X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Best Island Hostel

Cankurtaran Mah.Kutlugun Sok.no 5 Sultanahmet Ista, Istanbul, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 72%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 69%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Najczęstszym i tanim sposobem jest pojechać metrem do "Aksaray" przystanku, który jest ostatnim przystankiem. Zostaw stacji metra i przejść do wyjścia z dworca tramwajowego (Aksaray) jest tam można dojechać. Weź tramwaj i wysiąść na Sultanahmet Zatrzymaj się i śledzić linię w dół do St Sophia (Meczet Red), przechodząc kilka restauracji i biurze informacji o prawie. Przejść przez ulicę na skrzyżowaniu i światłach i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet, po prawej stronie. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek, a następnie w dół i skręcić w prawo na końcu ulicy. Będziemy na was czekać 200m w dół drogi po prawej stronie ulicy.

Alternatywnie, z ostatniego przystanku metra (Aksaray) można wziąć taksówkę i poprosić kierowcę, aby dostać się do Sultanahmet Four Seasons Hotel (tylko 5-gwiazdkowy hotel wokół). Jesteśmy 200 metrów w dół ulicy po prawej stronie.

Można również dojechać autobusem z lotniska. Po przyjeździe na lotnisko, zapytaj w informacji na autobus Havas Zatrzymaj się i wsiąść do autobusu na placu Taksim, a stamtąd można wziąć taksówkę i poprosić kierowcę, aby dostać się do Sultanahmet Four Seasons Hotel (tylko 5-gwiazdkowy hotel okolice). Jesteśmy 200 metrów w dół ulicy po prawej stronie.