Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Best Rio Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

Rua Ministro Alfredo Valadao 36, Copacabana

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Jak dojechać


Od międzynarodowego lotniska Galeo (GIG):

Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest wziąć taksówkę. W zależności od czasu, powinien kosztować od R $ R $ 40,00 - 50,00.
Wskazówki dla Taxi: Wystarczy pokazać lub powiedzieć kierowcy nasz adres ulicy w Copacabana i będą wiedzieć, gdzie się udać. Jesteśmy między z Rua Siqueira Campos "i Rua Figueiredo de Magalhes pobliżu szpitala Copa D'Or.

Tańsza opcja to "prawdziwy" autobus. Wyjdź z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i zwrócić uwagę na przystanku autobusowego na lotnisko. To kosztuje około 6 reali i kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż głównej plaży Copacabana - "Avenida Atlantica. Poproś, aby zatrzymać się "Rua Figueiredo de Magalhes" (nazwa ulicy). Podejdź tej ulicy ("Rua Figueiredo de Magalhes 3 przecznicę od plaży i male nieco przed uzyskaniem lub szpitalnego Copa D'zobaczysz na swojej prawej ręce nasza ulica" Rua Ministro Alfredo Valado

Z krajowego lotniska Santos Dumont (SDU):

Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest wziąć taksówkę. W zależności od czasu, powinien kosztować od R $ R $ 25,00 - 35,00.
Wskazówki dla Taxi: Wystarczy pokazać lub powiedzieć kierowcy nasz adres ulicy w Copacabana i będą wiedzieć, gdzie się udać. Poproś, aby zatrzymać się "Rua Figueiredo de Magalhes (nazwa ulicy). Jesteśmy w "Rua Ministro Alfredo Valado pobliżu" Figueiredo de Magalhes ulicy, 3 przecznicę od plaży i male nieco przed uzyskaniem D'Or Hospital Copa.

Tańsza opcja to "prawdziwy" autobus. Wyjdź z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i zwrócić uwagę na przystanku autobusowego na lotnisko. To kosztuje około 6 reali i kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż głównej plaży Copacabana - "Avenida Atlantica. Poproś, aby zatrzymać się "Rua Figueiredo de Magalhes nazwy ulicy). Podejdź tej ulicy ("Rua Figueiredo de Magalhes 3 przecznicę od plaży i male nieco przed uzyskaniem lub szpitalnego Copa D'zobaczysz na swojej prawej ręce nasza ulica" Rua Ministro Alfredo Valado

Od dworca autobusowego Novo Rio:

Ponownie najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest wziąć taksówkę radiową się tuż obok dworca autobusowego. Płacisz stałą opłatę w kasie. To będzie kosztować około R $ 30,00 dostać się do Copacabana. Wskazówki dla taxi: Po prostu pokazać lub powiedzieć kierowcy nasz adres ulicy w Copacabana i będą wiedzieć. Były na rogu Rua Figueiredo de Magalhes litlle trochę przed uzyskaniem D'Or Hospital Copa. Innym rozwiązaniem jest mieć "prawdziwy" autobus z przed dworca autobusowego. Jego tańsze, ale trwa znacznie dłużej. To kosztuje R $ 4,00 i kierowca mówi po angielsku. Przejść obok postoju taksówek tuż przy stacji i poczekać na autobus po stronie przeciwnej drogi. Rzucają się co 15 minut i zatrzymuje się na głównej plaży (Av. Atlantica Zapytaj zatrzymać się na "Rua Figueiredo de Magalhes (nazwa ulicy). Spacer do tej ulicy (Rua Figueiredo de Magalhes) 3 przecznicę od plaży i male nieco przed uzyskaniem lub szpitalnego Copa D'zobaczysz na swojej prawej ręce nasza ulica "Rua Ministro Alfredo Valado

Alternatywnie, spacer na drugą stronę stacji i chodzić po drugiej stronie ulicy, obok taksówki, i złapać żadnego autobusu do "Copacabana", które w większości przebiegają wzdłuż "Rua Barata Ribeiro". Uważaj na "Rua Figueiredo de Magalhes na prawo i tam wysiąść. Będziesz chodzić kierunek Copa D'Or szpitala naszej ulicy jest dwie przecznice od nie będzie twój zobaczyć przez prawą ręką na znak naszej ulicy "Rua Ministro Alfredo Valado

Z dowolnego miejsca przyjeżdżają, możesz zarezerwować Nasza Transfer Service Wyślij nam lot lub autobusem szczegóły i my wyślemy Ci cenę!

Czekamy na Ciebie

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×