Cork, Irlandia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 70%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Podróżując Samochodem:
Kierowcą lub samochody z napędem własnym mogą być organizowane przez hotel. Prosimy o kontakt z rezerwacji Resort

Od Dublin:
Po zrobieniu M8 Fermoy przez przekazać M8 połączą w N8. Kontynuuj na tej drodze i na rondzie Dunkettle Interchange podjąć 3rd exit, a następnie połączyć na N8 (oznakowane Cork) Wprowadzanie Cork. Na rondzie 1 zjazd na N8 (oznakowana Cork). Trwać około dwóch kilometrów, w drogę poślizgu na estakadzie Tivoli. Kierujemy się do Limerick przez Blackpool i na N20. Na Clogheenmilcon Interchange oddział lewo, potem na rondzie zjazd 2nd na R617 (Znak zamieścił Blarney) dalej do przodu na R617 poprzez Blarney a następnie Wprowadzanie wieżę. Skręcić w prawo pod górę na dwa km i jesteśmy na prawej stronie.

Z Galway / Limerick:
Korzystanie z N20 Limerick Droga dalej do przodu Charleville, Buttevant, Newtwopothouse i Mallow. Nadal przekazuje na N20 wprowadzając Rathduff. Na Clogheenmilcon Interchange oddział lewo, potem na rondzie zjazd 2nd na R617 (oznakowane Blarney). Kontynuuj dalej na R617 poprzez Blarney a następnie Wprowadzanie wieżę. Skręcić w prawo pod górę na dwa km i jesteśmy na prawej stronie.

Podróżowanie koleją:
Można dotrzeć do Cork City ze wszystkich głównych miast. Główny dworzec kolejowy w Cork City jest Kent Station. Jesteśmy około 20 minut jazdy samochodem od tej stacji.

Odwiedź www.irishrail.ie dla czasów i taryf.

Podróżowanie samolotem:
Cork International Airport znajduje się 20 minut jazdy taksówką od hotelu. Lotnisko Shannon można dojechać w mniej niż 2 godziny. Ustalenia mogą być również wykonane na lądowanie śmigłowców w Blarney Golf Resort.

Dla użytkowników Sat Nawigacja N51 56 '13.3 "37" i W8 44.1' jako miejsce współrzędnych.

Odwiedź www.corkairport.com lub www.shannonairport.com
uzyskać więcej informacji.