X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Big Apple Hostel & Hotel

Akbiyik Caddesi Bayramfirin Sok no:12, Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem-mamy 24 airport godzin pick up service. Możemy odebrać Cię z lotniska Ataturk (Main Airport po stronie europejskiej) do (30 euro), należy zwrócić uwagę .... Koszt ten jest nie tylko jednej osoby, ale dla 4 osób w sumie. (Więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail) Należy też określić, czy przyjeżdżacie na lotniska Ataturk lub Sabiha Gocken lotniska. Napisz do nas tej informacji co najmniej 24 godziny, zanim pacjent przybyć. Możemy także ciebie z Sabiha Airport (w azjatyckiej części) do (75 euro) Koszt ten jest także ważna dla maksymalnie 4 osób.
Ewentualnie z lotniska Ataturk, metrem do Zeytinburnu stacji i stamtąd przesiąść w tramwaj i wysiąść na stacji Sultanahmet tramwajowego. (Tramwaj biegnie od 06.00 rano do 23.30 w nocy). Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej raz wysiąść z tramwaju.

Od Sabiha Gocken lotniska, można wziąć autobus Havas Taksim. Autobus odjeżdża w 0500 i 0600, a także co pół godziny między 18.00-23.00. Od 23.00-1.00 może być dodatkowa usługa, co pół godziny. Od Taksim, można wziąć taksówkę do naszego hostelu lub metrem do Kabatas a następnie tramwaj, aby przejść do Sultanhamet. Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej, kiedy wysiąść z tramwaju. Odwiedź Havas stronę internetową po więcej szczegółów.

tramwajem do Aksaray. Stamtąd trzeba przejść z głównej drogi przez pieszych metra (co jest pod drogi). Po wyjściu z metra, zobaczysz inny tramwaj linii naprzeciwko ciebie, zwany Yusuf Pasa. Tramwajem do Sultanahmet. Upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku! Należy wysiąść na przystanku Sultanahmet. Wysiąść z tramwaju i iść z górki. Pojawi się informacja turystyczna. Są one otwarte w ciągu dnia, które mogą pomóc skierować cię do pensjonatu. Jeśli nie, spacer przez park do Błękitnego Meczetu. Przechodzą przed Błękitny Meczet, po prawej stronie. Spacer w dół drogi - widać Blue Hotel (MAVI EV) na rogu. Skręć w prawo w krzywych dróg. Weź pierwszą drogę w lewo. Zobaczysz, liczne sklepy z dywanami. Zejdź na dół, a następnie skręcić w pierwszą drogę w lewo, a następnie pierwsza w prawo-zobaczysz Big Apple Hostel & Guesthouse znak. W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt telefoniczny i przyjdziemy po ciebie.

Pociągiem-tramwajem naprzeciwko dworca do Stambułu, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi powyżej.

Statkiem-po przyjeździe na Karakoy, przejść przez Most Galata i tramwajem do Sultanahmet.