X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Birmingham Central Backpackers

58 Milk Street, Digbeth, Birmingham, Anglia

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres to 58 Coventry Street, Digbeth, Birmingham B5 5NH. Jesteśmy na rogu ulicy w Coventry Milk Street i tuż przy Digbeth High Street, zaledwie pięć minut spacerem od centrum handlowego Bull Ring.

Od dworca autobusowego Digbeth. Udać się główne drzwi dworca autobusowego przez Star Bucks. Skręć w prawo i idź w dół Digbeth High Street. Po przekroczeniu pierwszego przejścia dla pieszych na ulicy Rea, przejechać przez przejście dla pieszych na ulicy. Zobaczysz metra znajduje się po przeciwnej stronie drogi. Będziesz wtedy dotrzeć do rogu ulicy mleko i High Street. Pub Big Bulls Head jest na rogu. Głową w dół Milk Street i skręcić w pierwszą w lewo, jesteśmy na rogu.

Od dworca New Street Station: Spacer z dworca kolejowego na parterze. Przejechać przez ulicę w kierunku apteki Boots. Skręcamy w lewo i przejść przez tunel. Gdy wyjdziesz z drugiej strony zobaczysz Moor Street Station przez ulicę i ogromny budynek z srebrnymi odblaskami na nim po prawej stronie. To jest budynek Selfridges. Śledź budynek Selfridges wokół utrzymanie go na prawej stronie. Gdy masz za rogiem widać duży kościół i sygnalizacji świetlnej. Skręć w lewo na ulicy, to jest Digbeth High Street. Spacer w dół 4 ulice i skręcić w lewo w ul Milk. Jesteśmy jedna ulica w dół po lewej stronie, na rogu ulicy i Coventry Milk.

Od dworca kolejowego Moor Ulica: Spacer z Moor Street Station dworca w lewo. Idź prosto do Moor Street Car Park. Idź w prawo na parkingu wzdłuż ulicy w kierunku wielkiego kościoła z srebra disked budynku po prawej stronie. Skręć w lewo w Digbeth High Street i iść w dół cztery ulice. Skręcić w prawo na ulicę tuż obok sklepu z kanapkami Subway i gdzie białe i czarne punkty do Birmingham Central Backpackers w Milk Street sign (Wielkie Bulls Head Pub and South Birmingham College będzie na rogu.) Zejdź na dół ulicy do Coventry Ulica, gdzie znajdziesz fioletowy i niebieski budynek. To Birmingham Central Backpackers!

Z lotniska można dojechać pociągiem, który jest około 15 minut do stacji New Street. Następnie podążaj za wskazówkami powyżej. Można również dojechać autobusem 900 z lotniska do dworca autobusowego (Digbeth National Express) w centrum miasta. Wysiąść na przystanku PKS Digbeth. Przejść na główną ulicę w kierunku restauracji Subway. Skręć w lewo w ul mleko, to jest ulica między pubu Big Bulls Head i South Birmingham College. Znajdujemy się jedną ulicę w dół po lewej stronie.

Od przystanku autobusowego Mega: Idź w dół ulicy z dala od Bannatynes ​​ku wysokim białym apartamentowcu nazwał Masshouse. Na światłach skręcić w prawo. To Moor Ulica Queensway. Spacerem do budynku z dysków srebra na zewnątrz i dworca kolejowego Moor Street i skręcić w lewo na niego. Następnie przejść na drodze i iść w prawo na ulicę Moor Ulica Queensway i iść w kierunku dużego kościoła. Na Digbeth High Street skręć w lewo. Spacer uliczkami w dół do 4 ul Milk (Wielkie Bulls Head Pub and South Birmingham College będzie na skrzyżowaniu.) Skręć w lewo na ul Mleko i chodzić ulicą w dół do jednego Coventry Street. Jesteśmy niebieski i fioletowy budynek na ulicy w Coventry Street i mleka!

NEC: NEC jest dostępne dla nas z autobusem lub pociągiem. Zarówno dworzec autobusowy i autobus do NEC są w odległości minut spacerem od hostelu. Nie możesz pokonać to dla wygody! W przeciwnym razie może dojść do dworca kolejowego New Street w 7 minut, a pociągiem.