X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Birmingham Central Backpackers

58 Milk Street, Digbeth, Birmingham, Anglia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres to 58 Coventry Street, Digbeth, Birmingham B5 5NH. Jesteśmy na rogu ulicy Coventry Milk Street i tuż przy Digbeth High Street, zaledwie pięć minut spacerem od centrum handlowego Bull Ring.

Od dworca autobusowego Digbeth. Udaj się główne drzwi dworca autobusowego przez Bucks Star. Skręć w prawo i idź w dół Digbeth High Street. Po przekroczeniu pierwszego przejścia dla pieszych na ulicy Rea, przejechać przez przejście dla pieszych na ulicy. Zobaczysz metra znajduje się po przeciwnej stronie drogi. Będziesz wtedy dotrzeć do rogu ulicy Mleko i ulicy. Pub Big Bulls Head znajduje się na rogu. Głową w dół Milk Street i skręcić w pierwszą w lewo, jesteśmy na rogu.

Od dworca kolejowego New Street: Spacer z dworca kolejowego na parterze. Przejechać przez ulicę w kierunku apteki Butach. Skręć w lewo i iść przez tunel. Kiedy wyjść z drugiej strony widać Moor Street Station po drugiej stronie ulicy i ogromny budynek z srebrne odblaskowe na nim po prawej stronie. Jest to budynek domu towarowego Selfridges. Śledź budynek Selfridges wokół utrzymując ją na prawym boku. Gdy pojawi się za rogiem można zobaczyć duży kościół i sygnalizacji świetlnej. Skręć w lewo na ulicy, to jest Digbeth High Street. Spacer w dół 4 ulice i skręcamy w lewo w ul mleka. Jesteśmy jedną ulicę w dół po lewej stronie na rogu ulicy z Coventry i mleko.

Od dworca Moor Street Station: Spacer z dworca kolejowego Moor Street, po lewej stronie. Idź prosto w kierunku Moor Street Car Park. Idź w prawo na parking wzdłuż ulicy w kierunku duży kościół z srebra disked budynku po prawej stronie. Skręć w lewo w Digbeth High Street i iść w dół cztery ulice. Skręć w prawo na ulicy tuż obok sklep z kanapkami Subway i gdzie białe i czarne punkty znak do Birmingham Central Backpackers w Milk Street (pubie Big Bulls Head South Birmingham College i będzie na rogu.) Zejdź na dół ulicy do Coventry Ulica, gdzie znajdziesz fioletowy i niebieski budynek. To Birmingham Central Backpackers!

Z lotniska można dojechać pociągiem, który jest około 15 minut do stacji New Street. Następnie podążaj za wskazówkami powyżej. Można również dojechać autobusem 900 z lotniska do dworca autobusowego Digbeth (National Express) w centrum miasta. Należy wysiąść na przystanku PKS Digbeth. Przejść na główną ulicę w kierunku restauracji Subway. Skręć w lewo w ul mleko, to jest ulica między pubie Big Bulls Head i South Birmingham College. Znajdujemy się jedną ulicę od góry po lewej stronie.

Od przystanku autobusowego Mega: Idź w dół ulicy z dala od Bannatynes ​​kierunku wysokiego białego kompleksie apartamentów o nazwie Masshouse. Na światłach skręcić w prawo. To jest ulica Queensway Moor. Spacer do budynku z dysków srebra na zewnątrz i Moor Street, dworca kolejowego i skręcamy w lewo na niego. Następnie przejechać przez ulicę i idź w prawo na ulicę Moor Ulica Queensway i iść w kierunku dużego kościoła. Na Digbeth High Street skręć w lewo. Spacer 4 ulice w dół do ulicy Mleko (Big Bulls Head Pub South Birmingham College i będzie na skrzyżowaniu.) Weź w lewo na ul Mleko i chodź jedna ulica w dół do Coventry Street. Jesteśmy niebieski i fioletowy budynek na ulicy Coventry Street i mleko!

NEC: NEC jest dostępna do nas z autobusem, autokarem, lub pociągiem. Zarówno dworzec autobusowy, a autobus dla NEC są w odległości spaceru od hostelu. Nie możesz pokonać go dla wygody! W przeciwnym razie może dojść do dworca kolejowego New Street w 7 minut i pociągiem.