X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Big Apple Hostel

Akbiyik Caddesi Bayramfirin Sok no:12, Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Powietrzem, mamy lotnisko 24 godzin pick up service. Możemy odebrać Cię z lotniska Ataturk (główne lotnisko po stronie europejskiej) do (Euro 30) należy zwrócić uwagę .... Koszt ten jest nie tylko jednej osoby, ale dla 4 osób w sumie. (Więcej informacji prosimy o kontakt z nami przez e-mail) Należy też określić, czy przyjeżdżacie na lotnisku Ataturk lub Sabiha Gocken. Proszę napisz nam tę informację przynajmniej na 24 godziny przed są przybyć. Możemy również cię odebrać z lotniska Sabiha Gokcen (na azjatyckiej stronie) (75 euro), to koszt jest również ważna dla maksymalnie 4 osób.
Ewentualnie, z lotniska Ataturk, metrem do stacji Zeytinburnu i stamtąd przejść na tramwaj i wysiąść na przystanku tramwajowego Sultanahmet. (Tramwaj kursuje od 06.00 rano do 23.30 w nocy). Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami kiedy wysiąść z tramwaju.

Od lotniska Sabiha Gocken, można wziąć autobus Havas Taksim. Autobus odjeżdża w 0500 i 0600, a także co pół godziny między 18.00-23.00. Od 23.00-1.00 może być usługa dodatkowa co pół godziny. Od Taksim, można wziąć taksówkę do naszego hostelu lub metrem do Kabatas a następnie tramwaj, aby przejść do Sultanhamet. Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej, po wysiąść z tramwaju. Odwiedź stronę Havas więcej szczegółów.

tramwajem do Aksaray. Stamtąd trzeba przejść z głównej drogi przez pieszych metra (które jest pod drogi). Po wyjściu z metra, zobaczysz inny tramwaj linii naprzeciwko ciebie, zwany Yusuf Pasa. Tramwajem do Sultanahmet. Upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku! Wysiąść na przystanku Sultanahmet. Wysiąść z tramwaju i iść z górki. Pojawi się informacja turystyczna. Są otwarte w ciągu dnia i mogą pomóc skierować cię do pensjonatu. Jeśli nie, spacer po parku w kierunku Błękitnego Meczetu. Przechodzą przed Błękitnego Meczetu po prawej stronie. Schodzić z drogi - zobaczysz Blue Hotel (MAVI EV) na rogu. Skręć w prawo w krzywych dróg. Weź pierwszą drogę w lewo. Widać liczne sklepy dywan. Zejdź na dół, a następnie skręcić w pierwszą drogę w lewo, a następnie pierwsza w prawo-zobaczysz Big Apple Hostel & Hotel znak. W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt telefoniczny i przyjdziemy po ciebie.

Pociągiem, tramwajem naprzeciwko dworca do Stambułu, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi powyżej.

Statkiem-po przyjeździe na Karakoy, przejść przez most Galata i tramwajem do Sultanahmet.