X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bikini Hostel Miami Beach

1247 West Avenue, Miami Beach, Miami, Florida, USA

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem:
** Take I-95 na południe do 395 Wschodu, to można nad zatoką na MacArthur Causeway. Bądź na lewo, aby wyjść na Alton Road. Raz na Alton Drogowego skręcić w lewo na 12th Street, a następnie skręcić w prawo na West Avenue. Schronisko bikini będzie po prawej stronie.

Od międzynarodowego lotniska w Miami:

1) SuperShuttle - Autobusy odjeżdżają często, bez zastrzeżeń wymagane, choć zalecane. Tel: 800 BLUE-VAN (258-3826). Koszt to około 22 dolarów każdy.

2) Taxi - 32 dolarów za samochód bez wskazówek.

3) Public Bus - 150 Airport ulotki niższy poziom lotniska autobusem do 16 i Waszyngtonie. Następnie podejmuje South Beach lokalnym autobusem dzieje na południe do 1255 West Ave.

4) Wynajem samochodu - Zobacz kiosków na lotnisku w informacji lub odwiedzić te wynajem samochodów strony internetowe Agencji zarezerwować wynajem samochodów online: Dollar.com, Enterprise.com lub Thrifty.com. W recepcji można także pomóc w wypożyczeniu samochodu po przybyciu.


-Od dworca kolejowego Amtrak w Miami:

Public Bus - Weź autobus L do Lincoln Road i przenieść się do South Beach lokalny autobus (25 centów) dzieje się na południe. Powiedz kierowcy chcesz wysiąść przy 1255 West Ave. Hostel znajduje się tuż przy lewej stronie ulicy