X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Blarney Golf Resort

Tower, Blarney, Cork, Irlandia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Podróżowanie Drogowy:
Lub samo szoferem samochody z kierownicą mogą być organizowane przez hotel. Prosimy o kontakt z rezerwacji Resort

Z Dublina:
Po zrobieniu M8 Fermoy by przejść M8 połączą do N8. Dalej na tej drodze i na Interchange Dunkettle rondzie 3rd exit, a następnie połączyć na N8 (oznakowane Cork) Wprowadzanie Cork. Na rondzie 1 zjazd na N8 (oznakowana Cork). Kontynuuj przez około dwóch kilometrów, w drogę poślizgu w Tivoli wiaduktu. Postępuj zgodnie ze znakami na Limerick przez Blackpool i na N20. Na Clogheenmilcon Interchange oddział w lewo, potem na rondzie zjazd 2nd na R617 (oznakowana Blarney) Dalej naprzód na R617 poprzez Blarney a następnie wprowadzając wieżę. Skręć w prawo, pod górę na dwa km i jesteśmy na prawej stronie.

Z Galway / Limerick:
Korzystanie z N20 Droga Limerick dalej do przodu przez Charleville, Buttevant, Newtwopothouse i malwy. Dalej do przodu na N20 wchodzącego Rathduff. Na oddziale Clogheenmilcon Interchange w lewo, potem na rondzie zjazd 2nd na R617 (oznakowane Blarney). Kontynuuj dalej na R617 poprzez Blarney a następnie wprowadzając wieżę. Skręć w prawo, pod górę na dwa km i jesteśmy na prawej stronie.

Podróżowanie koleją:
Można dotrzeć do Cork City ze wszystkich dużych miast. Główny dworzec kolejowy w mieście Cork jest Kent Station. Mamy około 20 minut jazdy samochodem od tej stacji.

Odwiedź www.irishrail.ie dla czasów i opłatach.

Podróżowanie samolotem:
Cork International Airport jest 20 minut taksówką od ośrodka. Shannon lotnisko można dojechać w czasie krótszym niż 2 godziny. Umowy mogą być również wykonane lądować helikoptery w Blarney Golf Resort.

Dla Sat użytkowników nawigacji N51 56 '13,3 "i W8 37' 44,1" jako miejsce współrzędnych.

Odwiedź www.corkairport.com lub www.shannonairport.com
uzyskać więcej informacji.